Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, bill27 είπε

σου ηρθε το μυνημα?

Ναι 

3 λεπτά πριν, Genatos είπε

Μηπως πρεπει πρωτα να τελειωσει το παλιο πακετο της προσφορας?

Το παλιό τελειώνει στις 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα τελειώνει στις 8 και πρέπει πρώτα να τελειώσει και εφόσον η προσφορά είναι μέχρι 6/2 τότε? Μας δουλεύουν...

Τι παίζει τελικά, μπορούμε να το πάρουμε εμείς ή όχι? Δεν έχω αρκετό υπόλοιπο για να το πάρω πάντως σε δοκιμή δεν μου λέει πως δεν έχω υπόλοιπο αλλά πως η συγκεκριμένη data προσφορά είναι ενεργή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα το ιδιο.οτι ειναι ηδη ενεργη

εστειλα φυσικα μηνυμα και η απαντηση     <<προωθήσαμε το αίτημά σου στο αρμόδιο τμήμα ώστε να ελεγχθεί και θα σε ενημερώσουμε σχετικά, το ταχύτερο δυνατόν.¨¨>>

2 λεπτά πριν, miltre είπε

και εμενα το ιδιο.οτι ειναι ηδη ενεργη

εστειλα φυσικα μηνυμα και η απαντηση     <<προωθήσαμε το αίτημά σου στο αρμόδιο τμήμα ώστε να ελεγχθεί και θα σε ενημερώσουμε σχετικά, το ταχύτερο δυνατόν.¨¨>>

απαντηση

 

Καλησπέρα και πάλι, η υπηρεσία είναι ενεργή στη γραμμή σου και θα αποδοθεί εκ νέου στις 11/2.

 

φυσικα εστειλα οτι αφου ληγει η προσφορα στις 6/2 τι γινεται???

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω γιαυτο και ρωτησα οτι αφου ληγει στις 6/2 η προσφορα

λεφτα δε τραβηξαν

ειναι εντελως ηλιθιοι.

τον ρωταω οτι ληγει η προσφορα η νεα στις 6/2 οποτε πως θανανεωσω και μου απαντανε οτι το προγραμμα σας ληγει στις 10/2

τουλαχιστον αν δε μπορουνε να το φτιαξουνε ας μου στειλει ειναι ασυμβατο να τελειωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη ενεργή κι εδώ. Τους έστειλα στο fb και αναμένω. Αν όντως μας πετάξουν εκτός προσφοράς γι αυτό το λόγο θα είναι τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προηγούμενη προσφορά λήγει 4/2 σε μένα. Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 6/2 . έχω το παράθυρο των 2 ημερών αλλά πρέπει να γίνει και για τους υπόλοιπους, λογικά ή θα δώσουν παράταση ή θα επιτρέψουν την ενεργοποίηση. Αλλά πέσαμε και σε Σαββατοκύριακο. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, το καλοκαίρι το είχα ξεχάσει εντελώς και έχασα την προσφορά για πρώτη φορά από το 2015!

Επεξ/σία από cineaste
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η προηγουμενη προσφορα ληγει 9/2 και μου ηρθε και μυνημα για να την ξαναβαλω μεχρι της 6/2,

οπως καταλαβαινω δεν μας αφηνει να την βαλουμε,τι θα κανουμε τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω πηγα να παρω νεο νουμερο-σιμ q σε καταστημα της wind.εδωσα 10ε και οπως μου ειπε αυτο το ταγαρι θα μπαιναν σαν υπολοιπο.γυρισα σπιτι και ειχε ηδη ενεργοποιημενα καποια πακετα ομιλιας,ιντερνετ κτλ  και υπολοιπο 1.80ε :angry:

Επεξ/σία από skatopaido
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skatopaido είπε

εγω πηγα να παρω νεο νουμερο-σιμ q σε καταστημα της wind.εδωσα 10ε και οπως μου ειπε αυτο το ταγαρι θα μπαιναν σαν υπολοιπο.γυρισα σπιτι και ειχε ηδη ενεργοποιημενα καποια πακετα ομιλιας,ιντερνετ κτλ  και υπολοιπο 1.80ε :angry:

Ωραια κολπα. Επρεπε μπροστα του να στο παραδωσει και να σου δειξει το υπολοιπο, να δω αν θα εμπαιναν τα πακετα τυχαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου μου εστειλαν sms για το αιτημα που ειχα κανει μου απαντησαν το εξης

<<Καλημέρα, θα λάβεις εκ νέου μήνυμα μέσα στο μήνα και θα μπορείς να την ενεργοποιήσεις. Το ίδιο ισχύει και για τους υπόλοιπους συνδρομητές που αναφέρεις ότι αντιμετωπίζουν το ίδιο θέμα.>>

 

φυσικα δεν ειχα ρωτησει μονο για τον εαυτο μου γιαυτο και η απαντηση ""για τους υπολοιπους συνδρομητες""

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενεργοποίησα και εγώ .

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Η Q δεν μου έστειλε κάποιο μήνυμα να με ενημερώσει πάλι καλά που το είδα εδώ.

 

Για να δούμε θα μου αλλάξουν δωρεάν την παλιά άσπρη κάρτα που μου πούλησαν σε κατάστημα wind το 2016 σε πορτοκαλί 4G multi sim ή θα λένε διάφορα αστεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, miltre είπε

αφου μου εστειλαν sms για το αιτημα που ειχα κανει μου απαντησαν το εξης

<<Καλημέρα, θα λάβεις εκ νέου μήνυμα μέσα στο μήνα και θα μπορείς να την ενεργοποιήσεις. Το ίδιο ισχύει και για τους υπόλοιπους συνδρομητές που αναφέρεις ότι αντιμετωπίζουν το ίδιο θέμα.>>

φυσικα δεν ειχα ρωτησει μονο για τον εαυτο μου γιαυτο και η απαντηση ""για τους υπολοιπους συνδρομητες""

Κι εμένα αυτό μου απάντησαν. Θα ενημερώσω μόλις λάβω μήνυμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...