Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Fan είπε

Για μηχανάκι καλύτερα ΕΛΠΑ ή Hellas Direct?

 

Δες και Anytime για την 1η φορα δινει καλη τιμη , την προτιμω λογω της οδικης που εχεις ( δικια της και οχι καποιος τυχαρπαστος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, villasg είπε

Δες και Anytime για την 1η φορα δινει καλη τιμη , την προτιμω λογω της οδικης που εχεις ( δικια της και οχι καποιος τυχαρπαστος)

Όλες οι ασφαλιστικές έχουν 30-40% περισσότερο σε σχέση με την ΕΛΠΑ και τη HD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/10/2023 στις 10:06 ΜΜ, Fan είπε

Για μηχανάκι καλύτερα ΕΛΠΑ ή Hellas Direct?

Είναι πολύ φτηνότερες από όλες τις υπόλοιπες

 

Στις 22/10/2023 στις 1:47 ΜΜ, Fan είπε

Όλες οι ασφαλιστικές έχουν 30-40% περισσότερο σε σχέση με την ΕΛΠΑ και τη HD.

Πληρωνει ο γιος μου 41,5 το εξάμηνο για παπί 135 YHAMAHA εκεί που είναι. Το εβαλα στη HD ετσι από περιέργεια βασικές καλύψεις όπως το εχει 76 ευρώ. Φτηνια λέμε.😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ προσιτή η HD απλά για κάποιο λόγο εσένα σε κοπανάει. To i30 της συζύγου 23Κ κεφάλαιο με τα πάντα όλα μέσα και μικτή και έκπτωση νέου συμβολαίου 337 ευρώ για 1 χρόνο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, papoys1 said:

 

Πληρωνει ο γιος μου 41,5 το εξάμηνο για παπί 135 YHAMAHA εκεί που είναι. Το εβαλα στη HD ετσι από περιέργεια βασικές καλύψεις όπως το εχει 76 ευρώ. Φτηνια λέμε.😛

Δεν σε θέλει λέμε, γιατί επιμένεις; 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχει αυτόν τον καιρό κάποιος εκπτωτικός κωδικός για HD? Ήρθε ο καιρός για ανανέωση του ετήσιου συμβολάιου μου αυτοκινήτου και χωρίς να έχω χρησιμοποιήσει καθόλου την ασφάλεια πέρυσι, μου προτέινουν ανανέωση με 30% αύξηση (μαζί με τον κωδικό του praktiker)....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, balarinio said:

Μήπως υπάρχει αυτόν τον καιρό κάποιος εκπτωτικός κωδικός για HD? Ήρθε ο καιρός για ανανέωση του ετήσιου συμβολάιου μου αυτοκινήτου και χωρίς να έχω χρησιμοποιήσει καθόλου την ασφάλεια πέρυσι, μου προτέινουν ανανέωση με 30% αύξηση (μαζί με τον κωδικό του praktiker)....

Όσοι υπάρχουν, ή έστω όσοι γνωρίζουμε, 5% δίνουν μόνο.

hellenic police
praktiker
loyalty discount

Δες και οι υπόλοιπες πόσο ζητάνε, και πράξε ανάλογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, daPro said:

Στην anytime παίζει 20 ευρώ δώρο κάρτα της shell αλλά μια η άλλη βγαίνει με την HD..

Για κάποιο συγκεκριμένο δικό σου όχημα ίσως, γενικότερα όμως σε κάποια οχήματα βγαίνει φτηνότερη ενώ σε άλλα ακριβότερη.

Επίσης η δωροκάρτα της shell ισχύει μόνο για νέα συμβόλαια, 30€ για ετήσιο ή 15€ για εξαμηνιαίο + 15€ στην επόμενη 6μηνιαία ανανέωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Joshua21 είπε

Δεν σε θέλει λέμε, γιατί επιμένεις; 😜

Είπα να βάλω και κάτι του γιου (εγω τα ασφάλιζα με το ίδιο email και μάλλον με εντοπίζει) , μήπως τα έχει μόνο με μένα , αλλα μάλλον επειδή έφυγα μόλις εκοψε τις μεγάλες εκπτώσεις και τα δώρα όταν πρότεινες άλλο όχημα δε με θέλει πλέον.

Σκασίλα μου αλλά όπως βλέπω και από τις πολλές διαφημίσεις στο διαδίκτυο έχει στοχεύσει σε ετήσια συμβόλαια όπου δίνει  μεγάλη έκτπωση , τα οποία αποφεύγω σαν ο διάολος το λιβάνι (παλιότερα την είχα πατήσει με ετήσιο) 😕γιατί ποτέ δεν ξέρουμε ποια θα είναι η επόμενη που θα βάλει λουκέτο. 

Και αυτό ηθελα να ρωτήσω να μου πει κάποιος πως στο ετήσιο δίνει εκπτωση μέχρι 40% και στο εξάμηνο ούτε ένα φτωχούλι 10;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papoys1 είπε

έχει στοχεύσει σε ετήσια συμβόλαια όπου δίνει  μεγάλη έκτπωση , τα οποία αποφεύγω σαν ο διάολος το λιβάνι (παλιότερα την είχα πατήσει με ετήσιο) 😕γιατί ποτέ δεν ξέρουμε ποια θα είναι η επόμενη που θα βάλει λουκέτο. 

Αυτό ίσχυε πριν πολλά χρόνια, από τότε που η εποπτεία πέρασε στην Τράπεζα της Ελλάδος τα φαινόμενα εξαλείφθηκαν (ή σχεδόν). Την είχα πατήσει κι εγώ κάποτε με ετήσιο οικίας, "Εγνατία" λεγόταν η εταιρεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Είπα να βάλω και κάτι του γιου (εγω τα ασφάλιζα με το ίδιο email και μάλλον με εντοπίζει) , μήπως τα έχει μόνο με μένα , αλλα μάλλον επειδή έφυγα μόλις εκοψε τις μεγάλες εκπτώσεις και τα δώρα όταν πρότεινες άλλο όχημα δε με θέλει πλέον.

Σκασίλα μου αλλά όπως βλέπω και από τις πολλές διαφημίσεις στο διαδίκτυο έχει στοχεύσει σε ετήσια συμβόλαια όπου δίνει  μεγάλη έκτπωση , τα οποία αποφεύγω σαν ο διάολος το λιβάνι (παλιότερα την είχα πατήσει με ετήσιο) 😕γιατί ποτέ δεν ξέρουμε ποια θα είναι η επόμενη που θα βάλει λουκέτο. 

Και αυτό ηθελα να ρωτήσω να μου πει κάποιος πως στο ετήσιο δίνει εκπτωση μέχρι 40% και στο εξάμηνο ούτε ένα φτωχούλι 10;;

Για ρίξε μια ματιά στην https://myzen.gr/el

μου την έβγαλε σαν διαφήμιση και έχει συμπαθητικές τιμές απο τεστ που έκανα με το δικό μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, papoys1 said:

Και αυτό ηθελα να ρωτήσω να μου πει κάποιος πως στο ετήσιο δίνει εκπτωση μέχρι 40% και στο εξάμηνο ούτε ένα φτωχούλι 10;;

Μα την έκπτωση στο ετήσιο την κάνει για να προτιμήσεις ετήσιο αντί για 6μηνο...

Αν προτιμήσεις 6μηνο γιατί να σου κάνει έκπτωση? ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Μα την έκπτωση στο ετήσιο την κάνει για να προτιμήσεις ετήσιο αντί για 6μηνο...

Αν προτιμήσεις 6μηνο γιατί να σου κάνει έκπτωση? ;)

εγραψα παραπάνω το λόγο και καμία δεν εξαιρώ, αλλα με το σκεπτικό τους θα πάω αντίπερα και θα σου πω το άλλο. Οταν για ενα χρόνο μου λέει θα πληρώσεις π.χ. 110 και για έξι μήνες 90 ευρώ πιστεύω ότι με δουλεύει ή κάτι άλλο κρύβεται από πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...