Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Xiaomi Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon) ~ 119€ @banggood [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πας σχετικά με το τηλέφωνο στις ρυθμίσεις, πατάς 7 φορές πάνω στο kernel και μετά στη πρώτη επιλογή θα σου λέει για τις κάμερες. Αν είναι κάτι με s είναι Samsung, αν είναι imx είναι sony...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι φωτογραφιες προιοντος ειναι του απλου redmi note 4 και οχι του global.

 

ξαναλεω, η θηκη ειναι η σωστη.

 

https://www.ebnb.gr/el-%CE%9C%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82/%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-lg/%CE%BC%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%82-xiaomi/31708-full-cover-tempered-glass-9h-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-xiaomi-redmi-note-4-med-%CE%BC%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

Η θηκη δεν ειναι σωστη γιατι το μοντελο του θεματος ειναι snapdragon και η θηκη του καταστηματος ειναι για mediatek.

Μιλησα πριν μια εβδομαδα με το συγκεκριμενο καταστημα και μου το επιβεβαιωσε και ο πωλητης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.ebnb.gr/el-%CE%9C%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82/%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-lg/%CE%BC%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%82-xiaomi/31708-full-cover-tempered-glass-9h-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-xiaomi-redmi-note-4-med-%CE%BC%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

Η θηκη δεν ειναι σωστη γιατι το μοντελο του θεματος ειναι snapdragon και η θηκη του καταστηματος ειναι για mediatek.

Μιλησα πριν μια εβδομαδα με το συγκεκριμενο καταστημα και μου το επιβεβαιωσε και ο πωλητης .

 

Ναι πήγα και εγώ να δω από κοντά την Full Cover Tempered Glass και είδα ότι είναι για το αλλο μοντελο άμα δεις Σκρουτζ υπάρχει αλλού για το μοντέλο μας ! Εγώ αυτήν θα πάρω εφαρμοζει μια χαρά από ότι ειδα σε βιντεάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το root φαίνεται πως απενεργοποιεί εντελώς το auto rotation και το επιταχυνσιονόμετρο.

Ξέρει κανένας καμία λύση; Είμαι σε official rom και θα προτιμούσα να μην πάω σε custom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να χρησιμοποιήσω προγράμματα που απαιτούν root ίσως;;

 

 

edit: Ok το έφτιαξα, απλά το SuperSU που προτείνουν τα περισσότερα site έχει αυτό το αποτέλεσμα, χρησιμοποίησα άλλη έκδοση.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμενα! Παρέλαβα κανονικά. Ευχαριστώ πολύ τον downunderground για το τοπικ και την ανάρτηση της προσφοράς! Οσοι δεν έχετε λάβει ακόμα,να πανε όλα καλα! Καλομίλητα σε όλους ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...