Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω ανεβει σεζον 3 και με εχει εκνευρισει ενα πραγμα στους 4 αγωνες που εχω παιξει οσο καλος η κακος να ναι ο αντιπαλος και οσο μονοτερμα να παιζω οι σεντρες πανε αλφαδια και τρωω ετσι γκολ....με Παναθηναικο παντα

φιλε καλημερα, κι εγω με Παναθα παιζω αλλα απο μια στιγμη και μετα (στο restrictive) με βγαζει με ομαδες (πχ Μιλαν) με περισσοτερα αστερια απο το τριφυλλι....γιατι το κανει αυτο??? Δεν βρισκει με 3.5 και καλα??? 

 

 

υγ πως το καναν ετσι το παιχνιδακι μωρε???? τι εκαναν παλι???? το μαμησαν!!!!!!!

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και συμφωνω με τα παραπανω που εγραψες περι online κλπ (οχι αυτο με τους φιλους , αλλα τεσπα) , εδω παιζει μεγαλο ρολο το επιπεδο δυσκολιας που παιζεις. Διοτι αν παιζεις απο World Class και ανω, 3 τεμαχια με την Λιβερπουλαρα στην Man U του Fifa που ειναι OP (αν παιζεις career ειδικα), δυσκολακι. Αν παιζεις στο Professional ,παλευεται και ριχνεις 3 γκολ με αρκετο πασσινγκ γκειμ και χανονται καπου οι αμυντικοι. Στο World Class ειναι το "sweet spot" για να γινεις ολοενα και καλυτερος :)

 

Αμ δεν είναι καθόλου δυσκολάκι, αν παίζεις ποδοσφαιράκια απ' την "Αυγή" τους!

Στο World Class παίζω και της τα "κόλλησα" μια χαρά τα 3 τεμάχια - μιλώ στο Career Manager mode.

Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο, εφόσον "mod-άρεις" (αλλάξεις) την strategy, παίζεις πολύ passing-game, πολλές "κάθετες" κτλ...

 

...Βασικά... αν παίζεις... "άλα-Κλοππ"!!!! Τον αντέγραψα... και η Λιβερπουλάρα (στο παιχνίδι) ανταποκρίνεται όπως η κανονική ομάδα (1οι είμαστε πλέον στην Πρέμιερσιπ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απο το Fifa 95 παιζω , αυτο δε σημαινει οτι μπαινω σε καθε φιφα στο world class και το κανω μαστερ την πρωτη ημερα :P 

Ειναι διαφορετικο απο το 16 ας πουμε. Και εννοειται μονταρω την ομαδα κατα την προτιμηση και το στυλ παιχνιδιου μου :) 

Αρα εισαι παιχτουρας χεχε!

 

Αν εισαι κοντα Αλεξανδρουπολη, ερχεσαι με το gamepad σου (το δικο μου sucks) και παιζουμε coop :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' το 14 είχα να παίξω FIFA... Είχα απογοητευτεί κι είχα γυρίσει στο PRO.

Τώρα, φέτος... απογοητεύτηκα απ' το PRO και είπα να επιστρέψω... και δεν το μετάνιωσα, φοβερό το feeling/gameplay (κατ' εμέ) στο SOLO mode - δεν ξέρω για το online, δεν με αφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To online feels πιο αργο, οι παικτες ειναι 500 κιλα ο καθενας, δεν "υπακουει" οπως γινεται στο solo και feels laggy as hell. Δε ξερω τα παιδια πιο πανω που παιζουν γιατι δεν το αναφερουν καν, αλλα ετσι ειναι. Εκτος και αν δεν ακουμπουν το Solo ουτε για 2 λεπτα, οποτε δε καταλαβαινουν την διαφορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εχω εναν υπολογιστη dual core επεξεργαστη ,2 GB ram και 320 GB σκληρο.

Η ερωτηση μου ειναι αν αυξησω τη μνημη ram και την παω στο 8 GB ram (μεχρι εκει μου δινει την δυνατοτητα η μητρικη να την αυξησω οχι παραπανω) θα παιξει το παιχνιδι fifa 17 ή θα πρεπει να αλλαξω τον επεξεργαστη να τον κανω i3???

Ρωταω γιατι σε κατι forum ειδα οτι το FIFA 17 demo παιζει σε dual core με 8 ram, αλλα εγω θελω το πληρες fifa 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εχω εναν υπολογιστη dual core επεξεργαστη ,2 GB ram και 320 GB σκληρο.

Η ερωτηση μου ειναι αν αυξησω τη μνημη ram και την παω στο 8 GB ram (μεχρι εκει μου δινει την δυνατοτητα η μητρικη να την αυξησω οχι παραπανω) θα παιξει το παιχνιδι fifa 17 ή θα πρεπει να αλλαξω τον επεξεργαστη να τον κανω i3???

Ρωταω γιατι σε κατι forum ειδα οτι το FIFA 17 demo παιζει σε dual core με 8 ram, αλλα εγω θελω το πληρες fifa 17

Μας λες οτι εχεις ενα dual core κλπ, αλλα δε μας λες τι καρτα γραφικων εχεις...  Αν ειναι απο socket 775 και με ddr2 μνημη, εισαι πολυ δυσκολα... Πες και τι καρτα γραφικων εχεις ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι απο την 5 και μετα δυσκολευει το πραγμα...(εχω κοψει προς το παρον και παιζω UT) .θα ελεγα να παιζεις με μικρες ομαδες απο δω και περα....εγω εφτασα με Παναθα dev 5 παιζοντας πολυ ωραια ματσακια και παιρνοντας ολες τις κουπες σε καθε dev (αν και ξεκινησα για λιγο με μεγαλη ομαδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...