Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα ηρθε σηνερα ειδοποιηση θα παω αυριο για παραλαβη.. Θεσσαλονικη μερια

 

Σε περιμενα πως και πως  :-D

Αν τελικα δεν το θελει ο φιλος και δεν το εχεις ταξη αλλου στηλε μου ενα ΠΜ 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 μερες περασαν σημερα και τπτ οποτε θα ζητησω να το ξαναστειλουν η refund. ολοι παραλαβατε η εγω ειμαι ο γκαντεμης?

 

 

Εγώ από Αθήνα, σήμερα έλαβα 2 ειδοποιητήρια . Ελπίζω το 1 να είναι αυτό (περιμένω και κάτι πακέτα απο zavvi). Εϊχε 45 νούμερα μπροστά μου οπότε θα πάω αύριο πρωί πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω παραλαβει τπτ...3 mail εχω στειλει εδω κ 10 μέρες και δεν έχω λάβει καμία απάντηση.αν είχα πληρώσει με PayPal εννοειται θα ειχα κανει dispute αλλα εχω πληρωσει με πιστωτικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανοιξει κανα θρεντ κάποιος που το κατέχει λίγο, να μάθουμε λίγο πώς να το δουλέψουμε το μαραφέτι; τα πρώτα μου αποτελέσματα είναι... ανάμικτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τους ζητησα refund και χωρις πολλα πολλα μου το κανανε.ρε μπας και δεν το στειλανε.ετσι απλα refund πρωτη φορα μου συμβαινει,τωρα αν σκασει σε κανα 3 μηνο απο το πουθενα μονο αυτοι χανουν.παντως αποκλειεται να ξαναψωνισω,μου την εσπασαν που λεγαν 3-6 μερες παραδοση,αν λεγαν εξαρχης 20 δεν θα ειχα θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σημειώσουμε εδώ ότι τις μέρες παράδοσης τις δίνει το εκάστοτε ταχυδρομείο στο κάθε κατάστημα, δεν τις βγάζει το κατάστημα από το κεφάλι του. Νιώστε λίγο, δεν είναι σφάλμα του καταστήματος.

 

Αλλά έτσι κάντε, ζητήστε refund για προϊόν που το παραλάβατε 5 ή 10 μέρες αργότερα, κρατήστε και το προϊόν μόλις το παραλάβετε και μετά να απορείτε γιατί τα μισά καταστήματα του amazon έχουν σταματήσει να στέλνουν Ελλάδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα. κανονικα επρεπε ενω μου λενε εως 6 ημερες εγω να περιμενω 30 και να τους ευχαριστησω κιολας που αξιοθηκαν να μου στειλουν στον ταπεινο ελληνα. αν καποιοι δεν μπορουν να ειναι συνεπεις σε αυτα που εκεινοι αναφερουν τοτε ποτε μην στελνουν.η αγορα ειναι international καταστηματα και προσφορες απειρες.απο κινα 15 μερες. απο Αγγλια 20+ πολυ λογικο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...