Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, dimus1985 είπε

Αυτο με τους κινεζους hacker ξεφυγε το τελευταιο διαστημα.Εχω απειρα video με ζωα να μας κανουν wipe απο το πουθενα μεσα σε σπιτια headshot μεσα στο αμαξι κτλ..ευτυχως εβαλαν και το replay/deathcam και νιωθουμε 2-3 πραγματα..και ολα τα ονοματα ywtu171652 ή DJDJDJDJDJDJ ή kim yioun koun .Ελεος...

Γέλασα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μακριά από FX για PUBG. Το έβαλα σε φίλο με FX6300 και δεν παίζει καθόλου καλά(Προφανώς μιλάω για Very Low settings..).

Μου γλίτωσες 30€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, just getting started said:

Μου γλίτωσες 30€

Σε αγορα απο steam που δεν εχει υπερβει τις 2 ωρες gameplay και εχει αγοραστει εντος 14 ημερων, μπορεις να ζητησεις refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, sistah said:

Σε αγορα απο steam που δεν εχει υπερβει τις 2 ωρες gameplay και εχει αγοραστει εντος 14 ημερων, μπορεις να ζητησεις refund.

 

Ακόμα κ αν έχει γίνει η αγορά με paysafe; Νομίζω δεν γίνεται αν θυμάμαι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, batigoal9 είπε

Εγω παντως εχω πολλους μηνες να δω χακερ (2-3 εχω πετυχει) και κινεζο δεν θυμαμαι καν. Και παιζουμε αρκετα. Μαλλον προτιμανε το 3rd person.

Fpp μονο παιζω..αν μου φυγει η βαρεμαρα θα τα ανεβασω youtube να λυσετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sistah είπε

Σε αγορα απο steam που δεν εχει υπερβει τις 2 ωρες gameplay και εχει αγοραστει εντος 14 ημερων, μπορεις να ζητησεις refund.

 

2 ώρες πριν, UsualSuspect__ είπε

Ακόμα κ αν έχει γίνει η αγορά με paysafe; Νομίζω δεν γίνεται αν θυμάμαι καλά. 

Γίνεται, αλλά θα σου γυρίσει τα χρήματα στο λογαριασμό σου στο  steam και όχι κάπου αλλού ( πχ paysafe, paypal, τραπ.λογ ). Οπότε παραμένουν δεσμευτικά ως steam money

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καινουργιο patch με μικροupdate: http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1576688908203724690

και κατι απο τα καινουργια crates https://i.redd.it/o330ybqjoz801.jpg

                                                              https://i.redd.it/356jfk7st0901.jpg

Επεξ/σία από AllNatural
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Δύο ενδιαφέροντα ευρήματα. Καταρχάς η 580 είχε καλύτερο average από την 1060 κάτι που μου έκανε εντύπωση, γιατί μέχρι τώρα υπήρχε η πεποίθηση ότι το pubg τρέχει καλύτερα στις nvidia. Αυτό μάλλον οφείλεται στη βελτίωση με τους adrenalin μετά την 1.0 και την μείωση του cpu overhead στο dx11. Παρόλα αυτά η 580 είχε λίγο χειρότερα minimum και frametimes σε heavy cpu load areas.

Το δεύτερο επίσης που ήταν πολύ περίεργο και ενδιαφέρον ήταν ότι το replay ήταν συνεχώς 5+ fps κάτω σε σχέση με το actual gameplay (κάποιος θα περίμενε να συμβαίνει το αντίστροφο). Αυτή η διαφορά είναι τεράστια για τον συνδυασμό 8400/1060 και μου ήρθε στο μυαλό το παλικάρι με τον 8700k/1080ti που έγραψε ότι είχε αρκετή διαφορά στα fps σε σχέση με τα replay του hardware unboxed και μάλλον αυτή θα ήταν η αιτία.

Επεξ/σία από ilos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...