Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

σωστα. κανονικα επρεπε ενω μου λενε εως 6 ημερες εγω να περιμενω 30 και να τους ευχαριστησω κιολας που αξιοθηκαν να μου στειλουν στον ταπεινο ελληνα. αν καποιοι δεν μπορουν να ειναι συνεπεις σε αυτα που εκεινοι αναφερουν τοτε ποτε μην στελνουν.η αγορα ειναι international καταστηματα και προσφορες απειρες.απο κινα 15 μερες. απο Αγγλια 20+ πολυ λογικο...

 

Έχεις παραγγείλει ποτέ από το αγγλικό Amazon (όχι από μαγαζάκι τύπου GAME) με standard shipping; Οι τρεις βδομάδες είναι το πιο χαλαρό με Royal Μail.

 

 

Και για να μη μιλάμε στον αέρα:

 

http://www.royalmail.com/greece

(πατάς εκεί που λέει Delivery Services)

 

Με RM δεν μου έχει έρθει ΠΟΤΕ δέμα σε λιγότερο από 15 εργάσιμες, έχουν φτάσει δε και τις 25 εργάσιμες σε σπάνιες περιπτώσεις μεν, αλλά έχει συμβεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξαναλεω δεν υπαρχει θεμα αν ενα καταστημα σου λεει οτι θα ερθει σε 1 μηνα. οταν ομως σου λεει εως 6 ημερες δεν πρεπει ο καθενας μας να ειναι προισταμενος ταχυδρομειου για ν ξερει πως λειτουργει. αφου σου λεει 6 ας ειναι εως 10.αλλιως τι πιο λογικο ο καθενας να υποθεσει οτι χαθηκε το πακετο και ναζητησει τα λεφτα του πισω. δεν νομιζω μονο η δικια μου περιπτωση να τους εχει συμβεί. θα μπορουσαν να ειχαν αλλαξει τις μερες παραδοσης μα είμαστε ολοι οκ. αν εμενα μου ερθει προσωπικά θα ζητησω invoice για να το πληρωσω.αλλα σιγουρα δεν θα ξαναψωνισω. σκεψου να γινοταν απο κανα public τι θα ειχε γραφτει εδω μεσα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν σου έρθει και ζητήσεις να το πληρώσεις τότε, είσαι σωστός (κι εγώ αυτό είχα κάνει, μου είχαν κάνει refund και όταν μου ήρθε το πλήρωσα). Εγώ μιλάω για την περίπτωση που κάνουν refund σε κάποιον και όταν του έρθει το κρατήσει χωρίς να το πληρώσει (αντί να το επιστρέψει ή να μην το παραλάβει καν). Αυτό δεν είναι τίμιο, in my book.

 

In other news, επειδή μπορεί να μην το γνωρίζετε, το GAME είναι η μόνη σοβαρή διέξοδος για όποιον θέλει Steam Link ή Steam Controller στην Ευρώπη. Δεν υπάρχει εναλλακτική που να μην κοστίζει τουλάχιστον τα διπλά ή τα τριπλά. Μόνο και μόνο γι' αυτό αξίζουν να τους δείχνουμε επιείκια.

 

Ωστόσο, με την ίδια λογική που δεν θα ξαναπαραγγείλεις από GAME επειδή δεν ήταν ακριβής στην πρόβλεψη παράδοσης, δεν θα πρέπει να παραγγέλνεις και από amazon.co.uk για τον ίδιο λόγο. Σωστά;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εγγυώμαι ότι αν δείτε εξευτελιστική προσφορά στο μέλλον θα ξεχάσετε πάλι το χρόνο παραλαβής και ξανά από την αρχή... δεν ήρθε ακόμα δεν ξαναψωνίζω από εκεί... επανάληψη. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα κομπλε και σε μενα...ενδιαφερον μηχανακι.

 

Η καλη τιμη πρεπει να ηταν προσφορα της TP-Link   :-)

(Ξερει αυτη, θα τα βγαλει απο αλλου...) 

Χαχα, σιγουρα. Προσφορα sponsored by TP-Link. Το δοκιμασα με wifi, αναλογα μια ψιλοπαιζει, μια σχεδον καθολου. Πηγα το πρωι πηρα powerline και πεταει. Το μονο προβλημα που εχω ειναι σε καποια παιχνιδια εκτος steam με τον χειρισμο. Ακομα βεβαια λογο χρονου δεν εχω προλαβει μα δοκιμασω πολλα πραγματα. Πρεπει καπου οντως να μιλαμε γιαυτα, αν μπορει καποιος να ξαναβαλει το link για το καταληλο thread, να μαζευτουμε.

ξαναλεω δεν υπαρχει θεμα αν ενα καταστημα σου λεει οτι θα ερθει σε 1 μηνα. οταν ομως σου λεει εως 6 ημερες δεν πρεπει ο καθενας μας να ειναι προισταμενος ταχυδρομειου για ν ξερει πως λειτουργει. αφου σου λεει 6 ας ειναι εως 10.αλλιως τι πιο λογικο ο καθενας να υποθεσει οτι χαθηκε το πακετο και ναζητησει τα λεφτα του πισω. δεν νομιζω μονο η δικια μου περιπτωση να τους εχει συμβεί. θα μπορουσαν να ειχαν αλλαξει τις μερες παραδοσης μα είμαστε ολοι οκ. αν εμενα μου ερθει προσωπικά θα ζητησω invoice για να το πληρωσω.αλλα σιγουρα δεν θα ξαναψωνισω. σκεψου να γινοταν απο κανα public τι θα ειχε γραφτει εδω μεσα...

Το καταστημα γιατι φταιει. Το εστειλε σε λιγοτερο απο 24 ωρες. Το προβλημα θα ηταν αν καθυστερουσε να το αποστειλει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω το thread για το steam link.

Εμενα με βολεψε και για προβολη ταινιων...

Θελω να δω αν δουλευει και με το Unified Remote για πιο χαλαρο ελεγχο του pc.

 

Link.png Site: Αυτό πρέπει να είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω Κρητη εγω Ηρακλειο ακομα, περιμενω το δευτερο να μ στειλουν γτ μαλλον χαθηκε μ ειπαν.

Ηράκλειο είμαι και εγώ, παρέλαβα σήμερα αλλά το ειδοποιητιριο έγραφε ότι είχε έρθει από της 19

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ !

Και σε μένα το ειδοποιητήριο έγραφε 19/12. Πήγα άμεσα ΕΛΤΑ και το δέμα ήταν εκεί και με περίμενε.

Επίσης κάντε το ένα bundle και με αυτό και είστε κομπλέ για Χριστούγεννα !

http://www.cdkeys.com/pc/games/call-of-duty-infinite-warfare-pc-steam

Δεν είναι και το παιχνίδι τις χρονιάς αλλά για 12+€ είναι super !

Άντε και καλό gaming !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ανέφερε ο φίλος είναι πάλι σε προσφορα και θέλω να ρωτησω αν κάνει για την δουλεια που το θέλω !!!

Έχω τώρα ένα android box μόνο και μόνο για την θύρα usb (ή τηλεόραση 6 ετών δεν διαθέτη) για προβολή καμίας ταμίας από στικακι και λίγο kodi

Καλό το box αλλά το γονατιζει το λειτουργικό ....

Ή συσκευή αυτήν εχει αυτήν την δυνατότητα δηλαδή να λειτουργεί και σαν media play ;

Υπάρχει ή δυνατότητα kodi ή μόνο από στριμαρισμα από υπολογιστή;

Και τέλος αν είναι εφικτό να δεχθεί επάνω του ένα ασύρματο πληκτρολόγιο - ποντίκι για κανένα παχνιδακι π χ lol

Ευχαριστώ και σορυ αν ή ερωτήσεις μου θεωρούνται για μερικούς χαζές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ. Αν δλδ μπορώ να στριμάρω YouTube, ταινίες(offline & online) ή καλύτερη λύση θα ήταν ένα mi box ή Chromecast γι'αυτή τη δουλειά?

Sorry για το off-topic, αλλά είναι για μένα βασικό για να το αγοράσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...