Προς το περιεχόμενο

Εξοικονομώ κατ' οίκον


TiMoRiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σήμερα μου ήρθε το μηνυμα : 
"Σας  ενημερώνουμε ότι δόθηκε εντολή στο χρηματοπιστωτικό οργανισμό για  καταβολή των τελικών εκταμιεύσεων στους αναδόχους / προμηθευτές/  Σύμβουλο έργου/ μελετητή, για τα παραστατικά δαπάνης επί πιστώσει καθώς  και για τα παραστατικά για τις ενεργειακές επιθεωρήσεις/ ασφαλιστικές  εισφορές, που έχετε επισυνάψει στο πληροφοριακό σύστημα.
Θα ενημερωθείτε εκ νέου όταν ολοκληρωθούν οι σχετικές καταβολές."

και η αίτηση πήγε στο 09.α Πιστοποιημένη αίτηση - εγκεκριμένη τελική εκταμίευση

Από αυτό το βήμα σε πόσο καιρό μπαίνουν τα λεφτά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχεις υπαχθεί κάποιος στο εξοικονομώ το φετινό ή και στα προηγούμενα ενώ είναι ενταγμένος στο νομό Κατσέλη.Γνωριζετε εάν υπάρχει γενικός θέμα εάν βρίσκετε κάποιος στο νομό Κατσέλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, martin27 είπε

Έχεις υπαχθεί κάποιος στο εξοικονομώ το φετινό ή και στα προηγούμενα ενώ είναι ενταγμένος στο νομό Κατσέλη.Γνωριζετε εάν υπάρχει γενικός θέμα εάν βρίσκετε κάποιος στο νομό Κατσέλη;

Τι θέμα να υπάρχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Τι θέμα να υπάρχει ?

Υποτίθεται ότι όποιος βρίσκετε υπό αυτό το καθεστώς είναι αυτόματα και στο Τειρεσία. Το λέω γιατί είχα κάνει αίτηση στο φετινό εξοικονομώ και δεν με βάλανε .Σε διαμέρισμα του 1957 στη τελευταία ενεργειακή κλάση.Ισως να φταίει που δεν έχω κανει συμβόλαια ακόμα, περιήλθε στη κατοχή μου από κληρονομια αλλά στο Ε9  φαίνεται κανονικα από περσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τεντάς μου λεγε μια τεντα που εκανε 400 ευρω, τωρα θελει 600 ή 550 στην καλυτερη με τις ανατιμησεις....Κι αφου ακομη ειμαστε στις παρατασεις, ενας Θεος ξερει που θα φτασουν τα υλικα οταν ξεκινησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, martin27 είπε

Υποτίθεται ότι όποιος βρίσκετε υπό αυτό το καθεστώς είναι αυτόματα και στο Τειρεσία. Το λέω γιατί είχα κάνει αίτηση στο φετινό εξοικονομώ και δεν με βάλανε .Σε διαμέρισμα του 1957 στη τελευταία ενεργειακή κλάση.Ισως να φταίει που δεν έχω κανει συμβόλαια ακόμα, περιήλθε στη κατοχή μου από κληρονομια αλλά στο Ε9  φαίνεται κανονικα από περσυ

Σε ποιο εξοικονομώ ?

Το 2022 η το 2021 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, oasisAthens είπε

Παιδιά σήμερα μου ήρθε το μηνυμα : 
"Σας  ενημερώνουμε ότι δόθηκε εντολή στο χρηματοπιστωτικό οργανισμό για  καταβολή των τελικών εκταμιεύσεων στους αναδόχους / προμηθευτές/  Σύμβουλο έργου/ μελετητή, για τα παραστατικά δαπάνης επί πιστώσει καθώς  και για τα παραστατικά για τις ενεργειακές επιθεωρήσεις/ ασφαλιστικές  εισφορές, που έχετε επισυνάψει στο πληροφοριακό σύστημα.
Θα ενημερωθείτε εκ νέου όταν ολοκληρωθούν οι σχετικές καταβολές."

και η αίτηση πήγε στο 09.α Πιστοποιημένη αίτηση - εγκεκριμένη τελική εκταμίευση

Από αυτό το βήμα σε πόσο καιρό μπαίνουν τα λεφτά ;

Και μένα αυτό μου ήρθε χθες. Λογικά σε μια βδομάδα μπαίνουν τα λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Έχουν βγει τα οριστικά αποτελέσματα ?

Πόσα μόρια είχες ?

Δεν γνωρίζω γιατί δεν την έκανα εγώ,την είχε αναλάβει ένα μπάρμπας μου μηχανικός.Αλλα από ότι έχω δεν επερνε έγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, martin27 είπε

Δεν γνωρίζω γιατί δεν την έκανα εγώ,την είχε αναλάβει ένα μπάρμπας μου μηχανικός.Αλλα από ότι έχω δεν επερνε έγκριση

Αν δεν σου είπε τον λογο, δεν βγάζει νόημα με υποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...