Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μας βοηθάς όμως.

Παρήγγειλες και άργησε;

Άνοιξες case στο Paypal;

Μήπως σου έκαναν partial refund γιατί άργησε να έρθει;

Παρέλαβες;

Το επέστρεψες;

Η κάρτα σου χρεώθηκε; Πόσο;

Να κάνω κι άλλες ερωτήσεις;

:P

 

Δε μας βοηθάς όμως.
Θα προσπαθήσω! Τώρα τους έχω στο chat
 
Παρήγγειλες και άργησε;
23/12 η παραγγελία
 
Άνοιξες case στο Paypal;
Όχι
 
Μήπως σου έκαναν partial refund γιατί άργησε να έρθει;
Όχι, άλλοι περιμένουν πολύ περισσότερο
 
Παρέλαβες;
Όχι
 
Το επέστρεψες;
Όχι
 
Η κάρτα σου χρεώθηκε; Πόσο;
£49.88 < - >58,65€
 
Να κάνω κι άλλες ερωτήσεις;
Όσες θες, να βγάλουμε άκρη προσπαθούμε

UPDATE: 

Απάντηση από το chat:

 

the steam controller case has been refunded as we don't have this in stock at this time.

 

To χειριστήριο θα έρθει κανονικά, η θήκη άκυρο. Εδώ που τα λέμε, καλά μου έκατσε.

Θα μπορούσε να γίνει το αντίθετο, να έρθει σκέτη η θήκη χωρίς το χειριστήριο!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ίδια κι εδώ. Με χάλασε λίγο αλλά δε βαριέσαι...

Αφού θα έρθει ο controller κι έγινε refund, όλα καλά.

Επεξ/σία από johnpap21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω steam link δεν εχω παραλαβει ακομα.Εποικινωνησα με ρωτησαν τι θες να κανουμε.Λεω θα περιμενω αλλες 8 μερες και αν δεν ερθει,να μου στειλουν αλλο με τρακινγ number!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε εμένα δουλεύει άψογα με 1000άρι ethernet.

 

Για τη συσκευασία και ειδικά το περιεχόμενό της απλά δεν έχω λόγια. Πρακτικά είναι πρώτη συσκευή που έχει μέσα στη συσκευασία ότι μπορεί να χρειαστεί ο χρήστης. 

 

Αν το συνδυάσεις με την τιμή που το πήραμε, είναι το απόλυτο VFM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες,

 

ήρθε ειδοποιητήριο για δύο απλά κουτιά (link και controller) για παραλαβή από 9  Ιαν, θα ενημερώσω αν περιεχόταν και η θήκη του controller ή όχι. :-)

 

Γαλάτσι, παραγγελία 23 Δεκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα.Δε ξέρω τι έχω κάνει λάθος αλλά μιλάμε είναι unplayable σε 1080/60 με ethernet.Ολο κολλήματα έχει.Θα το τσεκαρω και σε άλλα παιχνίδια αλλά πρώτη εντύπωση ήταν κάκιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα.Δε ξέρω τι έχω κάνει λάθος αλλά μιλάμε είναι unplayable σε 1080/60 με ethernet.Ολο κολλήματα έχει.Θα το τσεκαρω και σε άλλα παιχνίδια αλλά πρώτη εντύπωση ήταν κάκιστη.

 

Στο pc μου (4790κ/1070) με AC WiFi παίζει μια χαρά, φοβάμαι βέβαια να το γυρίσω σε beautiful στα option, αλλά το έχω στο balanced (Dota 2 & Overwatch). Σε streaming του desktop μου είναι fluid (youtube/browsing), αλλά κανά δυο φορές εμένα προσωπικά μου κόλλησε το ποντίκι (δεν ανταποκρινόταν), το οποίο λύθηκε με απλό restart του steam.

Το ethernet σου είναι 100άρι ή 1000άρι?

Δοκίμασα με κάτι PLC που έχω, αλλά εκεί σερνόταν υπερβολικά, αλλά επιφυλάσσομαι γιατί παίζουν πάνω σε πολύπριζα.

Επίσης σε απλό WiFi δοκιμαστικά, το lag είναι αρκετά παραπάνω απο αυτό που λέμε playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 4770k/970 είμαι.Δεν ασχολήθηκα πολύ με το μενού η αλήθεια είναι αλλά είχε κολλήματα και μόνο ομαλή εμπειρία δε το λες.Για το ethernet που λες πως το βλέπω;Vdsl router εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 4770k/970 είμαι.Δεν ασχολήθηκα πολύ με το μενού η αλήθεια είναι αλλά είχε κολλήματα και μόνο ομαλή εμπειρία δε το λες.Για το ethernet που λες πως το βλέπω;Vdsl router εχω.

Eίτε δες τα speds του ρούτερ σου (συνήθως βάζουν τα φθηνά 100άρια στα Modem των παρόχων) είτε σύνδεσε το pc σου απευθείας στο ρούτερ με το καλώδιο, και δες τι ταχύτητα σου βγάζει.

Πάντως λογικά θα έπρεπε να παίζεις μια χαρά , ακόμα και με 100άρι ethernet. Μήπως έχεις καλούμπα :P τεράστιο ethernet  με κανένα τσάκισμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...