Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ άνοιξα case στο Paypal και για τις 2 αγορές. Και αναμένω.

 

 

Και εγώ case ,μπάς και απαντήσουν

 

Είσαστε ανυπόμονοι; τα έστειλαν με royal post, φορτωμένη περίοδος, τα μεταφορικά ήταν ελάχιστα, το steam link σε τιμή κόστους, λίγο ηθικό δεν βλάπτει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαστε ανυπόμονοι; τα έστειλαν με royal post, φορτωμένη περίοδος, τα μεταφορικά ήταν ελάχιστα, το steam link σε τιμή κόστους, λίγο ηθικό δεν βλάπτει.

 

Τα περί ηθικής να τα κρατάμε για τον εαυτό μας παρακαλώ για να μην πάρεις καμιά απάντηση που δεν αρμόζει.

 

Όταν μπήκα και παρήγγειλα, έλεγε 5 εργάσιμες μέρες παράδοση και περάσαν πάνω απο 10 εργάσιμες. Για να μην αναφέρω ότι όταν παρήγγειλα, πλήρωσα κατευθείαν, όχι μετά απο 1-2 ώρες. Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους δηλαδή.

 

Το προσωπικό δράμα του καθενός με αφήνει παγερά αδιάφορο. Αν ήθελαν ας έδιναν ένα tracking number ή ας έβαζαν στο σύστημά τους να αναγράφει ότι για Ευρώπη θα χρειαστούν 15 μέρες. 

 

Αυτό το ελληνικό περί ηθικής, που μου θυμίζει Έλληνα μαγαζάτορα ή δήμαρχο σε γνωστή ελληνική σειρά του ANT1, κράτησε το για τον εαυτό σου σε παρακαλώ την επόμενη φορά. Πρώτα σκεφτόμαστε και μετά ακουμπάμε το πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι χωρις λογο μαλωνετε. Ο καθενας φυσικα κανει οτι θελει, αλλα ξαναλεω οτι το πακετο ειναι με ΑΠΛΟ ταχυδρομειο. Μπορει να φταιει το Royal Mail, μπορει τα ΕΛΤΑ, δεν θα μαθουμε ποτε. Μπορει μια απεργια καπου... Τελος παντων, λογικα πρωτος απο εδω εκανα εγω παραγγελια και σημερα ηρθε ειδοποιηση απο το ταχυδρομιο για μικρο δεμα. 99,9% αυτο θα ειναι γιατι δεν πριμενω τιποτα αλλο. Το πρωι θα ενημερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι περιμένατε παράδοση σε 5-6 μέρες ? Εδώ από Ελληνικό μαγαζί παίρνεις κάτι και 3-4 μέρες τις θέλει.

Το Zavvi που έπαιρνα παλιά τα έστελνε σε 10 μέρες περίπου και κάποια στιγμή αυτό ο χρόνος πήγε στις 20 μέρες κοντά.

Σε ερώτηση μου, μου απάντησαν, ειλικρινώς, ότι άλλαξε ο τρόπος διανομής τους και πλέων θα υπάρχει μια αύξηση στο χρόνο παράδοσης. Δέμα δεν χάθηκε ποτέ απλά ήθελε πάντα τον χρόνο του. (ώσπου πήγα σε digital και ησύχασα).

Λογικά και το Game δεν νομίζω να διαφέρει. (κακώς βέβαια που λένε στο site σε 5-6 μέρες αλλά για μένα είναι προφανές ότι το 5-6 πάει σε παραδώσεις UK).

Προσωπικά αν έρθει πριν τα Χριστούγεννα θα είναι καλά. (ειδικά για τα 22,κάτι € που έδωσα).

Υπομονή... και ψυχραιμία ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα.

 

Το νου σας γιατί ο κούριερ χτύπησε μία φορά, δεν πρόλαβα να του ανοίξω, το παράτησε στην είσοδο και έγινε Λούης

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...