Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Anniversary Update, η επετειακή αναβάθμιση των Windows 10 που φέρνει νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ταμπλετ με 32 γιγα θελει uninstall τα παντα και μειωση μεγεθους του pagefile (στα 19 γιγα μ αφησε να το τρεξω). Τωρα κατεβαινει για να δουμε. 

Για δωσε μας λίγο τα φώτα σου περισσότερο με λεπτομέρειες αν μπορείς

 

​Εγώ που έκανα reset μου άφησε 13.4GB χωρίς να έχω εγκαταστημένο τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ωχ αλλάξανε το start menu. Πως το κάνω όπως ήταν παλιά πάλι;Τοσο σε tablet mode οσο και στο κανονικό; Αυτή η ms όλο αλλαγές στο ui κάνει τελευταία έλεος!

Edit για οσους θέλουν το update τωρα ας πάνε στα settings του update και να πατήσουν advanced options και να αλλάξουν το how updates are delivered εκει το βαζουν σε on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ωχ αλλάξανε το start menu. Πως το κάνω όπως ήταν παλιά πάλι;Τοσο σε tablet mode οσο και στο κανονικό; Αυτή η ms όλο αλλαγές στο ui κάνει τελευταία έλεος!

 

να λες ευχαριστω που το εκανε πιο ανθρωπινο...

οσο για τις αλλαγες ισχυει το ιδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα που είχα 8,87Gb ελεύθερα σε tablet με 32gb δίσκο έκανε κανονικά update και δεν έβγαλε κανένα μύνημα για λίγο χώρο...από όσο διάβασα είναι από τα σφάλματα που μπορεί να βγάλει το συγκεκριμένο Update και δίνουν λύση...να το ψάξω και να δώσω link...σε μένα πάντως μπήκε κανονικά σε asus vivotab 8, τώρα που το σκέφτομαι έχω πάνω μια sd card 32gb με περίπου 28 ελεύθερα..ίσως παίζει αυτό ρόλο και με άφησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδεστε πανω ενα 32αρι στικακι με otg για να κανετε το update σαν άνθρωποι!

Φίλε μου το στικακι πρέπει να είναι fat32 η ntfs. Η δεν παίζει ρόλο. 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να λες ευχαριστω που το εκανε πιο ανθρωπινο...

οσο για τις αλλαγες ισχυει το ιδιο...

Πιο ανθρωπινό με την καμιά. 

Εχω φάτσα φόρα ολα τα προγράμματα μου κάθε φόρα που πατάω το start menu! Mega fail!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 1 ωριτσα κατέβηκε το UPDATE περαστηκε έκανε και τις επανεκκινησεις και έτοιμο. Πιο όμορφα και μόλις άνοιξε ξανά τρέξιμο του o&o shutup για κλείσιμο των spy υπηρεσιών της Microsoft. Δεν έφυγε καμία εφαρμογή η αρχείο που είχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...