Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω παω γυμναστηριο ομως..

 

Όταν αυτοι κανονιζουν τις κλικες και τις παρέες τους προκειμενου να γινουνε ζευγαράκια μεσα από αυτές είναι καλά? και το ιδιο μοτιβο θα επαναλαμβάνεται και μετα η κοπελα πρεπει να βγαινει με συγκεκριμένες παρέες να φοράει συγκεκριμενα ρουχα να απαντάει στα τηλεφωνα μονο και μονο για να έχει τη καβατζα του μια ζωη ο τύπος και μετα αυτος θα κρινει εσενα που εισαι του ελευθερου σπορ ακριβως επειδή καταλαβαινει ότι κάποια στιγμη μπορει να εισαι απειλή. Δεν κράζουν τυχαια πιθανον ορισμένοι το φλέρτ και εδώ μεσα και από έξω.

 

Καταλαβαίνεις για ποιο λογο μπορει να γινεται ολο αυτό, αυτοι βεβαια δεν ξέρεις αν στα κρυφα κάνουν τις αρπαχτές τους κατά τα αλλα η κοπελα εχει σχέση φιλε μην την πειράζεις θα σε δείρω. Αυτή είναι η "δικαιοσύνη" τους? να έχει ο μάγκας μαντρωμένη την κοπελα και αυτος να παιζει μπάλα και με άλλες. Κυκλοφορουν και βλήματα γυναικες να ξέρεις δεν παιρνουν χαμπάρι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι. Αμα γουστάρεις να τη διεκδικήσεις κάντο. Κανεις δεν θα σε εμποδισει ακομα και αν αυτό σημαινει πολεμο με τον άλλον. Η ζωη δεν είναι για τους χέστες. Ποιος είναι αυτος να σου πει τι θα κανεις εσυ? η γυναικα έχει την επιλογή της.

 

Δεν είναι ιδιοκτησια του οσο θέλει εκεινη είναι το κοριτσι του. Οσο για τα μπαουλα κτλπ εδώ γελάμε ..... οποιος έχει κοτσια ας σηκώσει χέρι και θα του το κοψουμε την επομενη στιγμη. Μια αστυνομια να φωνάξεις τον έχει μπαγλαρώσει στο αυτοφωρο τον "μαγκα". 

 

Ξέρω κάτι "μαγκες" του γυμναστηριου ακομα δουλεύουν για να πληρώνουν αποζημιώσεις. B)  Η σωστη εξήγηση είναι στην γκομενα του εσυ δεν έχεις καμια σχέση είναι δικη της επιλογή καθαρα δεν φταιει εκεινος που μπηκε εκτος και αν την ενοχλεί ενώ αυτή δεν θελει μονο τοτε.

 

Στο μεσαίωνα ειμαστε? η άλλη πρεπει να θέλει 100% για να είναι μαζι σου όχι να την αναγκάζεις εσυ.

Δεν συμφωνώ καθόλου.Το να είναι ο άλλος ευχάριστος χαρακτήρας και να χαμογελάει, ή να ψάχνει κάποιον του αντίθετου φύλου, σε ένα σεμινάριο κιόλας για κουβέντα μπορεί να είναι απλώς ένδειξη ότι θέλει να περάσει την ώρα της στον χώρο αυτό και μετά να επιστρέψει στην καθημερινότητα της.Δηλαδή ts άντε και έκανες κίνηση,αν σου πει πότε σου έδωσα εγώ αυτό το δικαίωμα, να μου ζητήσεις να βγούμε δεν θα έρθεις σε δύσκολη θέση;Αν σου πει για ποια με πέρασες ώστε να βγω μαζί σου ειδικά από την στιγμή που έχω σχέση και το ξέρεις δεν θα σου κακοφανεί;Μπορεί να σου πει ότι απλά σε θεωρούσε ευχάριστη παρέα σε έναν χώρο όπου αναγκαστικά είστε μαζί και τίποτα άλλο.Και όλα αυτά αν είναι ευγενική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω ενα σεμιναριο αυτο το καιρο..και υπαρχει μια κοπελα που μου ψιλοαρεσε απο την αρχη..ξαφνικα αρχισαμε να μιλαμε και γενικα καναμε παρεα μεσα στο σεμηναριο..το προβλημα ειναι οτι εχει σχεση εδω και ενα χρονο..αλλα καθως πιασαμε κουβεντα με ρωτησε αν εχω και της ειπα οχι.και μου χαμογελασε.τη ρωταω κατα διαστηματα για το δικο της γιατι ερχετε και τη παιρνει.ειναι λαθος;;παω για friendzone??γενικα απο τα 20 ατομα με μενα κανει ποιο πολυ παρεα.

Λογικα θα καταλαβε τις διαθεσεις σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφωνώ καθόλου.Το να είναι ο άλλος ευχάριστος χαρακτήρας και να χαμογελάει, ή να ψάχνει κάποιον του αντίθετου φύλου, σε ένα σεμινάριο κιόλας για κουβέντα μπορεί να είναι απλώς ένδειξη ότι θέλει να περάσει την ώρα της στον χώρο αυτό και μετά να επιστρέψει στην καθημερινότητα της.Δηλαδή ts άντε και έκανες κίνηση,αν σου πει πότε σου έδωσα εγώ αυτό το δικαίωμα, να μου ζητήσεις να βγούμε δεν θα έρθεις σε δύσκολη θέση;Αν σου πει για ποια με πέρασες ώστε να βγω μαζί σου ειδικά από την στιγμή που έχω σχέση και το ξέρεις δεν θα σου κακοφανεί;Μπορεί να σου πει ότι απλά σε θεωρούσε ευχάριστη παρέα σε έναν χώρο όπου αναγκαστικά είστε μαζί και τίποτα άλλο.Και όλα αυτά αν είναι ευγενική.

 

Συμφωνώ ότι μπορει να μην θέλει και είναι δικαιωμά της (κάποιοι αναγνωρίζουμε δικαιώματα δεν ειμαστε παρτάκηδες) αλλα το για ποια με πέρασες όταν προτείνεις έναν απλο καφέ δεν είναι φυσιολογική απαντηση νορμαλ ατομου.... αυτό μονο αμα της έπιανες το κωλο που λεει ο λογος θα μπορουσε να στο πει και να σου κοψει και μια σφαλιάρα. Το για ποια με πέρασες όταν της λές πάμε να πιούμε ένα καφεδάκι είναι αστειο θα της ελεγα και εγω γελώντας τι δεν σ αρεσει ο καφές???

 

είναι σαν να μου λες δηλαδή ότι αυτή σε χρησιμοποιει ΜΟΝΟ στο σεμινάριο που βαριέται και δεν εχει αλλον γνωστο μολις τελειωσει το σεμινάριο και καποια στιγμη ηθελες μια βοηθεια και την επαιρνες ένα τηλεφωνο θα σου ελεγε για ποια με πέρασες και γιατι με πηρες.

 

Τεσπα επειδή έχω γραψει σεντονια σημερα και χθες για να μην το κουραζουμε με τέτοιες τύπισσες αμα απαντήσει κάτι τετοιο για μενα είναι ζαβή και δεν αξιζει να της ξαναπει ουτε καλημέρα. Για μενα παντα ας παει να βρει καναν αλλον να μιλάει δεν καταλαβα δηλαδή μονο για να περνάει την ωρα της θέλει. Ουστ τοτε.

Έτσι και δεν ανταποκριθεί να της ζητήσεις τα ρέστα που σου χαμογελούσε η πουτάνα.

 

χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφωνώ καθόλου.Το να είναι ο άλλος ευχάριστος χαρακτήρας και να χαμογελάει, ή να ψάχνει κάποιον του αντίθετου φύλου, σε ένα σεμινάριο κιόλας για κουβέντα μπορεί να είναι απλώς ένδειξη ότι θέλει να περάσει την ώρα της στον χώρο αυτό και μετά να επιστρέψει στην καθημερινότητα της.Δηλαδή ts άντε και έκανες κίνηση,αν σου πει πότε σου έδωσα εγώ αυτό το δικαίωμα, να μου ζητήσεις να βγούμε δεν θα έρθεις σε δύσκολη θέση;Αν σου πει για ποια με πέρασες ώστε να βγω μαζί σου ειδικά από την στιγμή που έχω σχέση και το ξέρεις δεν θα σου κακοφανεί;Μπορεί να σου πει ότι απλά σε θεωρούσε ευχάριστη παρέα σε έναν χώρο όπου αναγκαστικά είστε μαζί και τίποτα άλλο.Και όλα αυτά αν είναι ευγενική.

οκ να το δεχθω αυτο..αλλα απο 20 ατομα γιατι μιλαει με μενα ποιο πολυ απο οτι τους αλλους;;μονο με μενα ειναι ευγενικη;;κσι οταν της ειπα οτι ειμαι free μου ειπε τη καλυτερη δουλεια κανεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ να το δεχθω αυτο..αλλα απο 20 ατομα γιατι μιλαει με μενα ποιο πολυ απο οτι τους αλλους;;μονο με μενα ειναι ευγενικη;;κσι οταν της ειπα οτι ειμαι free μου ειπε τη καλυτερη δουλεια κανεις..

 

χαχα πωπω φιλε το κοβω θα εχει πέσει σε κανεναν μουχλα θα την έχει πρηξει την κοπελα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οταν της ειπα οτι ειμαι free μου ειπε τη καλυτερη δουλεια κανεις..

 

Kαλα κοιτα αυτο παιζει να ειναι και κλισε auto response, δε λεει κατι απο μονο του. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα πωπω φιλε το κοβω θα εχει πέσει σε κανεναν μουχλα θα την έχει πρηξει την κοπελα.

 

Κανενα κολλημενο που θα είναι μονίμως στα τηλεφωνα και τα μηνυματα

ακριβως αυτο..ολη την ωρα μηνυματα στο βαιμπερ και τηλεφωνα..μεχρι και οταν παει να μιλησει μαζι του μου το λεει..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ να το δεχθω αυτο..αλλα απο 20 ατομα γιατι μιλαει με μενα ποιο πολυ απο οτι τους αλλους;;μονο με μενα ειναι ευγενικη;;κσι οταν της ειπα οτι ειμαι free μου ειπε τη καλυτερη δουλεια κανεις..

Δεν σημαίνουν τίποτα όλα αυτά είσαι μικρός και θα μάθεις σιγά-σιγά.Μπορεί να ταιριάζετε επικοινωνιακά σε έναν χώρο όπου πρέπει να ξανά πω ότι είστε μαζί αναγκαστικά.Αν βρισκόσασταν σε κάποιο κλαμπ όπου υπήρχαν  και άλλα 300 αρσενικά και αυτήν ασχολούνταν μόνο με σένα και εγώ μαζί σου!Δεν λέω ότι είναι έτσι όπως τα γράφω αναγκαστικά μπορεί να έχεις εσύ δίκιο, άλλωστε εσύ βλέπεις,τις αντιδράσεις της από κοντά αλλά μάλλον αυτό έχει ελάχιστες πιθανότητες.Ακόμα ακόμα και να είναι δυσαρεστημένη από την σχέση της και να ψάχνεται αλλού αυτό δεν σημαίνει με τίποτα όμως ότι το ψάχνει σε σένα επειδή απλώς σου μιλάει και σου χαμογελάει σε ένα σεμινάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως αυτο..ολη την ωρα μηνυματα στο βαιμπερ και τηλεφωνα..μεχρι και οταν παει να μιλησει μαζι του μου το λεει..

 

E φιλε για να σου ειπε αυτή την καλυτερη δουλεια κάνεις σημαινει ότι έχει αρχισει να βαριέται. Αν και ο στορμ αυτό που ειπε μπορει να ισχυει και αυτό. Δεν είναι απολυτο.

 

Εμενα μια γκομενα με ειχε χωρισει επειδή ημουν χαλαρος και στα @@ μου χαχαχ το αντιθετο δηλαδή! Θυμαμαι μια μερα με ειχε πάρει τηλεφωνο και μου κανει "είχαμε κανονισει να βγουμε αλλα με συγχωρεις θελω να μεινω στο κρεβάτι βαριέμαι πολύ σημερα..." τωρα εμεινε μονη της στο κρεβάτι? ηρθε και κανας άλλος δεν ξερω! Την πιστεψα. Της κανω εντάξει δεν πειράζει βγαινουμε οποτε μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E φιλε για να σου ειπε αυτή την καλυτερη δουλεια κάνεις σημαινει ότι έχει αρχισει να βαριέται. Αν και ο στορμ αυτό που ειπε μπορει να ισχυει και αυτό. Δεν είναι απολυτο.

 

Εμενα μια γκομενα με ειχε χωρισει επειδή ημουν χαλαρος και στα @@ μου χαχαχ το αντιθετο δηλαδή! Θυμαμαι μια μερα με ειχε πάρει τηλεφωνο και μου κανει "είχαμε κανονισει να βγουμε αλλα με συγχωρεις θελω να μεινω στο κρεβάτι βαριέμαι πολύ σημερα..." τωρα εμεινε μονη της στο κρεβάτι? ηρθε και κανας άλλος δεν ξερω! Την πιστεψα. Της κανω εντάξει δεν πειράζει βγαινουμε οποτε μπορεις.

μπορει να ημουν εγω αυτος που της ειπε να μεινει στο κρεβατι.. :P η πρωτη κουβεντα που καναμε ηταν για σχεσεις παντως..

Δεν σημαίνουν τίποτα όλα αυτά είσαι μικρός και θα μάθεις σιγά-σιγά.Μπορεί να ταιριάζετε επικοινωνιακά σε έναν χώρο όπου πρέπει να ξανά πω ότι είστε μαζί αναγκαστικά.Αν βρισκόσασταν σε κάποιο κλαμπ όπου υπήρχαν και άλλα 300 αρσενικά και αυτήν ασχολούνταν μόνο με σένα και εγώ μαζί σου!Δεν λέω ότι είναι έτσι όπως τα γράφω αναγκαστικά μπορεί να έχεις εσύ δίκιο, άλλωστε εσύ βλέπεις,τις αντιδράσεις της από κοντά αλλά μάλλον αυτό έχει ελάχιστες πιθανότητες.Ακόμα ακόμα και να είναι δυσαρεστημένη από την σχέση της και να ψάχνεται αλλού αυτό δεν σημαίνει με τίποτα όμως ότι το ψάχνει σε σένα επειδή απλώς σου μιλάει και σου χαμογελάει σε ένα σεμινάριο.

 

μα στο σεμιναριο ειναι μονο 4 γυναικες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι γυναίκες για να πηγαίνουν σε σεμινάρια σεκιούριτι, πιο μεγάλες πλάτες από εσένα θα έχουν φαντάζομαι.

ειναι μικροκαμωμενη η συγκεκριμενη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...