Προς το περιεχόμενο

Αγορά ηλεκτρικής σκούπας.


Captn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποια bosch ειχες?

Την gl30 propower 2.0

Τα 2 θετικα π εχει ειναι το πλενομενο φιλτρο και το εξτρα εξαρτημα ειδικα για πατωμα με ξυλο.Αλλα σαν αποδοση με απογοητευσε πληρως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την gl30 propower 2.0

Τα 2 θετικα π εχει ειναι το πλενομενο φιλτρο και το εξτρα εξαρτημα ειδικα για πατωμα με ξυλο.Αλλα σαν αποδοση με απογοητευσε πληρως

 

 

δεν την βρισκω

παντως οσες  bosch ειδα εχουν χαμηλη αποδοση,ειδικα στο χαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που εχω εγω δεν εχει απολυτως τιποτα αναλωσιμο, ουτε σακουλα. Εχει μονο ενα δοχειο νερου που θελει ξεπλυμα μετα απο καθε χρηση. Δεν σου την προτεινω λογω του οτι η εταιρεια που την πουλαει ειναι με πλασιε, την χρεωνει παρα παρα πολυ ακριβα και γενικα εχει μαλακισμενες εμπορικες πρακτικες. Η σκουπα παντως ειναι σκυλι, οι γονεις μου την εχουν απο το 1995 χωρις προβληματα. Απλα εχω ακουσει υπαρχουν αντιστοιχες σε λογικη τιμη οποτε δες αυτες καλυτερα.

κατάλαβα ποια λές, απλά τελευταία φορά που ρώτησα είναι στα 2.500Ευρώ, είναι στα πλάνα αγορών μου γιατί είναι μονόδρομος η συγκεκριμένη.

Προς το παρόν έχω μια juro pro που μπουκώνει εύκολα το φίλτρο αλλά από τη στιγμή που μαζεύει σκόνη από τούβλα, μπάζα, γρέζι από ξύλα, επόμενο είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

παιδια θα παρω μια απο αυτες τις 2 αυριο

αν μπορει καποιος ας με βοηθησει να επιλεξω

 

 

γενικα η princess ειναι καλυτερη,εχει πολυ καλα σχολια αλλα πολλοι επισημαινουν οτι ειναι καπως ευθραστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάλαβα ποια λές, απλά τελευταία φορά που ρώτησα είναι στα 2.500Ευρώ, είναι στα πλάνα αγορών μου γιατί είναι μονόδρομος η συγκεκριμένη.

Προς το παρόν έχω μια juro pro που μπουκώνει εύκολα το φίλτρο αλλά από τη στιγμή που μαζεύει σκόνη από τούβλα, μπάζα, γρέζι από ξύλα, επόμενο είναι :P

2500€ ηλεκτρική σκούπα ρε παιδιά;! Καλύτερα να πληρώνω έναν άνθρωπο να καθαρίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2500€ ηλεκτρική σκούπα ρε παιδιά;! Καλύτερα να πληρώνω έναν άνθρωπο να καθαρίζει!

 

Εσύ με αυτή τη φάτσα βρίσκεις και τζάμπα να σου καθαρίζουν. Δεν είμαστε όλοι μονδέλα όμως.

 

Καλά, ούτε εγώ θα έδινα τόσα λεφτά για σκούπα αλλά ήταν δώρο. Μου έχει βγει πολύ καλή πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ με αυτή τη φάτσα βρίσκεις και τζάμπα να σου καθαρίζουν. Δεν είμαστε όλοι μονδέλα όμως.

 

Καλά, ούτε εγώ θα έδινα τόσα λεφτά για σκούπα αλλά ήταν δώρο. Μου έχει βγει πολύ καλή πάντως.

E αυτό έλειπε! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με νερο,δλδ δεν εχει σακουλα?

κατι που προσεξα και μου εκανε εντυπωση ειναι οτι η τιμη δεν ειναι αναλογη της ισχυς

δλδ υπαρχουν σκουπες 200 ευρω με μονο 600watt και 1200 watt με 40 ευρω

 

?????????????

Aσε την ισχύς . Μην σε ενδιαφέρει καθόλου . Θα κοιτάς τη ενεργειακή κλάση σε απορρόφηση σε πάτωμα και χαλί ή αν αναγράφεται κάπου σύγκρινε την ισχύς πέλματος . 

 

Σου βρίσκω σκούπα με 1000 watt να τραβάει τόσο καλά όσο μία στα 2000 watt . 

 

Miele δεν αξίζει να παρεις . Όνομα αξιοπιστίας αλλά μέχρι εκεί . Με τα λεφτά που θα δώσεις σε miele θα πάρεις 2 σκούπες άλλης αξιόπιστης εταιρίας με τις ίδιες αποδόσεις . Πληρώνεις  marketing στην miele !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρώνεις πανάκριβα τις Miele και η 10ετή εγγύηση είναι μούφα.

Παράδειγμα. Η αδελφή μου το ανάρτησε σε κοινωνικά δίκτυα γιατί τα είχε πάρει δεόντως

 

(Μην πετατε τα χρήματα σας στην εν λόγω εταιρεία οι εγγυήσεις που δίνουν είναι μόνο στα χαρτιά, για να ισχύει ή εγγύηση μου είπαν ότι έπρεπε να δίνω την σκούπα μου κάθε δύο χρόνια για service καθαρισμού δηλαδή να πλήρωσω 150 ευρώ για καθαρισμό συν τα φίλτρα που κοστίζουν 17 ευρώ το πακέτο των 3 τεμαχίων, που σίγουρα θα χρειαστείς όπως λένε 4 πακέτα,συν τις αυθεντικές σακούλες(16 ευρώ) δηλαδή είναι σαν να αγοραζεις άλλες δύο σκούπες. Μας δουλεύουν κανονικά φίλοι μου σας συνιστω να αγοράζεται σκούπα φτηνή με φθηνές σακούλες και αξιόπιστο service.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη φαινεται to good to be true για 130€.

 

Εχω μια ορθια και με εχει κουρασει παρα πολυ, σκεφτομαι να την αγορασω.

 

 

ειναι στα ιδια με την princess που θελω να παρω εγω,αλλα 50 ευρω φθηνοτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι στα ιδια με την princess που θελω να παρω εγω,αλλα 50 ευρω φθηνοτερη

 

Σε καποια σημεια φαινεται καλυτερη συν οτι ειναι ''μαρκας'', οποτε μαλλον το εξτρα 50αρικο το αξιζει, χωρις να σημαινει και η φθηνοτερη δεν θα κανει δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καποια σημεια φαινεται καλυτερη συν οτι ειναι ''μαρκας'', οποτε μαλλον το εξτρα 50αρικο το αξιζει, χωρις να σημαινει και η φθηνοτερη δεν θα κανει δουλεια.

 

 

αυτην που προτεινεις ειναι πολυ καλυτερη σττην επανεκπομπη της σκονης,δεν ξερω αν ειναι σημαντικο η οχι

επισης αυτην που λεω εγω λενε στα σχολια οτι τα ανταλακτικα της φαινονται ευθραστα,αυτο με προβληματιζει κυριως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...