Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

 

Λίγο αντιφατικά τα παραπάνω, από τη μια λες πως το έχεις ήδη κάνει, από την άλλη όμως ρωτάς εμάς αν γίνεται...

Μάλλον ρωτάει συγκεκριμένα για το διάστημα του ενός μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη σήμερα έκανα μια εξαγωγή δοντιού και ίσως με επηρέασε η ένεση :)

Ξαναγράφω.

2021 Ασφάλεια HD ετήσιο

2023 Ασφάλεια myzen ετήσιο

2024 πήγα πάλι σε HD με τη χρήση του 15% από την εφαρμογή πράκτικερ ετήσιο

2025 σκεφτομαι να παω για 1 μήνα anytime και μετά να ξαναδοκιμάσω πάλι επιστροφή στην HD με χρήση του 15%

αυτό (το 2025 )δεν το εχω κάνει και ρωτάω αν το έχει κάνει κάποιος

Επεξ/σία από Doc_Chaos_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Doc_Chaos_81 said:

Συγνώμη σήμερα έκανα μια εξαγωγή δοντιού και ίσως με επηρέασε η ένεση :)

Ξαναγράφω.

2021 Ασφάλεια HD ετήσιο

2023 Ασφάλεια myzen ετήσιο

2024 πήγα πάλι σε HD με τη χρήση του 15% από την εφαρμογή πράκτικερ ετήσιο

2025 σκεφτομαι να παω για 1 μήνα anytime και μετά να ξαναδοκιμάσω πάλι επιστροφή στην HD με χρήση του 15%

αυτό (το 2025 )δεν το εχω κάνει και ρωτάω αν το έχει κάνει κάποιος

Μάλλον σε έχει επηρεάσει πιο πολύ από όσο νομίζεις, 2023 έχουμε σήμερα, χλωμό να πήγες μέσα στο 2024 στην HD :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Μάλλον σε έχει επηρεάσει πιο πολύ από όσο νομίζεις, 2023 έχουμε σήμερα, χλωμό να πήγες μέσα στο 2024 στην HD :)

Δλδ να γράψω και τις κανονικές ημερομηνίες (γενικά κανονίζω λόγω BF να λήγουν τα συμβόλαια αρχές Δεκέμβρη) για να με πιστέψετε 🤨🤣

Επεξ/σία από Doc_Chaos_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Συγνώμη σήμερα έκανα μια εξαγωγή δοντιού και ίσως με επηρέασε η ένεση :)

Ξαναγράφω.

2021 Ασφάλεια HD ετήσιο

2023 Ασφάλεια myzen ετήσιο

2024 πήγα πάλι σε HD με τη χρήση του 15% από την εφαρμογή πράκτικερ ετήσιο

2025 σκεφτομαι να παω για 1 μήνα anytime και μετά να ξαναδοκιμάσω πάλι επιστροφή στην HD με χρήση του 15%

αυτό (το 2025 )δεν το εχω κάνει και ρωτάω αν το έχει κάνει κάποιος

Ρίξε έναν ύπνο να καθαρίσει το μυαλό σου και γράφεις αύριο,δεν χάθηκε ο κόσμος.Εδώ θα είμαστε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 28/11/2023 at 13:51, Doc_Chaos_81 said:

Συγνώμη σήμερα έκανα μια εξαγωγή δοντιού και ίσως με επηρέασε η ένεση :)

Ξαναγράφω.

2021 Ασφάλεια HD ετήσιο

2023 Ασφάλεια myzen ετήσιο

2024 πήγα πάλι σε HD με τη χρήση του 15% από την εφαρμογή πράκτικερ ετήσιο

2025 σκεφτομαι να παω για 1 μήνα anytime και μετά να ξαναδοκιμάσω πάλι επιστροφή στην HD με χρήση του 15%

αυτό (το 2025 )δεν το εχω κάνει και ρωτάω αν το έχει κάνει κάποιος

Μηπως ξερεις και το νουμερο του πρωτοχρονιατικου 2024 ή τα τζοκερ του 24;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να γράφουμε και τα θετικά και όχι μόνο τα αρνητικά όπως συνηθίζουμε: 27/11 τράκαρα, ο άλλος δήλωσε ότι φταίει, 30/11 το πήγα σε συμβεβλημένη αντιπροσωπεία για να βγάλει φωτό (δεν χρειάζεται εμπειρογνώμονας, το κάνει ο φανοποιός εκεί) και σήμερα πήρα έγκριση να αλλαχτεί ότι ζητήθηκε. 

Επεξ/σία από Bomber-21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Bomber-21 είπε

Για να γράφουμε και τα θετικά και όχι μόνο τα αρνητικά όπως συνηθίζουμε: 27/11 τράκαρα, ο άλλος δήλωσε ότι φταίει, 30/11 το πήγα σε συμβεβλημένη αντιπροσωπεία για να βγάλει φωτό (δεν χρειάζεται εμπειρογνώμονας, το κάνει ο φανοποιός εκεί) και σήμερα πήρα έγκριση να αλλαχτεί ότι ζητήθηκε. 

Δεν σου έκανε και χάρη. Το θέμα είναι ότι έκανε ο άλλος οδηγός αμέσως δήλωση υπαιτιότητας άρα δεν υπήρχε κάποιος λόγος να σε καθυστερήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας το παρών νήμα και θέλοντας να φύγω από την Anytime καθαρά για οικονομικούς λόγους τελικά κατέληξα κι εγώ στην Hellas Direct.

Έκανα το κολπάκι με το myPraktiker που αναφέρθηκε στο νήμα και πήρα -15% έκπτωση ως καινούριος πελάτης.

Ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες παιδιά 🙂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ φέτος μεταπήδησα σε HD από Anytime που για τις ίδιες καλύψεις, με ετήσιο συμβόλαιο έβγαινε τελική τιμή 30% κάτω. Αν του χρόνου η HD το ακριβύνει σημαντικά, όπως έχουν αναφέρει πολλοί, τότε χαίρετε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,

εχει κανεις εμπειρια απο Hellas direct κ μικτη? ειχα ενα παλιο αυτοκινητο ασφαλισμενο με μικτη κ αξια 6.000.τωρα που πηρα το καινουργιο του εκανα κ αυτο μικτη στην ιδια εταιρεία.   σε καμια απο τις δυο περιπτωσεις δεν μου ζητησαν φωτογραφιες κ αυτο με αγχωνει.....ισχυει κανονικα η μικτη η να παρακαλω να μη μου τυχει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τηλεφωνο εγω θυμαμαι οτι εστειλα αλλα αν θυμαμαι καλα μπορει να επιβεβαιωθει και απο την εταιρεια πωλησης (σε καινουργιο αυτοκινητο) αν γινει αμεσα η ασφαλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lancias1 είπε

καλημερα,

εχει κανεις εμπειρια απο Hellas direct κ μικτη? ειχα ενα παλιο αυτοκινητο ασφαλισμενο με μικτη κ αξια 6.000.τωρα που πηρα το καινουργιο του εκανα κ αυτο μικτη στην ιδια εταιρεία.   σε καμια απο τις δυο περιπτωσεις δεν μου ζητησαν φωτογραφιες κ αυτο με αγχωνει.....ισχυει κανονικα η μικτη η να παρακαλω να μη μου τυχει κατι?

Εμενα μου ειχαν ζητησει μεσω email , να τους στειλω βιντεο απο το αμαξι περιμετρικα , με τον αριθμο πλαισιου και με τα χλμ του καντραν 

Προκειται για μεταχειρισμενο ομως, που εκανα μικτη στην HD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, lancias1 said:

καλημερα,

εχει κανεις εμπειρια απο Hellas direct κ μικτη? ειχα ενα παλιο αυτοκινητο ασφαλισμενο με μικτη κ αξια 6.000.τωρα που πηρα το καινουργιο του εκανα κ αυτο μικτη στην ιδια εταιρεία.   σε καμια απο τις δυο περιπτωσεις δεν μου ζητησαν φωτογραφιες κ αυτο με αγχωνει.....ισχυει κανονικα η μικτη η να παρακαλω να μη μου τυχει κατι?

Όταν κάνεις μικτή ασφάλεια στην HD σε αυτοκίνητο δεν παίρνει κάλυψη αμέσως, παίρνει κάλυψη 2 ημέρες μετά και δεν σου ζητάνε τίποτα, αν όμως για κάποιο λόγο θελήσεις να πάρει κάλυψη πιο σύντομα τότε σου ζητάνε να στείλεις φωτογραφίες.

Έτσι έγινε και με μένα, 05/11/18 έβγαλα πινακίδες σε νέο αυτοκίνητο, την ίδια μέρα έκανα μικτή στην HD με κάλυψη από 07/11, αλλά χρειαζόμουν οπωσδήποτε κάλυψη από 06/11 ώστε να το παραλάβω, ε για να γίνει αυτό μου ζήτησαν φωτογραφίες περιμετρικά (εμπρός πίσω να φαίνονται οι πινακίδες), μια φωτό εσωτερική που να φαίνεται το καντράν, και την άδεια.

Επεξ/σία από Joshua21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...