Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την curve card


alfeios
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Bourdoulas,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την έκδοση για ιδιώτες από τους πρώτους όταν κυκλοφόρησε τον Νοέμβριο. Όποιος θέλει να γραφτεί μπορεί να μου στείλει πμ να του δώσω κωδικό referral με τον οποίο θα πάρουμε από 5 λίρες έκαστος.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κάνανε λίγο μπάχαλο με την επέκταση σε απλούς χρήστες. Είχα γραφτεί και περίμενα τη σειρά μου, όταν μια μέρα μου ήρθε ειδοποίηση πως είμαι έτοιμος λέει και να βγάλω φωτο την πρώτη κάρτα που θέλω να συνδέσω, μπρος πίσω και να φαίνεται και ο τριψήφιος κωδικός. Έκανα κάποιες δοκιμές με την κάμερα του κινητού, αλλά τελικά δεν προχώρησα γιατί θα ήταν σαν να τους δίνω την κάρτα μου στο χέρι και δεν υπάρχει εμπιστοσύνη για κάτι τέτοιο φυσικά.

Λίγες μέρες μετά ήρθε mail από την Rachel που μιλούσε για Error. Εντωμεταξύ η σειρά μου δεν έχει έρθει ακόμα κι όταν έρθει θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα προχωρήσω.

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να γράψεις τα στοιχεία με το χέρι. Η φωτογραφία διατίθεται για λόγους ευκολίας. Εξάλλου πολλές δεν τις διαβάζει (ιδίως όσες δεν έχουν ανάγλυφους χαρακτήρες) οπότε δύσκολα θα γλυτώσεις το γράψιμο σε κάποιο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Το θέμα είναι, ισχύει ακόμα ή όχι? Σε εμένα ακόμα ισχύει η καρτα. Το καλό είναι ότι πριν καιρό την άλλαξα με την καινούργιες debit και διάλεξα να με απαλλάξουν από ελεύθερο επαγγελματία. Με αποτέλεσμα να χρησιμοποιώ την curve για να φορτίζω την revolut από ελληνικό τραπεζικό λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Hapatingo είπε

Το θέμα είναι, ισχύει ακόμα ή όχι? Σε εμένα ακόμα ισχύει η καρτα. Το καλό είναι ότι πριν καιρό την άλλαξα με την καινούργιες debit και διάλεξα να με απαλλάξουν από ελεύθερο επαγγελματία. Με αποτέλεσμα να χρησιμοποιώ την curve για να φορτίζω την revolut από ελληνικό τραπεζικό λογαριασμό.

την χρησιμοποιησες χθες ή σημερα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Χτες, αλλά και πάλι το μήνυμα έλεγε ότι μέχρι τις 12 Μάϊου θα είναι σε λειτουργεία.

Ναι, θυμαμαι οτι ελεγε μεχρι 12/05 Για αυτο ρωτησα για χθες που ειχε 13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, alfeios said:

Ναι, θυμαμαι οτι ελεγε μεχρι 12/05 Για αυτο ρωτησα για χθες που ειχε 13

Εσύ έχεις την παλιά? Εάν όχι δοκίμασε να την περάσεις στην revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Εμενα πάντως δεν ισχύει. Τη δοκίμασα.

Κι εγω δοκιμασα μολις τωρα. 

Προσπάθησα να κανω πληρωμη μεσω PAYPAL με την Curve και δεν περασε

FireShot Pro Screen Capture #021 - 'Πληρωμή λογαριασμού - Vodafone_gr' - www_vodafone_gr_portal_client_bills_payment!startPayPalAnonTransactionSuccess.png

1 ώρα πριν, Hapatingo είπε

Εσύ έχεις την παλιά? Εάν όχι δοκίμασε να την περάσεις στην revolut.

Δεν ξερω για παλια ή νεα, μαλλον η παλια ειναι. Δεν χρησιμοποιω πλέον την Revolut

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...