Προς το περιεχόμενο

DHL paket international


Benoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω κατι ασχετο.
DHL Economy που ειναι 7-10 μερες ερχεται με DHL Paket και ελτα; Η με κανονικη DHL πιο αργα και παραδοση απο την ιδια την DHL?
Επειδη ενδιαφερομαι για ενα φιλτρο καμερας απο amazon.de μπηκα στο σαιτ του γερμανου πωλητη και λεει απλα 6.99 και εκτιμωμενη 16-27 Ιανουαριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mikemarios 

καλώς το έλαβες φίλε και σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Πραγματικά εξαιρετικά μεγάλος ο χρόνος

το θεωρώ απαράδεκτο να έχουμε φτάσει 1,5 μήνα μετά για παράδοση από Γερμανία Ελλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, stelaras1 είπε

mikemarios 

καλώς το έλαβες φίλε και σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Πραγματικά εξαιρετικά μεγάλος ο χρόνος

το θεωρώ απαράδεκτο να έχουμε φτάσει 1,5 μήνα μετά για παράδοση από Γερμανία Ελλάδα

Σ' ευχαριστώ. Είναι απαράδεκτο πράγματι αν και με δεδομένο την επικρατούσα κατάσταση θεωρώ ότι πρέπει να υπάρχει μια σχετική κατανόηση, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι και δικαιολογημένο γιατί πολλά θα μπορούσαν να έχουν γίνει ώστε να μην συμβαίνουν τόσο μεγάλες καθυστερήσεις. Πάντως το προϊόν ήρθε σε άριστη κατάσταση. Εύχομαι καλές παραλαβές! 

Επεξ/σία από mikemarios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Να ελπιζω για Ιανουαριο?

 

2η παραγγελία απο Γερμανία με DHL Paket στις 2/1/2020 και σημερα ηρθε Αθήνα. Από ότι κατάλαβα είναι φουλ τυχαίο ποια στελνόνται πρώτα... Καλή τύχη πάντως σε όλους και καλή χρόνια να έχουμε!😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα ειναι απο τις 22/12/20 στο Feucht Germany με dhl packet.

υπαρχει ελπιδα να ερθει αμεσα?

επισης ερχεται με απλο ελτα?η με την dhl στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβαιβεωνω και εγω οτι οι αποστολες που ειχανε κολλησει ( τελευταια ενημερωση 7-12-2020) πλεον ξεκολησανε....
οποτε παιδια υπομονη και ολοι θα παραλαβετε ( πρωτα ο θεος...)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ομάδα. DHL Express γίνεται παράδοση μέσω ΕΛΤΑ ή τα παραδίδει η ίδια η DHL; Κι επίσης ρε παίδια κάτι για παραδόσεις μετά από 2 μήνες βλέπω και τέτοια... εγώ 3/1 έκανα παραγγελία Γερμανία και σήμερα αναχώρησε η αποστολή από Αθήνα... καλό βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mar1os13 είπε

Καλησπέρα ομάδα. DHL Express γίνεται παράδοση μέσω ΕΛΤΑ ή τα παραδίδει η ίδια η DHL; Κι επίσης ρε παίδια κάτι για παραδόσεις μετά από 2 μήνες βλέπω και τέτοια... εγώ 3/1 έκανα παραγγελία Γερμανία και σήμερα αναχώρησε η αποστολή από Αθήνα... καλό βράδυ!

Με DHL παραλαμβάνεις από άτομο της DHL στο σπίτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου έφυγε 23/12 από Γερμανία και χθες έφτασε Ελλάδα.

Δυστυχώς γράφει ότι θα το φέρουν τα ΕΛΤΑ αν και δε ξεκαθαρίζει ποιο ΕΛΤΑ, ΕΛΤΑ κούριερ ή απλό ΕΛΤΑ διότι και στα δύο προχωράει.

Όπως και να έχει, ήδη γράφει ότι έφυγε από Αθήνα από χθες το βράδυ και ξεκίνησε για Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Alexthekiller1993 said:

Το δικό μου έφυγε 23/12 από Γερμανία και χθες έφτασε Ελλάδα.

Δυστυχώς γράφει ότι θα το φέρουν τα ΕΛΤΑ αν και δε ξεκαθαρίζει ποιο ΕΛΤΑ, ΕΛΤΑ κούριερ ή απλό ΕΛΤΑ διότι και στα δύο προχωράει.

Όπως και να έχει, ήδη γράφει ότι έφυγε από Αθήνα από χθες το βράδυ και ξεκίνησε για Θεσσαλονίκη.

εμενα που εφυγε απο 22/12 απο Γερμανια και εμενα χθες εφθασε Αθηνα και θα μου το φερουν τα ελτα κουριερ στην επαρχια που μενω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...