Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορει να ημουν εγω αυτος που της ειπε να μεινει στο κρεβατι.. :P η πρωτη κουβεντα που καναμε ηταν για σχεσεις παντως

Ωωωω τι σου 'πε Deviilll!!! :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χαμογέλασε, του έκλεισε το μάτι κάπως και το εξέλαβε ως μήνυμα, ο γκόμενος στάνταρ είναι μαλάκας, του είπε την καλύτερη δουλειά κάνεις που είσαι μόνος (δλδ τι ήθελες να σου πει; Ευγενική είναι), του μιλάει μακριά απο τους άλλους, η γκόμενα στάνταρ κάνει μούσκεμα τα πατώματα για πάρτυ σου...

 

Εντελώς φιλικά, πόσο καιρό έχεις να βρεις κοπέλα και ασχολείσαι με μια που δεν σου έχει δώσει σοβαρά δικαιώματα, έχει γκόμενο, δεν την ξέρεις σχεδόν καθόλου και ζητάς και συμβουλές εδώ μέσα; Ή κάνε ο,τι είναι να κάνεις (που λογικά θα πει ότι είσαι "καλό παιδί") ή τράβα να την πέσεις σε καμιά ελεύθερη μπας και βρεις τίποτα.

 

ΥΓ Στα λέω γιατί και γω τις ίδιες μαλακίες έκανα μικρός και έχανα τον χρόνο μου απο τις σοβαρές ευκαιρίες

ΥΓ Ελπίζω να μην είσαι πάνω απο 25

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καλη προταση να της πω να βγουμε;;

 

Εννοείται και εσένα δεν θα σε χαλάσει να της ζητήσεις αμέσως μετά ένας άλλον να βγούνε...έτσι δεν είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου, κάποια λέει σε έναν insomniac "καλημέρα" και 2 ώρες μετά ο παγκόσμιος μέσος όρος IQ καταποντίζεται.

Του είπε ότι κάνει και την καλύτερη δουλειά που είναι μόνος! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει δωσει δικαιωματα ουτε εχει δειξει κατι συμφωνα με οσα μας εχει πει, αλλα εφοσον γουσταρει ο φιλος μας μπορει και να χωθει και να της πει να βγουν και οτιδηποτε....το οτι αυτη εχει σχεση δεν αποτελει εμποδιο για τον ιδιο και για το αν θα κανει την κινηση του, μπορει μονο να τον αποθαρρυνει απο την αποψη οτι οι πιθανοτητες επιτυχιας ψαλιδιζονται σημαντικα αλλα οχι για κανεναν αλλο "ηθικο" λογο.

Αν ο γκομενος της ηταν φιλος του, γνωστος, συγγενης τοτε οκ θα ηταν αιδοιοπανο αν εκανε κινηση. Απο τη στιγμη που ειναι ενας ασχετος και ο παναθας πρωτα γνωρισε την κοπελα, του αρεσε και μετα εμαθε οτι εχει σχεση, για μενα εχει το δικαιωμα να δειξει το ενδιαφερον του.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να σου εκανε πάσα για ερωτηση σε στυλ "γιατι το λες αυτό??? εσενα δεν σ αρεσει που εχεις σχεση πχ?" εγω θα την ρωτουσα στα ισια φιλε. Και αναλογα την απαντηση. Σου εκανε καλη πάσα.

 

ειτε δεν της αρέσεις και εχει βαρεθεί ειτε είναι φαφλατου σε στυλ πωπω ποσο γαματα περνάς (και από πισω ε τον μαλακα μονος του είναι δεν εχει καμια γκομενα) :fear:  δεν το λες και ευγενια αυτό. Επιπλαστη ευγενια είναι βασικα. Μου θυμιζει τους συμφεροντολόγους που σου μιλάνε μονο όταν έχουν αναγκη.


panatha1369-DDevil. Αντρική αλληλεγγύη σου λέει ο άλλος μετά

 

Αστιεύτηκε φιλε μην τον παιρνεις από τα μουτρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε TS, ποιός ο σκοπός αυτού του thread, εφόσον οποιοσδήποτε σου πει κάτι που δεν σου αρέσει και δεν συμβαδίζει σε αυτό που θα ήθελες να ακούσεις, ακούει απάντηση σε στυλ "απο τα 20 άτομα μιλάει μόνο σε εμένα!";;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη επειδη εχει γκονενο να μην ασχοληθω καν..Κανενας δεν την εχει πεσει σε γκομενα που ειχε σχεση;;

 

Αν δεν είναι παντρεμένη σου επιτρέπω να προχωρήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...