Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια αν το χει καποιος μπορει να δοκιμασει αν το μηχανακι μπουταρει ενα οποιοδηποτε linux usb?

 

γιατι με windows δεν το θελω αν ειναι να το ακυρωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια αν το χει καποιος μπορει να δοκιμασει αν το μηχανακι μπουταρει ενα οποιοδηποτε linux usb?

 

γιατι με windows δεν το θελω αν ειναι να το ακυρωσω

 

το συγκεκριμένο αν έχω καταλάβει σωστά απόσα έχω ψάξει  - είναι καινούργιο άρα δύσκολο να το έχει κάποιος από μας... υποθέτω βέβαια πως αν τα παλιότερα μπορούσαν - θα μπορεί και αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον topic starter. εριξα και εγω μια παραγγελια για να αντικαταστησει την χρηση του ps3(modded firmware και χρηση του movian) σαν media center. επελεξα και εγω priority direct mail.. με ποια υπηρεσια κουριερ το στελνουν με αυτή την επιλογή;

 

Άλλη μια ερωτησουλα. Τι εξτραδάκια θεωρείτε must για να πλαισιωσουν την αγορα αυτή, για χρήση με το μηχανηματακι αυτό;

http://www.ebay.com/itm/Premium-Gold-Plated-HDMI-Extension-Cable-Extender-Male-to-Female-Cord-1080P-20cm-/141990065713?hash=item210f447631:g:17AAAOSwubRXM-sz

 

hdmi male - female extension

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 8300 έχει hardware acceleration σε hevc αρχεία οπότε ναι μια χαρά θα παίζει 4κ

Μην νομίζεις ψήνομαι να πάρω κάτι τέτοιο αλλά όσες φορές έχω γυρίσει το ταμπλετ σε win ξενερώνω από το πόσο σέρνεται.

Τώρα που το λες το είχα διαβάσει για τον h264 αλλά μετά το τόσο σουρσιμο το είχα διαγράψει.

Μόνο με edge όπως λένε αλλά δεν ειναι λύση θέλεις να κάνεις και άλλα πράγματα.

Θα πάρω κάτι όταν τραβάει στα απλά πράγματα που θέλω να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση οτι αυτο το extension σε περιοριζει γιατι εχει fix Μηκος,

πχ αν το βαλεις πισω απο την tv, το πιπο θα κρεμεται! καλυτερα θα ηταν ενα female-female ωστε να βαλεις μετα οτι καλωδιο θες ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως να ξέρεις το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτά τα tablets είναι η eMMC μνήμη που έχουν για σκληρό, το δικό μου cube i7 stylus αντικατέστησε λαπτοπ με i3 και τα πάει εξαιρετικά, μπορεί να έχει core m αλλά το μεγαλύτερο + είναι ο ssd

Μην νομίζεις ψήνομαι να πάρω κάτι τέτοιο αλλά όσες φορές έχω γυρίσει το ταμπλετ σε win ξενερώνω από το πόσο σέρνεται.
Τώρα που το λες το είχα διαβάσει για τον h264 αλλά μετά το τόσο σουρσιμο το είχα διαγράψει.
Μόνο με edge όπως λένε αλλά δεν ειναι λύση θέλεις να κάνεις και άλλα πράγματα.
Θα πάρω κάτι όταν τραβάει στα απλά πράγματα που θέλω να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα πριν λιγο με το chat τους και μου ειπαν οτι 23 του μηνα περιμενουν παραλαβη και οτι ειναι out of stock τωρα...

εγω το εκανα refund συγνωμη αλλα δανεια σε κινεζους γιοκ πλεον, ενα μηνα περιμενα να γινει ship το lenovo zuk και μου στειλαν αλλο χρωμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Air mouse/keyboard αν δεν εχεις ηδη βεβαια.

εχεις καποιο αξιοπιστο και vfm να προτεινεις;

 

εγω το εκανα refund συγνωμη αλλα δανεια σε κινεζους γιοκ πλεον, ενα μηνα περιμενα να γινει ship το lenovo zuk και μου στειλαν αλλο χρωμα....

εγω δεν καιγομαι για την αγορα. ας ερθει οταν ειναι να ερθει. την δουλεια μου την κανω ηδη αλλιως και το πηρα για να το δοκιμασω κυριως.

 

Το priority air mail ποια εταιρεια ειναι ρε παιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις καποιο αξιοπιστο και vfm να προτεινεις;

 

 

εγω δεν καιγομαι για την αγορα. ας ερθει οταν ειναι να ερθει. την δουλεια μου την κανω ηδη αλλιως και το πηρα για να το δοκιμασω κυριως.

 

Το priority air mail ποια εταιρεια ειναι ρε παιδια;

Για δες λιγο εδω να παρεις μια ιδεα. Εγω 2 OEM εχω απο Κινα και τα 2 μου κανουν δουλεια.

 

http://hometheatrelife.com/best-air-mouse/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρα και είδα οτι στοκάρανε.. Τους έστειλα στο Live chat και μου ειπαν οτι εντος 24 ωρων θα γινει η αποστολή και θα έρθει σχετικό email με tracking number..Πιεστε τους κ εσεις στο live chat για να αξιωθουν να τα στειλουν αμεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικο μου προλαβαν και το εστειλαν και ειδα οτι εφταε στα ελτα βαζοντας το tracking number Μου βγαζει αυτο

ΚατάστασηΗμερομηνίαΏραΠεριοχή

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ13-12-201619:01ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ14-12-201611:26ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

 

αποτι μπορω να καταλαβω παραλαβανε το πακετο απο κινα και μετα το ξαναστειλανε πισω? :D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...