Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κ μενα τελεια παει με powerline αν και με wifi δεν ειχα θεμα στο balanced... μ ελυσε τα χερια πραγματικα εβαλα και το kodi στο steam και ειναι super. το μονο προβλημα ειναι ο μοχλος του xbox one πρεπει να ειναι συνδεμενος με καλωδιο μιας και οταν εβαζα τον ανταπτορα στο κουτι δν το αναγνωριζε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ μενα τελεια παει με powerline αν και με wifi δεν ειχα θεμα στο balanced... μ ελυσε τα χερια πραγματικα εβαλα και το kodi στο steam και ειναι super. το μονο προβλημα ειναι ο μοχλος του xbox one πρεπει να ειναι συνδεμενος με καλωδιο μιας και οταν εβαζα τον ανταπτορα στο κουτι δν το αναγνωριζε.

Μια βοηθεια,τα εχω συνδεδεμένα με powerline,http://www.devolo.com/en/Products/dLAN-550-duo+,

αλλα δεν παιζει σωστα.

Το Kodi πως το εβαλες στο steam link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ μενα τελεια παει με powerline αν και με wifi δεν ειχα θεμα στο balanced... μ ελυσε τα χερια πραγματικα εβαλα και το kodi στο steam και ειναι super. το μονο προβλημα ειναι ο μοχλος του xbox one πρεπει να ειναι συνδεμενος με καλωδιο μιας και οταν εβαζα τον ανταπτορα στο κουτι δν το αναγνωριζε. 

 

Να υποθέσω αναφέρεσαι στο χειριστήριο για το xbox one (όχι το S) έτσι? Ναι δεν το αναγνωρίζει ακόμη αλλά νομίζω ότι κάπου διάβασα ότι θα το φτιάξουν . Εγώ που έχω το xbox one S πάντως με το bluetooth Παίζει μπόμπα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοηθεια,τα εχω συνδεδεμένα με powerline,http://www.devolo.com/en/Products/dLAN-550-duo+,

αλλα δεν παιζει σωστα.

Το Kodi πως το εβαλες στο steam link?

εγω εχω αυτα και δν πειραξα τπτ απο ρυθμισεις ολα out of the box τα εκανα.http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/diktyaka/powewrlines/TP-Link-Powerline-TL-PA4010P-KIT.htm

 

https://www.youtube.com/watch?v=xxHmXMr3aXc ακολουθησα αυτο τον οδηγο, ειναι ευκολο.

 

 

Να υποθέσω αναφέρεσαι στο χειριστήριο για το xbox one (όχι το S) έτσι? Ναι δεν το αναγνωρίζει ακόμη αλλά νομίζω ότι κάπου διάβασα ότι θα το φτιάξουν . Εγώ που έχω το xbox one S πάντως με το bluetooth Παίζει μπόμπα

ναι για το one ειναι, αλλο 50-60αρικο για να το εχω ασυρματο δεν δινω παντως :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να φευγει το δωρο σιγα-σιγα ^^

 

 

hZzM4xz.png

 

 

δωρο πασχα θελεις να πεις γιατι τοτε θα σ ερθουν :P

 

 

χαχα λες ε? θα δειξει ^^ 

 

 

ηρθαν και τα 2 αλλα δεν προλαβα να τα σεταρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αυτοί που πήρατε και το Steam Controller, μπορείτε να μοιραστείτε εντυπώσεις; Από αυτούς τους λίγους που τις εξέφρασαν, κατάλαβα ότι είναι ιδιαίτερο αλλά αρκετά χρηστικό αν το συνηθίσεις. Έχω λάθος εντύπωση; Από μπαταρία πως πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tp-Link PowerLine AV 1000 2-port Adapter with AC Pass Through Kit [TL-PA7020PKIT]

Ναι γμτ αλλά κάνουν 70+ ευρά (Στο amazon.com 44 ), τα πήρες σε καμιά προσφορά και πόσο?

 

Όλα τα powerline μικρότερα από 1Gbps (δλδ τα 500mbps, 300 mbps κλπ) έρχονται με θύρες fast ethernet 100mbps οπότε όσο και να είναι τελικά η ταχύτητα μεταξύ των powerline, maximum 100mbps θα είναι σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις να πιάσεις περισσότερο. Ειδικά αν το σπίτι έχει τριφασικό ρεύμα και οι πρίζες που θα τα συνδέσεις βρίσκονται σε διαφορετική φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γμτ αλλά κάνουν 70+ ευρά (Στο amazon.com 44 ), τα πήρες σε καμιά προσφορά και πόσο?

 

Όλα τα powerline μικρότερα από 1Gbps (δλδ τα 500mbps, 300 mbps κλπ) έρχονται με θύρες fast ethernet 100mbps οπότε όσο και να είναι τελικά η ταχύτητα μεταξύ των powerline, maximum 100mbps θα είναι σωστά?

Τότε ποιο το νόημα να λένε 300/500 αν ερχονται με θύρα 100 mbps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...