Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Dantε είπε

Αν μαζευεστε και ψαχνετε και καναν αλλο,καντε με ενα add,dante1924 στο steam.

Βεβαια να τονισω οτι δε πετυχαινω τοιχο στα 500 μετρα. :P

Μια χαρά είσαι, καλοδεχούμενος ! 

35 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

Ακόμα έχουμε Ιούλιο μάστορα..

Μπες στις 15:00 για pubg και ασε τα λόγια!

Ολλανδία Ιούνιο έχουμε πάντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Μια χαρά είσαι, καλοδεχούμενος ! 

Ολλανδία Ιούνιο έχουμε πάντως 

Ε το κινητό μου είχε άλλη άποψη τι να κάνουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα σοβαρά θα βγάλουν το map selection ενώ το έβαλαν σαν νέο feature πριν 2 μήνες?

Δεν θα μπορείς να παίξεις erangel αποκλειστικά και θα πρέπει έτσι με το ζόρι να μπεις στο queue και για miramar?

Τα dodge δεν τους ενοχλουν?

Κάποιες φορές είναι σαν να βάζουν μόνοι τους αυτογκόλ....

 

Επεξ/σία από GnG
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Τι dodge δηλαδη απο 100 πανε 90...?Και τι εγινε?

Το θέμα είναι για ποιο λόγο να χρειάζεται να κάνει dodge? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 14/6/2018 στις 10:10 ΜΜ, Davelis4 είπε

Φιλε. η ερωτηση μου αρχικα ηταν αν θα ειναι οκ το gaming του pubg στο pc μου. η κουβεντα πηγε στα fpσ (frames per sec) και εκει απλα ειπα τη γνωμη μου. στο βιντεο που εβαλες μιλαει για smoother και better visually γενικα. αν δεις στο βιντεο σου, στο 4.19 λεπτο απο την ωρα που εμφανιζει εναν μεχρι την ωρα που τον πυροβολαει του παιρνει 0,3 περιπου δευτερολεπτο.

Δεν αντιλεγω ότι ειναι καλυτερα τα 60, η τα 200, η τα 1000 fps. ΟΠΤΙΚΑ! Αλλα τα 30 ειναι playable και αναλογα τον παιχτη ειναι και competitive.

Λοιπον αλλο το ποσα χρειαζόμαστε για να μας αρέσει ενα game οπτοκα και άλλο το ποσα χρειαζόμαστε για να το διασκεδαζουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 17/6/2018 στις 2:23 ΠΜ, alexandros82 είπε

 

Φιλε. η ερωτηση μου αρχικα ηταν αν θα ειναι οκ το gaming του pubg στο pc μου. η κουβεντα πηγε στα fpσ (frames per sec) και εκει απλα ειπα τη γνωμη μου. στο βιντεο που εβαλες μιλαει για smoother και better visually γενικα. αν δεις στο βιντεο σου, στο 4.19 λεπτο απο την ωρα που εμφανιζει εναν μεχρι την ωρα που τον πυροβολαει του παιρνει 0,3 περιπου δευτερολεπτο.

Δεν αντιλεγω ότι ειναι καλυτερα τα 60, η τα 200, η τα 1000 fps. ΟΠΤΙΚΑ! Αλλα τα 30 ειναι playable και αναλογα τον παιχτη ειναι και competitive.

Λοιπον αλλο το ποσα χρειαζόμαστε για να μας αρέσει ενα game οπτοκα και άλλο το ποσα χρειαζόμαστε για να το διασκεδαζουμε!

Οκ, αφού είσαι τόσο σίγουρος γιατί δεν το αγοράζεις μόνο ρωτάς πρώτα;

Κανείς δεν είπε πως δεν μπορείς να το παίξεις, και με 10fps άμα γουστάρεις παίζετε. Αγόρασε το λοιπόν και καλό gaming, γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να συμφωνήσεις με κάποιον εκτός της δικής σου άποψης.

Σημείωση: Μιλάμε για competitive, όταν μιλάμε για competitive ναι όλο το Input lag combined από τα περιφερειακά μέχρι το σύστημα έχει διαφορά γιατί θα στην ανάψει κάποιος πριν του την ανάψεις εσύ εκτός αν είσαι ο Λούκυ λοοκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια πολυ θεμα το κανατε με τα fps, input lag, msec letency κτλπ, εγω με ολα στα ultra και vsync παει μπαλα το παιχνιδακι 60 καρφωμενα, και το ευχαριστιεμαι, κανω και τα kills μου άνετα, σπανιως εχω λιγο lag λογω σερβερ, γενικα ομως παει μπαλα και δε με ενοχλει κατι. Μη το ψαχνετε τοσο, παιξτε απλα το game. 

Στο μονο που θα συμφωνήσω ειναι οτι κατω απο 60 fps στο pc ειναι οντως unplayble, αλλα μη παραπονιεται καποιος με rx480 και 970 πχ οτι εχει framedrops κτλπ και τρεχει χαλια το game, τα ευκολως ενοουμενα παραλειπονται. 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ρε παιδια πολυ θεμα το κανατε με τα fps, input lag, msec letency κτλπ, εγω με ολα στα ultra και vsync παει μπαλα το παιχνιδακι 60 καρφωμενα, και το ευχαριστιεμαι, κανω και τα kills μου άνετα, σπανιως εχω λιγο lag λογω σερβερ, γενικα ομως παει μπαλα και δε με ενοχλει κατι. Μη το ψαχνετε τοσο, παιξτε απλα το game. 

Στο μονο που θα συμφωνήσω ειναι οτι κατω απο 60 fps στο pc ειναι οντως unplayble, αλλα μη παραπονιεται καποιος με rx480 και 970 πχ οτι εχει framedrops κτλπ και τρεχει χαλια το game, τα ευκολως ενοουμενα παραλειπονται. 

Ο φίλος ρώτησε για 30, άρα ναι, συμφωνείς και εσύ ότι κάτω από 60 είναι unplayable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...