Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ποιόν πρέπει να δωροδοκήσουμε για να μάθουμε σε τι ανάλυση θα τρέχει στο X1S; 

Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να βρω την πληροφορία; 

Στειλε ενα mail στο Leadbetter του DF. Σοβαρα τωρα, αν δεν βγουν πρωτες αναλυσεις κ δεν σπασει κ το εμπαργκο της 25ης δεν νομιζω να το μαθεις εγκυρα νωριτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Launch trailer !!!

Δεν μπορω αλλο εχω αρρωστησει ...

Και εγώ την ίδια αρρώστια έχω... υπομονή, σε λίγες μέρες "θα κάνει τον κύκλος της". 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο ps4 το παιχνίδι θα είναι playable μόνο με τα 2 disc που περιέχει, δεν θα χρειαστεί περαιτέρω κατέβασμα (εκτός απο κάνα day-one patch πιστευώ).

image.png

υγ Δε ξέρω κατά πόσο είναι έγκυρο, στο reddit το ψάρεψα και είπα να το ριξώ και εδώ. Λογικό ακούγετε πάντως απο τι στιγμή που ξέρουμε οτι στο physical του ps θα ειναι δυο τα δισκάκια.

Επεξ/σία από fr4ntic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, james9tito είπε

Στο reddit η μεγλαη μαζα ισχυριζεται οτι θα ειναι 4Κ. Καπου πηρε το ματι μου επισης οτι στο Χ θα ειναι ενα δισκακι αλλα το παιχνιδι  θα πιανει μεγαλυτερο χωρο στο δισκο λογω 4Κ textures. 

Ας ξανακανω την ερωτηση που δεν απαντηθηκε. Το κανω Pre order στο ps4 και αρχιζει και κατεβαινει αυριο. Τι ωρα θα ειναι Playable . 00:01 Πεμπτη προς Παρασκευη ή θα γινει global launch και θα παιξουμε 8 το πρωι της Παρασκευης?

γιατι πιστευεις οτι θα προλαβεις να κατεβασεις 105bg σε 8 ωρες? καλο. για να απαντησω στην ερωτηση σου κανεις δεν το ξερει ακομα αυτο. (μαλλον) :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
48 minutes ago, babality said:

γιατι πιστευεις οτι θα προλαβεις να κατεβασεις 105bg σε 8 ωρες? 

Πολλές είναι 8 ωρες για 50αρα σύνδεση. Σε ένα εξαωράκι είσαι κομπλέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Πολλές είναι 8 ωρες για 50αρα σύνδεση. Σε ένα εξαωράκι είσαι κομπλέ. 

Εγω με 100αρα   μοιραζω κιολας χαχαχα.

Παντως σοβαρα απο την επομενη γενια που το 4κ θα ειναι  standard   τα  αρχεια θα ειναι πολυ μεγαλα και μια γρηγορη συνδεση απαραιτητη .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, babality είπε

γιατι πιστευεις οτι θα προλαβεις να κατεβασεις 105bg σε 8 ωρες? καλο. για να απαντησω στην ερωτηση σου κανεις δεν το ξερει ακομα αυτο. (μαλλον) 😛

Μα το παιχνίδι θα έχει κατέβει από αυτή την Παρασκευή. Το launch είναι την άλλη. Το παιχνίδι θα είναι ήδη κατεβασμένο, το ερώτημα είναι αν θα παίξουμε μεσάνυχτα ή 8 το πρωί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Malthador είπε

Πολλές είναι 8 ωρες για 50αρα σύνδεση. Σε ένα εξαωράκι είσαι κομπλέ. 

Χαχα καλο, συνυπολογίζεται και οτι οι σερβερ της sony ειναι για κλωτσιες? Μαλλον οχι! Γιατι εγω με τη 50αρα μου κατεβαζω 100gb σε 3-4 ωρες σε περιβάλλον windows και στο ps4 50 gb σε 5 ωρες+ και βαλε. Εχετε το απλα υποψην σας. Το 10ωρακι θα το φαει ανετα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Χαχα καλο, συνυπολογίζεται και οτι οι σερβερ της sony ειναι για κλωτσιες? Μαλλον οχι! Γιατι εγω με τη 50αρα μου κατεβαζω 100gb σε 3-4 ωρες σε περιβάλλον windows και στο ps4 50 gb σε 5 ωρες+ και βαλε. Εχετε το απλα υποψην σας. Το 10ωρακι θα το φαει ανετα.

Εχεις συνδεσει καλωδιο η' με wi -fi κατεβαζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Εχεις συνδεσει καλωδιο η' με wi -fi κατεβαζεις ?

Καλωδιο παντα. Και δεν εχω κανένα θεμα με τη σύνδεση μου κατεβαζω πχ απο uplay στα μεγιστα σε περιβάλλον windows παντα ξαναλεω.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Χαχα καλο, συνυπολογίζεται και οτι οι σερβερ της sony ειναι για κλωτσιες? Μαλλον οχι! Γιατι εγω με τη 50αρα μου κατεβαζω 100gb σε 3-4 ωρες σε περιβάλλον windows και στο ps4 50 gb σε 5 ωρες+ και βαλε. Εχετε το απλα υποψην σας. Το 10ωρακι θα το φαει ανετα.

Εγω παντως ποτε δεν αντιμετωπισα παρομοιο θεμα, και ειμαι με το 1ο og fat ps4. Υποτιθεται το pro εχει και καλυτερη καρτα δικτυου xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...