Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Για pc ποτε θα βγει ρε παιδια? Ανακοίνωσαν κατι? Να δουμε ποσο θα περιμένουμε κι εμεις.

Βιάζεσαι φίλε, δεν παίζει να υπήρχε ανακοίνωση για Pc έκδοση πριν το Release στις κονσόλες όπως και δεν παίζει να υπάρξει καμια ανακοίνωση μερικούς μήνες μετά. Επειδή μιλάμε για Rockstar όμως, μην περιμένεις Pc έκδοση σε λιγότερο από ένα χρόνο. Αν βγει τελικά έκδοση Pc εγώ ποντάρω ότι θα την κυκλοφορήσουν μαζί με τις εκδόσεις των Ps5/xbox scarlett 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οσοι το περνετε ποια εκδοση προτηματε? απλη απο skoutz η special?  επισης digital λογικα θα το εχουμε νωριτερα?  αν και ειναι παιχνιδι που αξιζει να το εχεις και σε retail

Επεξ/σία από ababapanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ababapanos είπε

οσοι το περνετε ποια εκδοση προτηματε? απλη απο skoutz η special?  επισης digital λογικα θα το εχουμε νωριτερα?  αν και ειναι παιχνιδι που αξιζει να το εχεις και σε retail

Απλή από Skroutz, αυτές οι Special που δίνουν 1-2 αποστολές παραπάνω και μερικά έξτρα (ρουχισμός κτλ.) δεν με απασχολούν ιδιαίτερα. Οι Digital εκδόσεις ανοίγουν την μέρα του Release, νωρίτερα αρχίζει μόνο το Download του παιχνιδιού για να το έχεις έτοιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε κανενα σκρουτζομαγαζο που να το στελνει τουλαχιστον απο την πεμπτη ?  με ενα που ηταν ανοιχτο και μιλησα μου ειπε οτι θα το παραλαβουν Παρασκευη και αρα θα το εχω απο Σαββατο η Δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το ποστάρανε και πριν, αλλα ένα καλο βίντεο, για όλους τους χαρακτήρες της συμμορίας, του Dutch. (23 άτομα)
Να έχουμε μια γενική ιδέα, με ποιους θα συμπορευόμαστε.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, ababapanos είπε

ξερετε κανενα σκρουτζομαγαζο που να το στελνει τουλαχιστον απο την πεμπτη ?  με ενα που ηταν ανοιχτο και μιλησα μου ειπε οτι θα το παραλαβουν Παρασκευη και αρα θα το εχω απο Σαββατο η Δευτερα

Από το Astron οπότε έχω κάνει προπαραγγελια κάτι, το έχουν από την προηγούμενη μέρα και αν είσαι κοντά μπορείς να πας να το πάρεις. Υποθέτω ότι και τώρα με το RDR2 θα παίξει το ίδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/10/2018 στις 5:53 ΜΜ, ababapanos είπε

ξερετε κανενα σκρουτζομαγαζο που να το στελνει τουλαχιστον απο την πεμπτη ?  με ενα που ηταν ανοιχτο και μιλησα μου ειπε οτι θα το παραλαβουν Παρασκευη και αρα θα το εχω απο Σαββατο η Δευτερα

Τα σκρουτζομαγαζα γενικα αναλογα το παιχνιδι και τον προμηθευτη μπορει ειτε να φερουν καποιο παιχνιδι μεχρι και μερικες μερες νωριτερα(το βλεπουμε αυτο κυριως σε ποδοσφαιρακια),σε αλλα παλι φερνουν τελευταια στιγμη μαζι με αλυσιδες.

Ειδικα για το εν λογω παιχνιδι αν η ζητηση ειναι μεγαλη τις πρωτες μερες(μιας και μονο 1 εκδοση φερνουν,μιας και οι υπολοιπες ειναι αποκλειστικες του Public και του Γερμανου),ισως δουμε προβληματα διαθεσιμοτητας με αποτελεσμα να ανεβει η τιμη του.

Το καλυτερο που εχει να κανει ο κοσμος ειναι να επικοινωνησει μαζι τους ειτε τηλεφωνικα,ειτε μεσω facebook ή με καποιο τροπο τελος παντων γιατι αν εχουν μεγαλη ζητηση τα φθηνοτερα καταστηματα,ισως δεν ειναι σιγουρο ουτε για day one.

Το εχουμε δει σε διαφορους γνωστους τιτλους αυτο

Πιο παλια αυτο ηταν και το ολο νοημα στο Pre order ενος παιχνιδιου απο ενα καταστημα.Για να ειναι ο αλλος σιγουρος οτι πρωτη μερα οτι και να γινει θα παιξει το παιχνιδι που περιμενει πολυ καιρο.

Γιαυτο το λογο και αρκετοι αγοραζουν αντι για κουτατα,ψηφιακα.Για να ειναι 100% σιγουροι οτι day one θα παιξουν το παιχνιδι,και δεν θα τους κανει τιποτα περιεργα το καταστημα που θα εριχναν παραγγελια τελευταια στιγμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το seven θα τα δώσει μεσάνυχτα Πέμπτης προς Παρασκευή οπότε όποιος θέλει θα το έχει νωρίς και κατά τη μία το πρωί θα παίξει. Είχε κάνει το ίδιο και με το god of War και το είχα πάρει 00:01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τραγικές τιμες, 70+ η standart και ψηφιακά... Wtf?

 οχι ευχαριστώ δε θα παρω, μιας και το βλεπω να αργει δραματικα για pc (και αν) ευτυχως εχω υπομονη, σε κανα 6μηνο (ισως και λιγοτερο) αγορα και used απο public, αν δεν εχει βγει καμια ανακοίνωση εκρηξη, τουλάχιστον να βγει κερδισμένη η τσεπη μου, ουτος ή αλλως το ιδιο game θα παιξω ειτε τοτε ειτε τωρα, ζω και χωρις rdr2, δε καιγομαι και τοσο για να δωσω μια 70αρα για ενα παιχνίδι (!) μη τρελαθούμε.

Παντα θεωρούσα κακη κινηση οτιδηποτε παρεις day-one γιατι σε "σφαζουν" 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές είναι όντως άστα να πάνε...
και ειναι απαράδεκτο οτι την ψηφιακή έκδοση την έχουν ίδια τιμή με την κουτάτη έκδοση....
 Και εγώ σπάνια να πάρω παιχνίδι day-1, αλλα αυτό εδω ειναι από τις εξερέσεις. 
+ του ότι έχω και μια ψιλοτρέλα με τα Cοuntry&Western γενικα, γι'αυτό και το χτύπησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Οι τιμές είναι όντως άστα να πάνε...
και ειναι απαράδεκτο οτι την ψηφιακή έκδοση την έχουν ίδια τιμή με την κουτάτη έκδοση....
 Και εγώ σπάνια να πάρω παιχνίδι day-1, αλλα αυτό εδω ειναι από τις εξερέσεις. 
+ του ότι έχω και μια ψιλοτρέλα με τα Cοuntry&Western γενικα, γι'αυτό και το χτύπησα.

Αστα να πανε φιλε μου κι εγω δεν ξέρω πως κρατιεμαι και δε το τσιμπάω με μεγαλη δυσκολία αλλα.. so much money και so much κουραση για να τα βγαλω γιατι δε τα βρισκω ετοιμα, οποτε υπομονη μεχρι να πεσει η τιμουλα εστω και 15-20 ευρω κατω και τοτε το ξανασκέφτομαι και κουτατο φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...