Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κάνω υπομονή να δω σε τι τιμή θα βγει η καινούργια σειρά της NVidia ώστε να την κάνω preorder με την μία, αν δεν μου αρέσει η τιμή θα ψαχτώ για καμιά 1070. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, frozex είπε

Θα κάνω υπομονή να δω σε τι τιμή θα βγει η καινούργια σειρά της NVidia ώστε να την κάνω preorder με την μία, αν δεν μου αρέσει η τιμή θα ψαχτώ για καμιά 1070. 

Ιώβια επιμονή δλδ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Έχει τη φάση του. Ο χειρισμός είναι ΓΑΜΑΤΑ. Αν βρω τρόπο να συνδυάσω mouse keyboard με bluetooth .

Screenshot_2018-03-17-04-15-56-017_com.tencent.ig.png

Εναν τον πάτησα με το τζιπ. :D

Στη 5.15 οθόνη του Xiaomi mi5 μόνο στα 15-20 m ingame μπορείς να δεις

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα ένα bug σήμερα...

Μου το έκανε μόνο σε solo, όχι σε duo.

Χάνει το pin από την πυξίδα. Ενώ υπάρχει στον χάρτη, δε φαίνεται πάνω. Το βγάζω, το μετακινώ, ότι και να κάνω δεν. Και άπαξ και το κάνει, δεν επανέρχεται αν δε βγω από το παιχνίδι.

Έχω την εντύπωση ότι το κάνει, αν βάλω pin πριν αρχίσει το match... Δεν το έχω επιβεβαιώσει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Zaytsev είπε

Παρατήρησα ένα bug σήμερα...

Μου το έκανε μόνο σε solo, όχι σε duo.

Χάνει το pin από την πυξίδα. Ενώ υπάρχει στον χάρτη, δε φαίνεται πάνω. Το βγάζω, το μετακινώ, ότι και να κάνω δεν. Και άπαξ και το κάνει, δεν επανέρχεται αν δε βγω από το παιχνίδι.

Έχω την εντύπωση ότι το κάνει, αν βάλω pin πριν αρχίσει το match... Δεν το έχω επιβεβαιώσει όμως.

Το είχα και εγώ αυτό το θέμα, όσο ήταν το τελευταίο update στον test server.
Μόλις το πέρασαν στο κανονικό δεν μου το έκανε ξανά!

 

Τελικά καλύτερο training από το squad δεν υπάρχει παίδες.
Από τότε που ξεκινήσαμε να παίζουμε squads όποτε παίζω solo μου φαίνεται πολύ εύκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Doc1355 said:

Το είχα και εγώ αυτό το θέμα, όσο ήταν το τελευταίο update στον test server.
Μόλις το πέρασαν στο κανονικό δεν μου το έκανε ξανά!

Τελικά καλύτερο training από το squad δεν υπάρχει παίδες.
Από τότε που ξεκινήσαμε να παίζουμε squads όποτε παίζω solo μου φαίνεται πολύ εύκολο.

Από πια άποψη το λες αυτό? Όποτε παίζω solo παίζω πιο stealth με αποτέλεσμα να πηγαίνω πάντα στους top 5, χωρίς να έχω σκοτώσει κανέναν πολλές φορές. Ενώ με ομάδα το απολαμβάνεις το πιστολίδι. Βέβαια solo εναντίων ομάδας προσωπικά πιστεύω οτι είμαι καλύτερος στους κλειστούς χώρους, εάν με έβρισκαν σε δάσος συνήθως πηγαίνω άκλαυτος. 

Επεξ/σία από Hapatingo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Zaytsev είπε

Παρατήρησα ένα bug σήμερα...

Μου το έκανε μόνο σε solo, όχι σε duo.

Χάνει το pin από την πυξίδα. Ενώ υπάρχει στον χάρτη, δε φαίνεται πάνω. Το βγάζω, το μετακινώ, ότι και να κάνω δεν. Και άπαξ και το κάνει, δεν επανέρχεται αν δε βγω από το παιχνίδι.

Έχω την εντύπωση ότι το κάνει, αν βάλω pin πριν αρχίσει το match... Δεν το έχω επιβεβαιώσει όμως.

Έγινε και σε μένα εχθές σε squad

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Fake είναι, εκτός οτι το δοκιμασα και δεν υπάρχει τετοια εφαρμογή στο store πουθενα ποτε μη χρησιμοποιήται free vpn σε smartphone ειδικα σε όσους εχουν στο smartphone τους σημαντικούς κωδικούς και passwords στο google authenticator οπως εγω, μπορει να σου κλέψουν ανετα δεδομένα, οποτε μακρυα απο αυτα. 

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι ότι δε παίζει να ισχύουν αυτά που λες Γιώργο αλλά το παιχνίδι υπάρχει κυκλοφόρησε νομίζω πριν κάτι μέρες για Αμερική οπότε λογικό να χρειάζεσαι vpn  πολύ πιθανό πάντως να μπορείς να παρακάμψεις το vpn απλά αν το βρεις apk

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Doc1355 είπε

Το είχα και εγώ αυτό το θέμα, όσο ήταν το τελευταίο update στον test server.
Μόλις το πέρασαν στο κανονικό δεν μου το έκανε ξανά!

Τελικά καλύτερο training από το squad δεν υπάρχει παίδες.
Από τότε που ξεκινήσαμε να παίζουμε squads όποτε παίζω solo μου φαίνεται πολύ εύκολο.

Ετσί είναι όπως τα λέει, μεγάλο σχολείο ο Doc.... αν σε παίξει στα ποδαράκια του μετά το solo είναι παιχνιδάκι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Από πια άποψη το λες αυτό? Όποτε παίζω solo παίζω πιο stealth με αποτέλεσμα να πηγαίνω πάντα στους top 5, χωρίς να έχω σκοτώσει κανέναν πολλές φορές. Ενώ με ομάδα το απολαμβάνεις το πιστολίδι. Βέβαια solo εναντίων ομάδας προσωπικά πιστεύω οτι είμαι καλύτερος στους κλειστούς χώρους, εάν με έβρισκαν σε δάσος συνήθως πηγαίνω άκλαυτος. 

Όχι δεν το λέω από την άποψη του ότι κάθομαι σε μια γωνία του κύκλου μέχρι να μείνουν 5 άτομα.

Οταν παίζεις squad έχεις κάθε στιγμή να ασχοληθείς με 4 αντιπάλους ταυτόχρονα  και όταν μετά από πολλά games πας για solo το να καθαρίσεις ένα μόνο και να πας παρακάτω είναι πολύ πιο εύκολο. Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα!

 

Σε squad μπορεί να μην προλάβω καν να πάρω kill παρά μόνο knock αν πέσουμε σε καλούς αντιπάλους και μας φάνε, ενώ στο solo δεν έχει τύχει να κάνω κάτω από 5.

Σε παλιότερα solo που είχα πάρει κοτόπουλα μπορεί να είχα και 1-2 μόνο στο τέλος, ακριβώς γιατί έπαιζα stealth μέχρι το τέλος όπως λες, ενώ τώρα πάω βουρ και ότι κάτσει.

Γενικά με το squad πιστεύω μαθαίνεις πολύ καλύτερα να λειτουργείς στο παιχνίδι!

Επεξ/σία από Doc1355
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Fake είναι, εκτός οτι το δοκιμασα και δεν υπάρχει τετοια εφαρμογή στο store πουθενα ποτε μη χρησιμοποιήται free vpn σε smartphone ειδικα σε όσους εχουν στο smartphone τους σημαντικούς κωδικούς και passwords στο google authenticator οπως εγω, μπορει να σου κλέψουν ανετα δεδομένα, οποτε μακρυα απο αυτα. 

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοτι να ναι!

 

Το VPN είναι  secure για να ΜΗΝ περάσουν στοιχεία στην άλλη μεριά!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...