Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/9/2019 στις 12:14 ΜΜ, azathoth είπε

Θα ήθελα πιο ουσιαστικά dungeons. Στο botw λείπει αυτό το κομμάτι. Τα divine beasts είναι πολύ μικρά και πολύ εύκολα για να θεωρούνται dungeons. 

αν είχαν βάλει και dungeon θα θέλαμε 10 χρόνια για να το τελειώσουμε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Η προσοχή που έχει δοθεί στην λεπτομέρεια δεν έχει προηγούμενο σε αυτό το παιχνίδι. Εκεί που παίρνεις το αλεξίπτωτο από τον γέρο και αρχίζεις τις πτήσεις πιάνει βροχή και την ακούς να χτυπά πάνω στο αλεξίπτωτο. Είναι ένας ζωντανός κόσμος που περιμένει να τον εξερευνήσεις. Πιθανώς εδώ κύριοι μιλάμε για το καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών. Η ελευθερία κινήσεων που έχει δεν την έχω ξαναδεί σε παιχνίδι.

Το απόλυτο killer app.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα μεταχειρισμένo wii u γι' αυτό το παιχνίδι όταν είχε βγει. Έπειτα, επειδή το είχα συμφωνήσει, έδωσα την κονσόλα και έβλεπα αυτό το παιχνίδι στον ύπνο μου για 2 χρόνια μέχρι που τον Σεπτέμβρη πήρα Switch. Τώρα το έχω σχεδόν τερματισμένο, και αφήνω 30 shrines να τα φάω αργά μέσα στο hype για το σίκουελ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/1/2020 στις 1:57 ΜΜ, RafGR είπε

Αγόρασα μεταχειρισμένo wii u γι' αυτό το παιχνίδι όταν είχε βγει. Έπειτα, επειδή το είχα συμφωνήσει, έδωσα την κονσόλα και έβλεπα αυτό το παιχνίδι στον ύπνο μου για 2 χρόνια μέχρι που τον Σεπτέμβρη πήρα Switch. Τώρα το έχω σχεδόν τερματισμένο, και αφήνω 30 shrines να τα φάω αργά μέσα στο hype για το σίκουελ.

Ομολογουμένως είναι το καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών. Φανταστικό. Φαντάζομαι με τα dlc θα γίνεται καλύτερο, αλλά δεν τα έχω αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μια χαζή ερώτηση. Αγορασα τα dlc σήμερα. Απλά μου βγάζει μια νέα επιλογή το master mode και όλα τα νέα πράγματα τα δίνει μέσα εκεί? Απλά πρέπει να ξεκινήσω από την αρχή? Το είχα αφήσει από τον Οκτώβριο και είπα να το ξαναπιάσω από την αρχή. Σε αυτό που έχω σωσμενο μπήκαν τα νέα στοιχεία? Βοηθήστε με λίγο. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

RUMOR
 Data from the sequel to Zelda is filtered: BOTW.

 - The new title will be called "The Legend of Zelda: Bond of The Triforce".
 - The trailer will be launched soon, we won't have to wait long to see it.
 - Zelda can be played inside the dungeons to solve the various puzzles.  It will be interchangeable with Link at any time.
 - Zelda will be visible in the outside world with Link, and thanks to his great power of nature he can help Link change the weather.
 - Animals will play a very important role in the game.  In the trailer we will see a great mountable bear.
 - There will be new enemies to defeat, and a snake as an enemy will also be shown in the trailer.
 - It seems that there is a "magic bar", probably for Zelda.
 - The slingshot will return as a weapon, since it had been absent in the previous title Zelda Breath of the Wild.
 - The graphics will be very similar to Zelda Breath of the Wild.
 - Music playback will be a thematic remix of Zelda II: The Adventure of Link, the old title released on the Nintendo NES console.

 The rumor comes directly from 4chan so it is very likely that it is more a fan's wishes, than a real leak, although they are not so crazy. 

 

 

FB_IMG_1580368409454.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

RUMOR
 Data from the sequel to Zelda is filtered: BOTW.

 - The new title will be called "The Legend of Zelda: Bond of The Triforce".
 - The trailer will be launched soon, we won't have to wait long to see it.
 - Zelda can be played inside the dungeons to solve the various puzzles.  It will be interchangeable with Link at any time.
 - Zelda will be visible in the outside world with Link, and thanks to his great power of nature he can help Link change the weather.
 - Animals will play a very important role in the game.  In the trailer we will see a great mountable bear.
 - There will be new enemies to defeat, and a snake as an enemy will also be shown in the trailer.
 - It seems that there is a "magic bar", probably for Zelda.
 - The slingshot will return as a weapon, since it had been absent in the previous title Zelda Breath of the Wild.
 - The graphics will be very similar to Zelda Breath of the Wild.
 - Music playback will be a thematic remix of Zelda II: The Adventure of Link, the old title released on the Nintendo NES console.

 The rumor comes directly from 4chan so it is very likely that it is more a fan's wishes, than a real leak, although they are not so crazy. 

FB_IMG_1580368409454.jpg

Για να δουμε,μιας και ειναι απο 4chan η πηγη.

Παντως μου αρεσει το power of nature,θυμιζει τα oracles games του gbc.Aν βαλουν και τον χρονο μεσα μια χαρα.Λογικα θα δουμε κατι στο επομενο direct.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...