Προς το περιεχόμενο

Το thread του τρεξίματος


al3xis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε μωρε τωρα να ψαχνω να δω τι μαγαζια ειναι αυτα και να περιμενω ποτε θα ρθει ο κουριερ.. Ενω ετσι τα δοκιμασα, χαζεψα κ αλλα σχεδια, καναμε και βολτα στα μαγαζια.. Καλα ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε μωρε τωρα να ψαχνω να δω τι μαγαζια ειναι αυτα και να περιμενω ποτε θα ρθει ο κουριερ.. Ενω ετσι τα δοκιμασα, χαζεψα κ αλλα σχεδια, καναμε και βολτα στα μαγαζια.. Καλα ηταν!

Στυλ γυναίκας έτσι? Πολύ καλά έκανες δεν έχω βρει γυναίκα που να μην λατρεύει τις βόλτες σε μαγαζιά η γενικά το shopping therapy. Εγώ είμαι στο άλλο άκρο ειδικά όσον αφορά ρούχα παπούτσια κτλ. Αν μου αρέσει κάτι το παραγγελνω και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα σήμερα τον πρώτο μου αγώνα. Συγκεκριμένα το 5άρι στο Attica bank fun&run στη Πεύκη.

 

Σχετικά εύκολη διαδρομή, τα 2 πρώτα κατηφόρα, τα 2 επόμενα ανηφόρα και το τελευταίο μισό μισό. Απλά έκανα τη βλακεία να ανεβάσω ρυθμό στην αρχή (άλλο πράμα να περνάς κόσμο σα σταματημένους) με αποτέλεσμα να κλατάρω στην ανηφόρα, που σε συνδυασμό με τις 5 ώρες ύπνου και την κακή επιλογή ένδυσης (μακρυμάνικο drifit και έσκασα) έκανε τα 26 λεπτά, που έκανα να τερματίσω, να μοιάζουν με σούπερ χρόνο! Πολύ κακή διαχείρηση του αγώνα, καθώς είπα σένα σημείο να το πάρω με τα πόδια.

 

Πήρε κανείς από εδώ μέρος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, προσωπικα δεν ειμαι φαν των αγωνων, αν κι εχω ενα φιλο που δεν τρεχει ουτε χιλιομετρο και με κηνυγαει να παμε σε αγωνες,

προσωπικα προτιμω να τρεχω τα 36 χιλιομετρακια μου εβδομαδιαια για την παρτη μου, δεν βρισκω νοημα σ αυτους τους αγωνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μπα, προσωπικα δεν ειμαι φαν των αγωνων, αν κι εχω ενα φιλο που δεν τρεχει ουτε χιλιομετρο και με κηνυγαει να παμε σε αγωνες,

προσωπικα προτιμω να τρεχω τα 36 χιλιομετρακια μου εβδομαδιαια για την παρτη μου, δεν βρισκω νοημα σ αυτους τους αγωνες

εχουν αλλη φαση οι αγωνες! εγω εχω δυο στο μυαλο μου!!! ο ενας ειναι αναβαση 980 σκαλες στο TV Tower και ενα ημι μαραθωνιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα να δοκιμάσω και μπορώ να πω ότι είχε χαβαλέ..δε πήγα για ανταγωνισμό και ούτε πιστεύω το παίρνει κανείς τόσο σοβαρά σε τέτοιου είδους αγώνες. + καμιά φορά διοργανώνονται για καλό σκοπό, οπότε είναι ένα έξτρα κίνητρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο κι αν δεν ειμαι φαν των αγωνων, ποιος δεν θα ετρεχε σ αυτο τον μαραθωνιο;

 

http://www.marathondumontsaintmichel.com/us/gallery/videos-photos#tab-photos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

μιας και εχετε σκουριασει! Τελικα δεν ειμαι οσο παπους νομιζα

 

https://connect.garmin.com/activity/1065150785#

 

και  μερικες φωτογραφιες απο το που ετρεχα

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά Δεν πιεστικά Δεν ήθελα να πάω γρήγορα. Ούτε καν κουραστικα.

 

Εξαρτάται για Πόσο χιόνι μιλάμε :-P αν είναι πατημένο είναι Καλά αν Όχι είναιΑ σαν την άμμο.Αλλά Γενικά καυλα

 

Θα σου στείλω μετά να δεις τα βίντεο να γουστάρεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...