Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/3/2023 στις 12:06 ΠΜ, Giwrgos77711 είπε

Καλησπέρα έχει

κανεις εκπτωτικό κωδικό για iqos συσκευή;

Στείλε μου Π.Μ.

 
Στις 31/3/2023 στις 11:27 ΠΜ, Tzane είπε

Καλησπερα,

Αν υπαρχει εκπτωτικο κουπονι για αγορα συσκευης και δεν το χρειαζεται καποιο παιδι,ας μου στειλει ενα μνμ! 

:)

Στείλε μου Π.Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, εάν έχει κάποιος εκπτωτικό κουπόνι που δεν θα χρησιμοποιήσει για αγορά iqos iluma θα βοηθούσε πολύ. Θα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά στην τιμή που είναι μου φαίνεται τσουχτερό 😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
7 hours ago, vagel74 said:

Καλημέρα δοκίμασε κανένας την νέα γεύση terea teak?

πριν λίγο είδα το  mail από το club και τα πήρα μόνο και μόνο για την ένταση. για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τα έφεραν σήμερα και είμαι ήδη στο τέταρτο "Teak".

Η τζούρα όντως αφήνει μια κρεμώδη αίσθηση χωρίς να καίει το στόμα, ενώ και το χτύπημα στο λαιμό δεν είναι τόσο δυνατό.

Ως καπνιστής sienna δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει, για να μην πω ότι μου έχει προκαλέσει και μία ένταση, κάτι σαν ελαφρύ πονοκέφαλο. Ίσως βέβαια αυτό να είναι καλό ώστε να κάνω λιγότερα, γιατί γενικά κάνω πάρα πολλά.  

Δεν είμαι και ειδικός για να περιγράψω τη γεύση ενός τσιγάρου, οπότε δεν γράφω για να πρετρέψω ή να αποτρέψω κάποιον από το να τα δοκιμάσει, για τα δικά μου γούστα πάντως δεν είναι και για να βιαστείτε. Ένα πακετάκι όταν κυκλοφορήσουν επίσημα δεν θα δυσκολευτεί να το κάνει κανένας...🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε κυκλοφορούν; Τα περιμένω πως και πως είχα δοκιμάσει στο παρελθόν από εξωτερικό και είχα πάθει πλάκα. Μου είχανε πει όμως στο τσατ πως δεν πρόκειται να το φέρουν και οι γεύσεις θα παραμείνουν ως έχει. 

 

Ρώτησα στο τσατ και μου είπανε. Από τις 15.5 υποδεχόμαστε την γεύση ΤΕΑΚ στα ΤΕΡΕΑ, φαντάζομαι και στα HEETS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δοκίμασα σήμερα τα teak, μου φάνηκαν υπέροχα! Ούτε μυρίζουν άσχημα, και η γεύση και η ένταση τους πολύ πλούσια. Θα μείνω σίγουρα σε αυτά μου άρεσαν πολύ.

Επίσης όποιος θέλει για κουπόνι κτλ ας μου στείλει πμ για να του στείλω για έκπτωση 20 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...