Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dalan2007 είπε

Από σήμερα και μέχρι τέλους του μήνα οι συσκευές one και mid -20€ από το site,iqos stores και περίπτερα 

Δεχεται και κουπονι εκτπωσης αν εχει κανεις διαθεσιμο απο παλαιοτερη εξαργυρωση ποντων.

Στις 7/2/2023 στις 6:27 ΜΜ, HALF EVIL είπε

Σήμερα που πήγα να παραγγείλω Heets ηλεκτρονικά είδα ότι έχουν μηνιαίο κόφτη στην ποσότητα. Μόνο 3 κούτες δέχτηκε για παραγγελία. Ισχύει όντως ; το έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος; 

Νομιζω μπορεις να παρεις οσες θελεις, αλλα μονο για 3 κουτες θα παρεις τους αντιστοιχους ποντους εξαργυρωσης στο Iqos Club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, stefathens είπε

Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει συμβατότητα των heets ή των terrea στο Lil solid; Ευχαριστώ.

Τα heets μόνο στο Lil solid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα. 

Προς τους κατόχους iluma...σας έχει τύχει να ενεργοποιείτε το holder και να ξεκινάει η θέρμανση πριν βάλετε την ράβδο μέσα , δηλαδή με το που το βγάζετε από τον φορτιστή; Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2023 στις 8:55 ΠΜ, markosf είπε

Καλημέρα. 

Προς τους κατόχους iluma...σας έχει τύχει να ενεργοποιείτε το holder και να ξεκινάει η θέρμανση πριν βάλετε την ράβδο μέσα , δηλαδή με το που το βγάζετε από τον φορτιστή; Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;

Από το έχω καταλάβει αρχίζει η θέρμανση όταν εντοπίσει στην υποδοχή το τσιγάρο που έχει το μέταλλο που θερμαίνει. Δες μήπως σου έχει μείνει τπτ μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,πήρα εχθές το pulze 2,έχω πάθει σοκ 5 λεπτά διάρκεια όσες τζουρες θέλεις και μπορείς,χτύπημα φοβερό (το δουλεύω στην ήπια λειτουργία)έχει το ίδιο χτύπημα από την αρχή μέχρι το τέλος,επιτέλους δεν ψάχνω για κανονικό τσιγάρο και γενικά καπνίζεις ένα και σε γεμίζει,νομίζω αξίζει τα 20 ευρώ με τρία πακέτα δώρο,στο μέγεθος ειναι σαν το holder του iliuma αλλά πιο ελαφρύ.

Επεξ/σία από vagel74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το pulze σαν συσκευή ωραία είναι αλλά τα id απαράδεκτα, καπνός της πλάκας, άγευστος-ξηρός-τραχύς και το στόμα τσαρούχι. Στο κομμάτι της αυτονομίας και της τζούρας συμφωνώ και επαυξάνω αλλά χάνεται τελείως η όποια απόλαυση σου δίνουν τα καπνά της Παπαστράτος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, harris231 είπε

Μάπα το pulze σαν συσκευή ωραία είναι αλλά τα id απαράδεκτα, καπνός της πλάκας, άγευστος-ξηρός-τραχύς και το στόμα τσαρούχι. Στο κομμάτι της αυτονομίας και της τζούρας συμφωνώ και επαυξάνω αλλά χάνεται τελείως η όποια απόλαυση σου δίνουν τα καπνά της Παπαστράτος. 

Τα heats ταιριάζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως μπαίνουνε, τουλάχιστον στην παλιά την Pulze έμπαιναν σίγουρα αλλά ούτε τότε μου άρεσε αφού το έμβολο δεν έχει καμία σχέση με τη λεπτή λεπίδα του iqos και ουσιαστικά καταστρέφει τον καπνό αφού τον ζεματάει περισσότερο και αλλοιώνεται η γεύση. Εγώ τουλάχιστον έτσι θυμάμαι αφού και εγώ προσπάθησα να βάλω τα heets μέσα αλλά δεν μου άρεσε. Η πλάκα είναι πως το άτομο που με είχε πλησιάσει τότε για να μου το πλασάρει, μου είχε προτείνει και το ίδιο, να βάλω heets μέσα αντί για τα δικά τους. Συγκεκριμένα μου είχε πεί βάλε heets και θα με θυμηθείς. Έβαλα και εγώ heets αλλά δεν το θυμήθηκα. Προφανώς ήθελαν να πλασάρουν οπωσδήποτε τη συσκευή για να πάρουν το μπόνους τους. Μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση θυμάμαι, το πόσο σίγουροι είναι πως τα δικά τους τσιγάρα είναι κατώτερα απο του iqos. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, harris231 είπε

Πιστεύω πως μπαίνουνε, τουλάχιστον στην παλιά την Pulze έμπαιναν σίγουρα αλλά ούτε τότε μου άρεσε αφού το έμβολο δεν έχει καμία σχέση με τη λεπτή λεπίδα του iqos και ουσιαστικά καταστρέφει τον καπνό αφού τον ζεματάει περισσότερο και αλλοιώνεται η γεύση. Εγώ τουλάχιστον έτσι θυμάμαι αφού και εγώ προσπάθησα να βάλω τα heets μέσα αλλά δεν μου άρεσε. Η πλάκα είναι πως το άτομο που με είχε πλησιάσει τότε για να μου το πλασάρει, μου είχε προτείνει και το ίδιο, να βάλω heets μέσα αντί για τα δικά τους. Συγκεκριμένα μου είχε πεί βάλε heets και θα με θυμηθείς. Έβαλα και εγώ heets αλλά δεν το θυμήθηκα. Προφανώς ήθελαν να πλασάρουν οπωσδήποτε τη συσκευή για να πάρουν το μπόνους τους. Μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση θυμάμαι, το πόσο σίγουροι είναι πως τα δικά τους τσιγάρα είναι κατώτερα απο του iqos. 

Μάλλον είχε δίκιο. Αφού το αναφέρεις....τον θυμήθηκες 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...