Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως το macbook pro 13.3 retina MF841 που το έχει 1500 ευρώ, ΔΕΝ υπάρχει πουθενά.

 

Και με ελληνικό πληκτρολόγιο. Είμαι ο τελευταίος που θα αγόραζα mac από τα public, αλλά το συγκεκριμένο είναι αρκετά καλή τιμή, έως και ευκαιρία.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εσείς κλαίτε αλα η 480 στο plaisio μια χαρά black friday προσφορά ειναι!

Δεν είμαι ειδικός αλλά μήπως είναι λίγο ψηλά η αρχική τιμή; Καλή προσφορά πάντως, θα την έπαιρνα με κλειστά μάτια αν έφτιαχνα μηχάνημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ειδικός αλλά μήπως είναι λίγο ψηλά η αρχική τιμή; Καλή προσφορά πάντως, θα την έπαιρνα με κλειστά μάτια αν έφτιαχνα μηχάνημα.

Λιγο? Τι λιγο, στο θεο ειναι. Η τιμη της εκπτωσης ειναι οσο κανει περιπου εξω. Βασικα και στο Σκρουζ ακομα θα δυσκολευτεις να την βρεις πανω απτα 300. Και το Πλαισιο την ειχε 390!!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εσείς κλαίτε αλα η 480 στο plaisio μια χαρά black friday προσφορά ειναι!

 

Για το πλαίσιο είναι σουπερ προσφορά κατά τα άλλα είναι τιμή msrp, στην Γερμανία περίπου τόσο κάνει χωρίς προσφορά

http://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Sapphire-Radeon-RX-480-Nitro--Aktiv-PCIe-3-0-x16--Lite-Retail-_1118202.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κραχτε, αλλα εγω τσιμπησα υπερπροσφορα σημερα ενα φακο, που απο τα 900+ τον βρηκα 725.

και τον εψαχνα πολυ καιρο.

Τοσο ουτε μεταχειρισμενος δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα ενα Sony Z5 στα 299 ευρω απο 400 ευρω.

 

Δεν θα τολεγα λοιπον βλακFriday, αλλα απλα βλακ-οποιος-δεν-ξερει-να-ψαχνει-και-να-αγοραζει.

 

Α εσύ τους κορόιδεψες δηλαδή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα ενα Sony Z5 στα 299 ευρω απο 400 ευρω.

 

Δεν θα τολεγα λοιπον βλακFriday, αλλα απλα βλακ-οποιος-δεν-ξερει-να-ψαχνει-και-να-αγοραζει.

Εδώ που τα λέμε πάνω κάτω σε τιμή skroutz το πήρες. Για σκέψου black friday σε σκρουτζομάγζο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mindfactory θέλει και καμία 30αρα μεταφορικά για Ελλαδα, χαλαρωστε....

 

θελει 30 ευρω αλλα εαν εισαι Γερμανια πχ εχεις τις καλυτερες τιμες στην Ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τους περισσότερους παραπάνω...

 

Ξεστοκάρισμα ότι παλιό έμεινε, αν ισχύει πως έχεις το δικαίωμα να αγοράσεις 1 προϊόν με βάση το υποτιθέμενο κουπόνι τότε φάουλ, τα περισσότερα καταστήματα έχουν ελάχιστα προϊόντα επίτηδες και το χειρότερο σε κάθε κατάστημα ( π.χ μιας γνωστής αλυσίδας ) υπάρχουν διαθέσιμες εκπτώσεις σε συγκεκριμένα κομμάτια, δηλαδή με άλλα λόγια αυτό θα θες να αγοράσεις δεν θα το έχει στο κατάστημα στο κέντρο και θα το έχει σε μια άλλη περιοχή (παράδειγμα).

 

Σε μια τυχαία γνωστή αλυσίδα που έπεσα πάνω στο ίντερνετ είδα κάποιες καλές προσφορές άλλα και πάλι τίποτα το ΟΥΑΟΥ.

 

+1 σε αυτούς που πιστεύουν πως είναι μια απατεωνιά να το πω; ένας χαμός για το τίποτα;

 

Τέλος πάντων σαφώς και κανείς δεν μας αναγκάζει να πάμε να αγοράσουμε, παρόλα αυτά η κριτική, είναι κριτική και εάν θέλετε μπορώ να κάνω άνετα καφέ μετά τα μεσάνυχτα και να αναλύσουμε ότι ακριβώς θέλετε πάνω στο θέμα εκπτώσεων στην Ελλάδα ( δεν βγαίνω για ποτό απόψε και έχω και αϋπνία ). :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...