Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα.

 

Το νου σας γιατί ο κούριερ χτύπησε μία φορά, δεν πρόλαβα να του ανοίξω, το παράτησε στην είσοδο και έγινε Λούης

Και για του λόγου το ασφαλές

ωραιος ο μαν.

να λεμε ευχαριστω που δεν το πηρε και σπιτι για παρτυ του δηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηχανημα παντος ειναι φοβερο το μετανειωσα που δεν πηρα αλλο ενα  :-D στα  + οτι εχει μεσα ανταπτορες για ολες τις χωρες, hdmi, και ethernet..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλύτερα 20€ που έχω πετάξει σε σαχλαμάρες ever! :D

 

Έχω όμως το εξής θέμα. Το σύνδεσα σε έναν ενισχυτή Denon που έχω τα πάντα πάνω (TV, OTE tv, Nova) για 5.1, αλλά δεν έδειξε καν εικόνα, ενώ μόλις το έβαλα απευθείας πάνω στην τηλεόραση λειτούργησε νερό.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει?  

 

Λύθηκε το θέμα παίζει κανονικά. Έβαλα και έπαιξα λίγο Ori, αλλά δεν λαμβάνω 5.1 ήχο. Τα πίσω ηχεία δεν λειτουργούν καθόλου.

 

Καμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα σημερα και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις .προσοχη μονο με το καλωδιο hdmi που θα του βαλεται ,με ενα που ειχα μου εκανε κατι κοκκινα χιονακια , με το δικο του ειναι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα και εγώ

 

Το καλό είναι ότι συνδέεις εύκολα και το χειριστήριο του Xbox one S Και παιζει μπόμπα (απλά πρέπει να έχετε κάνει το update το controller μέσα απο το xbox one s αν πάρετε καινούριο)

Τώρα δεν ξέρω αν δοκίμασε κανεις με wireless αλλά στο δικό μου είναι χάλια. Βλέπεις καθυστέρηση ακόμη και στο μενού του Big Picture έβαλα απο περιέργεια και το bastion και έμεινε στην οθόνη του press start :S

Απο Δευτέρα πάω να αγοράσω power line γιατί έτσι δεν γίνεται δουλειά, εκτός αν εγώ έχω κάνει κάτι λάθος στο στήσιμο , γιατί θεωρητικά και απο youtube που είδα λένε ότι μόνο σε καλούς τίτλους είχαν θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα και εγώ

 

Το καλό είναι ότι συνδέεις εύκολα και το χειριστήριο του Xbox one S Και παιζει μπόμπα (απλά πρέπει να έχετε κάνει το update το controller μέσα απο το xbox one s αν πάρετε καινούριο)

Τώρα δεν ξέρω αν δοκίμασε κανεις με wireless αλλά στο δικό μου είναι χάλια. Βλέπεις καθυστέρηση ακόμη και στο μενού του Big Picture έβαλα απο περιέργεια και το bastion και έμεινε στην οθόνη του press start :S

Απο Δευτέρα πάω να αγοράσω power line γιατί έτσι δεν γίνεται δουλειά, εκτός αν εγώ έχω κάνει κάτι λάθος στο στήσιμο , γιατί θεωρητικά και απο youtube που είδα λένε ότι μόνο σε καλούς τίτλους είχαν θέμα...

 

Να υποθέσω oτι το απλό xbox one controller που έχω λειτουργεί μόνο με usb?

 

Ναι, σε διάφορα reviews που είδα η διαφορά στην ποιότητα μέσω lan είναι τεράστια αλλά υπόψιν, αν και δεν γνωρίζω, αν τα ρουτερ που δίνουν οι παρόχοι μπορούν να ανταπεξέλθουν, ας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει. Πήρα ένα asus που αντικατέστησε του οτε και η διαφορά ήταν τεράστια στην ταχύτητα μεταφοράς αρχείων, μιλάμε το zte του οτε έπιανε 15-16mb/sec και το asus 85-90mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να υποθέσω oτι το απλό xbox one controller που έχω λειτουργεί μόνο με usb?

 

Δουλεύει είτε ενσύρματα, είτε με τον ασύρματο adapter, παρέα με το Virtualhere app. Δεν το προτείνω, γιατί με €20 το Virtualhere και άλλα €25 ο αντάπτορας, πουλάς το XBONE gamepad, αγοράζει το XBONE S gamepad και τα ρέστα σουβλάκια.

 

 

Ναι, σε διάφορα reviews που είδα η διαφορά στην ποιότητα μέσω lan είναι τεράστια αλλά υπόψιν, αν και δεν γνωρίζω, αν τα ρουτερ που δίνουν οι παρόχοι μπορούν να ανταπεξέλθουν, ας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει. Πήρα ένα asus που αντικατέστησε του οτε και η διαφορά ήταν τεράστια στην ταχύτητα μεταφοράς αρχείων, μιλάμε το zte του οτε έπιανε 15-16mb/sec και το asus 85-90mb.

 

Εγώ με το Speedport του ΟΤΕ παίζω τώρα ενσύρματα, χωρίς κανένα πρόβλημα. Για ασύρματη σύνδεση, οπωσδήποτε AC router, αλλά και πάλι δεν προτείνεται.

 

 

Για ότι απορίες έχετε, στο αντίστοιχο νήμα. Αυτό θα κλειδωθεί αργά ή γρήγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά με xbox360 controller ενσύρματο παίζει;

Ναι. Παίζει με όλα τα γνωστά gamepads και με τα πιο πολλά από τα λιγότερα γνωστά. Αν δεν υποστηρίζεται το gamepad σας, το ζητάτε στο official topic στα Steam Discussions και σε μελλοντικό update το προσθέτουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...