Προς το περιεχόμενο

Steam Link 23.20€ (μαζί με μεταφορικά) απο Game.co.uk


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Refund θα σου κάνουν αφού περάσουν 21 μέρες , μου απάντησαν στο email που είχα στείλει πριν 3 μέρες ( βέβαια τους έστειλα εχθές ότι παρέλαβα αλλά δεν το έχουν διαβάσει ακόμη lol)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει να κανει με καμια υπομονη! Το καταστημα ελεγε συγκεκριμενες μερες παραλαβη και γι αυτο και το αγορασα.Δεν γινεται να εχουμε 2 μετρα και 2 σταθμα ,οταν αγοραζουμε απο Ελλαδα να γκρινιαζουμε και για την μερα παραπανω και οταν προκειτε για εξωτερικο να το παιζουμε παλαβη.Δηλαδη μερικοι λετε οτι να ειναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχει να κανει με καμια υπομονη! Το καταστημα ελεγε συγκεκριμενες μερες παραλαβη και γι αυτο και το αγορασα.Δεν γινεται να εχουμε 2 μετρα και 2 σταθμα ,οταν αγοραζουμε απο Ελλαδα να γκρινιαζουμε και για την μερα παραπανω και οταν προκειτε για εξωτερικο να το παιζουμε παλαβη.Δηλαδη μερικοι λετε οτι να ειναι.

 

Σε καταλαβαίνω αλλά λειτουργούν διαφορετικά οι πωλήσεις στο εσωτερικό, από εξωτερικό πολλές φορές πρέπει να αλλάξουν διαφορετικές μεταφορικές εταιρίες για να φτάσουν στον προορισμό τους. Αν ήσουν στην Γερμανία που έχει πολλές συνεργαζόμενες εταιρίες θα το είχες παραλάβει στο τσακ μπαμ, αλλά είμαστε στη Ελλάδα. Μιλάω γενικά.

 

Διάβασε Link.png Site: εδώ και Link.png Site: εδώ

Επεξ/σία από petroudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να κανει με καμια υπομονη! Το καταστημα ελεγε συγκεκριμενες μερες παραλαβη και γι αυτο και το αγορασα.Δεν γινεται να εχουμε 2 μετρα και 2 σταθμα ,οταν αγοραζουμε απο Ελλαδα να γκρινιαζουμε και για την μερα παραπανω και οταν προκειτε για εξωτερικο να το παιζουμε παλαβη.Δηλαδη μερικοι λετε οτι να ειναι.

 

Τα λές όλα πολύ σωστά. Αν ήταν ελληνικό μαγαζί θα γρινιάζαν κι άλλοι αλλα απο το εξωτερικό ... πρέπει να "κάνουμε υπομονή" και "να αποκτήσουμε ηθικό".

Όταν κάποιος πουλάει κάτι, εγώ είμαι εντάξει και το πληρώνω άμεσα και μου λέει 5 μέρες delivery, είναι υποχρέωσή του να το τηρήσει. Αν δεν μπορεί στις 5 μέρες, πρέπει να το αναφέρει και να το γνωρίζει ο αγοραστής πριν πληρώσει. Εγώ κι ο καθένας που έκανε αγορά, πλήρωσα για 5 μέρες delivery και θα ρίξω νερό στο κρασί μου αν πάει στις 7-8 μέρες.

Από εκεί και πέρα είναι σφάλμα ή αδιαφορία του καταστήματος. Το ότι παραλάβατε δεν σημαίνει μέλι-γάλα όλα. Αυτό έλειπε να μην παραλαμβάνατε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...