Προς το περιεχόμενο

VDSL Ανθούπολη,Περιστέρι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αληθεια τωρα; εγω πισω απο τις λιχουδιες.. δεν βρισκω ΚΑΝ που ειναι η καμπινα μου.. (545) :P

Δηλαδη οσονουπω εχουμε vdsl? εκει στην εκκλησια περασα προχθες και ηταν κομβοι ολοκληρο της cosmote! 

ειδες διαθεσιμοτητα στο site του οτε; η πηρες τηλεφωνο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια τωρα; εγω πισω απο τις λιχουδιες.. δεν βρισκω ΚΑΝ που ειναι η καμπινα μου.. (545) :P

Δηλαδη οσονουπω εχουμε vdsl? εκει στην εκκλησια περασα προχθες και ηταν κομβοι ολοκληρο της cosmote! 

ειδες διαθεσιμοτητα στο site του οτε; η πηρες τηλεφωνο;;

 

Στο site μου την έβγαλε. Λογικά θα πάω από το κατάστημα μέσα στις επόμενες ημέρες για να δω για συμβόλαιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την βρηκα την καμπινα εν τελει.. δεν την εχουν αλλαξει... καλο μου vdsl.. αντιο για παντα.. :(

(ξερει κανεις αν μπορω να αιτηθω να αλλαξω καμπινα ;)

οχι δεν μπορει να αλλαχτει ουτε κατα διαννοια.μηπως εισαι κοντα στο αστικο και σου δινουν vdsl απο εκει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι δεν μπορει να αλλαχτει ουτε κατα διαννοια.μηπως εισαι κοντα στο αστικο και σου δινουν vdsl απο εκει?

 

Δεν εχω ιδεα.. και στο site μου λεει μη διαθεσιμο στην περιοχη σας. να παρεις τηλεφωνο να μιλησεις με ποιον και τι να σου πει.. :( σνιφ κλαψ λυγμ..  Σκεψου μενω Τρισευγενης. ολη η τρισευγενης περνει απο την 545 και η 545 ειναι τελαμωνος και αρτοξινου γωνια.. :/ αν βρω κανενα συνεργειο ισως να ρωτησω τι και πως.. παντως μια generic ερευνα στο site του οτε με random διευθυνσεις αλλου δινει διαθεσιμοτητα και αλλου "χρηζει περαιτερω διερευνηση" στην περιοχη της ανθουπολεως... 

Επεξ/σία από InternaL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως μπορει να εισαι κοντα στο χ καφαο αλλα να παιρνεις απο το αλλο διοτι μπορει οταν φτιαχτηκε το σπιτι να μην υπηρχε καν το αλλο καφαο ή για καποιο λογο να μην βολευε να παρουν απο εκει και να πηραν απο αλλο.δεν σημαινει δηλαδη οτι  παιρνουν την πιο συντομη διαδρομη.


Δεν εχω ιδεα.. και στο site μου λεει μη διαθεσιμο στην περιοχη σας. να παρεις τηλεφωνο να μιλησεις με ποιον και τι να σου πει.. :( σνιφ κλαψ λυγμ..  Σκεψου μενω Τρισευγενης. ολη η τρισευγενης περνει απο την 545 και η 545 ειναι τελαμωνος και αρτοξινου γωνια.. :/ αν βρω κανενα συνεργειο ισως να ρωτησω τι και πως.. παντως μια generic ερευνα στο site του οτε με random διευθυνσεις αλλου δινει διαθεσιμοτητα και αλλου "χρηζει περαιτερω διερευνηση" στην περιοχη της ανθουπολεως... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά, γνωρίζετε σε πόσο καιρό, μετά από τις εργασίες της ΔΕΗ στο καφάο, δινει διαθεσιμότητα ή Κοσμοτέ στο ιντερνέτ??μετά από έναν μήνα επιτέλους έκλεισαν το καφάο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, γνωρίζετε σε πόσο καιρό, μετά από τις εργασίες της ΔΕΗ στο καφάο, δινει διαθεσιμότητα ή Κοσμοτέ στο ιντερνέτ??μετά από έναν μήνα επιτέλους έκλεισαν το καφάο!

12 εργασιμες λενε στο τηλεφωνικο τους κεντρο ,αλλα υπηρξαν περιπτωσεις που εκαναν και παραπανω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά, γνωρίζετε σε πόσο καιρό, μετά από τις εργασίες της ΔΕΗ στο καφάο, δινει διαθεσιμότητα ή Κοσμοτέ στο ιντερνέτ??μετά από έναν μήνα επιτέλους έκλεισαν το καφάο!

 

αυτο δεν σημαινει οτι ολα εινα ετοιμα οποτε μην το θεωρεις δεδομενο.μπορει να μην εχει γινει το οτιδηποτε.οτι τελειωσε η δεη δεν λεει οτι ολα ειναι ετοιμα.

12 εργασιμες λενε στο τηλεφωνικο τους κεντρο ,αλλα υπηρξαν περιπτωσεις που εκαναν και παραπανω .

αλλο το ποτε θα ενεργοποιησουν μια γραμμη και αλλο ποτε θα δοθει διαθεσιμοτητα στο ιντερνετ.συνηθως κανα 10ημερο ειναι η ενεργοποιηση εκτος απροοπτου παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επι και τελους!!!! Σκαβουν την 545!!! και οχι απλα την σκαβουν της αλλαζουν θεση. στην γωνια του σπιτιου μου! πιστευω μεχρι το πασχα να υπαρχει διαθεσιμοτητα!!!!

Βέβαια στο site μας τα λεει λιγο αλλιωτικα. αλλα ας οψεται! 

Capture.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 4/2/2018 at 3:54 AM, InternaL said:

Επι και τελους!!!! Σκαβουν την 545!!! και οχι απλα την σκαβουν της αλλαζουν θεση. στην γωνια του σπιτιου μου! πιστευω μεχρι το πασχα να υπαρχει διαθεσιμοτητα!!!!

Βέβαια στο site μας τα λεει λιγο αλλιωτικα. αλλα ας οψεται! 

Capture.JPG

oute adsl?χαχα.μηπως το νουμερο το εχεις φερει απο καμια αλλη περιοχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι εχει δικιο ο divo!! :lol::lol:

Το site ειναι σε μεταβατικο σταδιο.. :D:D

Και εγω απορω με τοσα σκαψιματα , νταπα ντουπα, κουνα απο δω απο κει πως και εχω ιντερνετ..

Ευελπιστω σε 1-2 μηνες να κουμπωσω και εγω <3

πι.ες: Αραγε στα 20μετρα καμπινα θα περασει vectoring.. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...