Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ μερικούς πως νομίζουν πως είναι ακόμη logged in σε ...άλλα sites που συχνάζουν, να κοιτάζουν πάνω πάνω που λέει insomnia.gr ε!

 

Δέχομαι την παρατήρηση εξαιτιας του κανονα no6, δλδ no politics, σαν θέμα όμως η black friday δεν είναι αμιγώς καταναλωτική ή τεχνολογικής φύσης, έχει και αλλες πολλές παραμέτρους. Ένας απο αυτούς ειναι πχ και ο υπερκαταναλωτισμος, αυτο τουλάχιστον επρεπε να το αφήσεις.

 

Για να επανέλθω πιο σχετικά στο θεμα,οσον αφορα το ξεστοκαρισμα σαβουρας, ολες οι oled της lg και οι σειρες 7 και 8 της samsung είναι σε προσφορά 30% στο πλαισιο, ποια σαβούρα λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι αλυσίδες σήμερα είχαν 2 το πολύ καλές προσφορες και οι υπόλοιπες ήταν ότι νάνε άσε που έπαιζε και πολύ κομπίνα να είχαν ανέβασε τις τιμές 2-3 μέρες νωρίτερα επίτηδες και σήμερα τις έριξαν πάλι και καλά προσφορα,refurbished

 

Σου πουλάνε κάτι 400 euro και το έχουν αγοράσει 150.Και έχω και παράδειγμα τον ιουλιο έψαχνε για τηλεόραση ο πατερας μου και κοίταγα για την samsung 65ks9000 όλοι την είχαν 3.500 πλαισιο public mediamarket και από το skroutz την αγόρασε 2800 και ελληνικής αντιπροσωπείας κιόλας τσεκαρισμένο με το serial number.

 

Μια χαρά κέρδος έχουν και με το παραπάνω και μετά το ωραίο πιο είναι ότι γνωστός μου τον κάλεσαν για συνέντευξη στο mediamarket και του έλεγαν εμείς εδώ στο τμήμα τον τηλεοράσεων δεν έχουμε κέρδος και προσπαθούμε να βγάζουμε από την επέκταση εγγύησης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λενε οι περισσότεροι αλλα ηταν απο τις ελαχιστες φορες που γίνανε εκπ΄τωσεις σιγουρα οχι 70% αλλα ειχαμε μια ταξη του 10-20% . παντως οποιος ηξερε και το έψαξε βρηκε κ διαμαντακια πχ xbox 189 lumia 950XL 199

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να προσβάλλουμε κάποιους για τις ενέργειες που αποφασίζουν να κάνουν επειδή εμείς δεν συμφωνούμε, είναι εξίσου τραγικό με αυτό που θεωρούμε πως έκαναν οι ίδιοι. Σας το λέω γιατί νιώθετε καλά, ενώ γίνεστε ίδιοι και χειρότεροι με αυτά που "κράζετε"... Τρελή λούπα!  :)

 

Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, ούτε βέβαια ισχύει αυτό που γράφεις: αν κάποιος δέρνει τη γυναίκα του και γράψω "τι αλήτης!" αυτό δεν με κάνει ούτε αλήτη, ούτε wife-beater. Σιγά μη ζητήσω και την άδεια του ΣΤΕ για να τον χαρακτηρίσω μη τυχόν τον προσβάλλω.. :-(  

 

Το φαινόμενο του γύφτου νεοέλληνα 40-50άρη με επιχείρηση ή μισθό, που κυνηγάει ολημερίς τα δωρεάν και τις προσφορές, χωρις να το έχει ανάγκη, δεν είναι κάτι το πρωτοφανές ούτε διεκδικώ copyright. Βρείτε κανένα σύννεφο να πέσετε..

 

Edit: Πραγματικά δεν κατάλαβα τι θες να πεις!  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, ούτε βέβαια ισχύει αυτό που γράφεις: αν κάποιος δέρνει τη γυναίκα του και γράψω "τι αλήτης!" αυτό δεν με κάνει ούτε αλήτη, ούτε wife-beater. Σιγά μη ζητήσω και την άδεια του ΣΤΕ για να τον χαρακτηρίσω μη τυχόν τον προσβάλλω.. :-(  

 

Το φαινόμενο του γύφτου νεοέλληνα 40-50άρη με επιχείρηση ή μισθό, που κυνηγάει ολημερίς τα δωρεάν και τις προσφορές, χωρις να το έχει ανάγκη, δεν είναι κάτι το πρωτοφανές ούτε διεκδικώ copyright. Βρείτε κανένα σύννεφο να πέσετε..

 

Edit: Πραγματικά δεν κατάλαβα τι θες να πεις!  :-)

 

Δεν πειράζει, κατάλαβα εγώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο το νόημα να υπάρχει stick στο προϊόν αυτό π.χ. που να αναγράφει Black Friday;

 

post-360978-0-00045800-1480092506_thumb.png

 

Αν αυτό δεν λέγεται κοροϊδία, πως λέγεται; Να μας απαντήσουν οι υποστηρικτές του Black Friday που λένε μπαρούφες τώρα εδώ πέρα για τόνωση της αγοράς και διάφορα τέτοια δήθεν.

10% πράγματα αξίας και 90% σαβούρες. Αυτή είναι η πραγματικότητα.

Ελάχιστοι βγήκαν κερδισμένοι, κακά τα ψέματα.

Όλα τα άλα είναι να 'χαμε να λέγαμε.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθεσουμε πως εχεις στο μυαλο σου καποια στιγμη να αγορασεις καποιο ή κάποια προιόντα. Σήμερα λοιπόν είναι μια καλή ευκαιρία να κοιτάξεις σε τι τιμή πωλείται και αν πιστεύεις πως η τιμή που βλέπεις είναι καλή κατά την γνώμη σου, να αγοράσεις,τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο.

 

Εγώ λοιπόν κάποια στιγμή θέλω να αγοράσω το fifa 17 και bf1 για ps4, αν το έδιναν σε τιμή κοντά στα 35 τιμή που θεωρώ εγώ καλή, θα αγόραζα,δεν το δίνουν,προσπερνώ και περιμένω την επόμενη ευκαιρία.

 

Δεν θα πάω να αγοράσω τίποτε που δεν χρειάζομαι ούτε οτιδήποτε αχρείαστο επειδή πωλείται απλά λίγο φθηνότερα από το συνηθισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά κατάντια. Βλέπω τώρα ειδήσεις και τρομάζω. Αυτοκίνητα μποτιλιαρισμενα με 6-7 άτομα μέσα, μαθητές που το σκασαν από τα σχολεία, νέοι νέες άνεργοι? ή που έκαναν κοπάνα από τις δουλειές σε ατελείωτες ουρές ? Τελικά λεφτά υπάρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λεφτά υπάρχουν?

 

Σιγά μην υπάρχουν λεφτά. Εχουν να σκάσουν κανόνια σε λογαριασμούς κινητής, δεη, κοινόχρηστα, όλο μπαμ-μπούμ θα ακούς ως την πρωτοχρονια. :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...