Προς το περιεχόμενο

Ασχημες εμπειριες σε καταστηματα.


Supernova21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος πήγε σε  ταβέρνα τους έφεραν πλαστικό 1,5 λιτρο το οποίο και τους το φέσωσαν στον λογαριασμό ενω σε όλα τα αλλα τραπέζια φέρναν νερό βρύσης σε κανάτα μάλλον εκείνοι ήταν ντόπιοι γνωστοί και ξέραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα χρόνο ίσως και πιο πολύ είχαμε παραγγείλει πετρέλαιο έρχετε το τυπάς του λεω μην βάλεις τη μάνικα να δούμε μάζι πόσο είναι οκ μου λέει το βλέπουμε βάζει τελειώσαμε λέω όπα λέω ο μετρητής μου λέει αυτό σύμφωνα με αυτό που λέει λείπει καλή ποσότητα λέω αα μου λέει όχι δεν βλέπεις καθόλου καλά και δεν είσαι σοβαρός και ότι άλλο ήθελε και του είμαι συγνώμη αλλά μαζί δεν είπαμε ότι είχα χ λίτρα και πρέπει να πάει στη χ γραμμή ναι μου λέει.Μα πριν ήταν μου λέει δεν βλέπεις μου λέει τι είσαι κανάς τυφλός και χαλαρά του είμαι πριν το πετρέλαιο λεώ έκανα τραμπάλα τώρα που έκατσε λέει άλλα πάντα λεω το μετράμε 2 λεπτάκια μετά για να κάτσει.Αλλα λέω αφού έβαλες λιγότερα πρέπει να κόψεις άλλο τιμολόγιο κόβοντας το ποσό που πρέπει ή να μου βάλεις αυτά που μου έκλεψες εεε φώναζε εκεί πέρα και του ειμαι σε φάση περίμενε λέω γιατί έχει λίγο κρύο να βάλω μια ζακετούλα και να φέρω τη σοκολάτιτσα μην κρυώσει και συνεχίζεις μετά εεε τον άφησα έκανε το μονολογο του ένα 20 λέπτο και του είμαι κοίτα να δεις έχω και άλλες δουλείες υπάρχουν 2 λύσεις η μου φέρνεις τιμολογιο με το πετρέλαιο που έβαλες ή δεν πληρώνεσε αμα δεν βάλεις και τα υπόλοιπα.Εεε απλά γυρνάει μετά κάνει στον άλλον ρε βάλτου και τα υπόλοιπα λίτρα και του λέω απευθείας αα βάλτου και άλλα λίτρα κλεφτράκο.Εννοείτε από τότε ο τυπάς δεν έχει ξαναέρθει στο οικοδομικό τετράγωνο καθώς φρόντησα να ενημερώσω τα γειτονάκια για την πάρτυ του.

Ακατέργαστο λογοτεχνικό διαμάντι.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακατέργαστο λογοτεχνικό διαμάντι.

Εσυ βγάζεις νόημα απο όλο αυτό το μακρυνάρι;

δυσκολευτηκα πολυ να κανω decryption

 

αλλο level...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν περίπου 2 χρόνια όταν έκλεινε η ον πήγα στην χολ με συμφωνία κρατάω το δικό μου ρουτερ αλλά αν χαλάσει θα μου δώσουν άλλο.

 

Μετά από ένα χρόνο περίπου χαλάει και πάω στην βονταφον της περιοχής τους εξηγώ τι έγινε πήρε τριακόσια τηλέφωνα και τελικά μου λέει δεν δικαιούμασε θα πρέπει να πληρώσεις.

 

Φεύγω πάω σπίτι παίρνω τηλ την εξυπηρέτηση μου λέει θα σου στείλω τεχνικό και αν όντως έχει χαλάσει θα σου φέρω αλλο, τσεκάρει όντως φταίει το ρουτερ μου λέει μισό να πάρω στο κέντρο να τους το πω και τελικά αφού μίλησε μου λέει ότι μου είπαν να μην σου δώσω.

 

Φορτώνω και τελικά μετά από αρκετά τηλέφωνα με συνδέουν με ένα υπεύθυνο των πωλήσεων του ζητάω το άτομο που μου έκανε το συμβόλαιο οποίος είχε απολυθεί, με τα πολλά αφού δεν βγάλαμε άκρη του λέω θέλω την μαγνητοφωνηση και μου λέει θα ψάξουμε και θα σας πάρω πίσω.

 

Μετά από δύο μέρες μου ήρθε κωδικός και πηγα και πήρα νέο ρουτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα χρόνο ίσως και πιο πολύ είχαμε παραγγείλει πετρέλαιο έρχετε το τυπάς του λεω μην βάλεις τη μάνικα να δούμε μάζι πόσο είναι οκ μου λέει το βλέπουμε βάζει τελειώσαμε λέω όπα λέω ο μετρητής μου λέει αυτό σύμφωνα με αυτό που λέει λείπει καλή ποσότητα λέω αα μου λέει όχι δεν βλέπεις καθόλου καλά και δεν είσαι σοβαρός και ότι άλλο ήθελε και του είμαι συγνώμη αλλά μαζί δεν είπαμε ότι είχα χ λίτρα και πρέπει να πάει στη χ γραμμή ναι μου λέει.Μα πριν ήταν μου λέει δεν βλέπεις μου λέει τι είσαι κανάς τυφλός και χαλαρά του είμαι πριν το πετρέλαιο λεώ έκανα τραμπάλα τώρα που έκατσε λέει άλλα πάντα λεω το μετράμε 2 λεπτάκια μετά για να κάτσει.Αλλα λέω αφού έβαλες λιγότερα πρέπει να κόψεις άλλο τιμολόγιο κόβοντας το ποσό που πρέπει ή να μου βάλεις αυτά που μου έκλεψες εεε φώναζε εκεί πέρα και του ειμαι σε φάση περίμενε λέω γιατί έχει λίγο κρύο να βάλω μια ζακετούλα και να φέρω τη σοκολάτιτσα μην κρυώσει και συνεχίζεις μετά εεε τον άφησα έκανε το μονολογο του ένα 20 λέπτο και του είμαι κοίτα να δεις έχω και άλλες δουλείες υπάρχουν 2 λύσεις η μου φέρνεις τιμολογιο με το πετρέλαιο που έβαλες ή δεν πληρώνεσε αμα δεν βάλεις και τα υπόλοιπα.Εεε απλά γυρνάει μετά κάνει στον άλλον ρε βάλτου και τα υπόλοιπα λίτρα και του λέω απευθείας αα βάλτου και άλλα λίτρα κλεφτράκο.Εννοείτε από τότε ο τυπάς δεν έχει ξαναέρθει στο οικοδομικό τετράγωνο καθώς φρόντησα να ενημερώσω τα γειτονάκια για την πάρτυ του.

 

Πρόεδρε του Εδεσσαϊκού, εσύ;

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου εχει τύχει να παω σε περίπτερο να ζητήσω προφυλακτικά και να μ πει "τι τα θες μικρο παιδι? Διπλα μ ηταν δυο κοπελιές κ ξενερώθηκα στα γελια. Εφυγα σα δαιμονισμενος κ πηγα σε ενα μισοτυφλο περιπτερά μιση ωρα με τα ποδια...
Απ τη μια λογικη ερωτηση αφου ημουν 18 κ τωρα ειμαι 27 μοιαζω 18-19 αρα έμοιαζα μικρός αλλα με προσέβαλε =.=

Επεξ/σία από Vapir
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τύχει να παω σε περίπτερο να ζητήσω προφυλακτικά και να μ πει "τι τα θες μικρο παιδι? Διπλα μ ηταν δυο κοπελιές κ ξενερώθηκα στα γελια. Εφυγα σα δαιμονισμενος κ πηγα σε ενα μισοτυφλο περιπτερά μιση ωρα με τα ποδια...

Απ τη μια λογικη ερωτηση αφου ημουν 18 κ τωρα ειμαι 27 μοιαζω 18-19 αρα έμοιαζα μικρός αλλα με προσέβαλε =.=

 

Μα τι τα ‘θελες, φούσκες με νερό ήθελες να φτιάξεις???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...