Προς το περιεχόμενο

Banggood - Escam QF001 720P pan-tilt camera €18,10 [ΤΕΛΟΣ]


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 382
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσείς μπορείτε να κάνετε την αγορά; πατάω buy και μου βγάζει empty

Μπορεί να σου φανεί αστείο αυτό που θα πω αλλά επειδή πάλευα με την Alexandra απο το chat χτες για καμιά ώρα, δοκίμασε να κάνεις ενα reset το router ώστε να πάρεις καινούρια IP και προσπάθησε ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

επειδη με ενδιαφερει χρειαζεται freeddns να βαλω στο ρουτερ για να βλεπω απο μακρυα ή εχει δωρεαν ip?

(ειχα παρει μια foscam περισυ αλλα δινει μονο για ενα χρονο δωρεαν ip και τωρα πρεπει να πληρωσω συνδρομη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ερωτήσεις για όποιον την έχει ήδη... τα IR LEDS είναι ορατά με γυμνό μάτι όταν λειτουργούν? (μη βιαστείτε να πείτε ότι δεν είναι αν δεν το ελέγξετε πρώτα σε απόλυτο σκοτάδι). Όταν ανοιγοκλείνει το IR-cut filter (από φως σε ακοτάδι) ακούγεται ένας μηχανικός ήχος ή όχι; Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο amazon.com έχει μόνο 2 reviews, και τα 2 με βαθμολογία 1 αστεράκι δυστυχώς (μιλάνε και οι 2 για μόνιμο disconnect): https://www.amazon.com/ESCAM-QF001-Security-Camera-Monitor/dp/B019ME2R7S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ερωτήσεις για όποιον την έχει ήδη... τα IR LEDS είναι ορατά με γυμνό μάτι όταν λειτουργούν? (μη βιαστείτε να πείτε ότι δεν είναι αν δεν το ελέγξετε πρώτα σε απόλυτο σκοτάδι). Όταν ανοιγοκλείνει το IR-cut filter (από φως σε ακοτάδι) ακούγεται ένας μηχανικός ήχος ή όχι; Ευχαριστώ...

 

Ναι και στα δυο - δεν ειναι οτι φωτιζουν παρα πολυ αλλα φαινονται. Το κλικ επισης ακουγεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και στα δυο - δεν ειναι οτι φωτιζουν παρα πολυ αλλα φαινονται. Το κλικ επισης ακουγεται.

 

Ευχαριστώ φίλε μου... βοήθησες πάρα πολύ στην απόφασή μου να ΜΗΝ την πάρω... :) :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...