Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Hacking


Mazinga
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα ένα σουίτσ και έχει θέμα το αριστερό rail και αποσυνδέεται εύκολα το χειριστήριο. Βλέπετε να έχει θέμα; Φτιάχνεται η να παραγγείλω ένα rail από Ali express?

Screenshot_20230402-214949_Piktures.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τριτο pin απο δεξια φαινεται να ειναι διαβρωμενο , σιγουρα γινεται να το λυσεις να το καθαρισεις με ισοπροπυλικη κτλ αλλα εαν εχει και μεγαλο παιξιμο το joycon στο rail εγω θα το αλλαζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως!! 33,69 τελική τιμή με μεταφορικά! 

Το λέγαμε μεταξύ σοβαρού κι αστείου, χωρίς να το πολυπιστεύουμε, αλλά τελικά συνέβη! Είναι καλή ώρα να αγοράσουμε λέτε ή θα πέσει κι άλλο; 

https://a.aliexpress.com/_mKrSEAg

 


spacer.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελευταίο atmosphere cfw έχουν προσθέσει ένα χρήσιμο εργαλείο στο  homebrew menu , το USB File Transfer , συνδέεις με καλώδιο το switch σε έναν υπολογιστή και σου διαβάζει τη microSD κάρτα του (όπως με ένα smartphone) !!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Στο τελευταίο atmosphere cfw έχουν προσθέσει ένα χρήσιμο εργαλείο στο  homebrew menu , το USB File Transfer , συνδέεις με καλώδιο το switch σε έναν υπολογιστή και σου διαβάζει τη microSD κάρτα του (όπως με ένα smartphone) !!

καλη φάση. το εκανα με το hekate τοσο καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να είσαι χειρούργος ειλικρίνα για να μπορεσεις να κανεις τις κολυσεις αυτες.

Switch Oled v6 instinct installation...is it good quality product??? - YouTube

Κατι άσχετο εαν βαλεις chip στο oled υπαρχει κινδυνος να μου μπαναρουν το family account που εχω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dream21 είπε

Πρεπει να είσαι χειρούργος ειλικρίνα για να μπορεσεις να κανεις τις κολυσεις αυτες.

Switch Oled v6 instinct installation...is it good quality product??? - YouTube

Κατι άσχετο εαν βαλεις chip στο oled υπαρχει κινδυνος να μου μπαναρουν το family account που εχω;

 

Το πως ακριβως λειτουργει το ban ειναι μυστηριο , θεωρητικα εαν δεν μπλεξεις cfw με sysmmc και online και προσεχεις λιγο εισαι οκ , πρακτικα εχω το oled απο οταν βγηκε και μεχρι και σημερα που μιλαμε ban δεν εχω φαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d..b είπε

Το πως ακριβως λειτουργει το ban ειναι μυστηριο , θεωρητικα εαν δεν μπλεξεις cfw με sysmmc και online και προσεχεις λιγο εισαι οκ , πρακτικα εχω το oled απο οταν βγηκε και μεχρι και σημερα που μιλαμε ban δεν εχω φαει...

 Για να καταλαβω εαν βαλω τσιπακι ξεχνω το ονλαιν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, d..b είπε

Όχι παίζεις κανονικά online καθώς το cfw με το ofw είναι δυο ξεχωριστά πράγματα…

 

Γνωριζουμε καποιον ο οποιος να βαζει chip σε oled ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...