Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, james9tito είπε

Δυσκολο να σπασουν το release τουλαχιστον οι μεγαλοι. Τα σκρουτζομαγαζα πιστευω θα τα δωσουν και Πεμπτη

Μακαρι αν και  Πεμπτη -Παρασκευη   μπορω μονο το βραδυ να παιξω δεν πειραζει σουκου θα κηρυξω επισημα την εναρξη του ολοκαυτωματος ,μονο για gym θα βγω απο το σπιτι .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

49 minutes ago, orck said:

Εχω συναδελφους "τεχνικους" που λενε και επιμενουν οτι το PS4 Pro παιζει σε 4Κ τα παιχνιδια, οποτε και στο Pro θα ειναι 4K.
Γατακια

Είναι από αυτούς που λένε πως το Dynamic 4K είναι καλύτερο από το "απλό" 4Κ because of reasons; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι ανοιχτά spoilers οποιασδήποτε μορφής είτε για το πρώτο είτε για το δεύτερο. 

Μόνο μέσα σε spoiler tags, και αν το spoiler αναφέρεται σε παιχνίδι που δεν είναι το RDR2 θα διευκρινίζετε και σε τι αναφέρεστε εκτός του spoiler.

Αλλιώς τα μηνύματα θα διαγράφονται. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετοί έχουν πάρει το παιχνίδι στα χέρια τους και από ότι φαίνεται επιβεβαιώνονται οι φήμες για 2 δίσκους, με τον έναν να είναι Data μόνο για το Installation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω για εσάς, εμένα ξεκίνησε να κατεβαίνει πάντως. Θα σκάσω από την αγωνία 

 

Υγ. 93 gb είναι χωρίς τα έξτρα από το pre order και special edition 

Επεξ/σία από guy_threepwood
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε δίλημμα εδώ και λίγες ημέρες. Έχω  PS4 Pro και σκέφτομαι σοβαρά την αγοαρά xbox one x μόνο και μόνο για αυτό το παιχνίδι και για τα forza επίσης (μιας και πέντε χρόνια δεν μπορούν να βγάλουν ένα GT της προκοπής οι σχιστομάτηδες..........................)

Θα δω μεγάλη διαφορά στο RDR2 ? (native 4K λένε μόνο για το xbox one x).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok...πήρα ένα PS4 (δεύτερο χέρι...Ευχαριστώ Γιώργο:) για το RDR-2, και μερικά άλλα exclusives.
Γιατί όμως τα 70$, τα μεταφράζουν σε 70 ΕU, στο store?... και τα 80$ της Special Edition σε 85 Ευ?...πολύ έξυπνοι την είδαν οι μάγκες. 
Ρε ενας Dutch που τους χρειάζεται!!!

Πέρα απο αυτό... όλα ειναι έτοιμα.. μπότες, καπέλο και τιράντες...και αναμονή για τον πρώτο καλπασμό.
Το παιχνίδι προβλέπεται να πάρει πολλές ώρες απο την ζωή μου.
Για κάνα χρόνο με βλέπω σε Western Mode :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Για pc ποτε θα βγει ρε παιδια? Ανακοίνωσαν κατι? Να δουμε ποσο θα περιμένουμε κι εμεις.

Δυστυχώς δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα.

Μπορεί να περιμένεις από 1 χρόνο μέχρι ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, FrankyGR είπε

Είμαι σε δίλημμα εδώ και λίγες ημέρες. Έχω  PS4 Pro και σκέφτομαι σοβαρά την αγοαρά xbox one x μόνο και μόνο για αυτό το παιχνίδι και για τα forza επίσης (μιας και πέντε χρόνια δεν μπορούν να βγάλουν ένα GT της προκοπής οι σχιστομάτηδες..........................)

Θα δω μεγάλη διαφορά στο RDR2 ? (native 4K λένε μόνο για το xbox one x).

Οι διαφορές δεν θα είναι εξωπραγματικές, ώστε να πάρεις και Xbox One X. Εγώ βέβαια που δεν είχα PS4 Pro προηγουμένως, θα τιμήσω το Xbox One X τις επόμενες μέρες.

Επεξ/σία από Beerloah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...