Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

π

εμενα δεν φτιαχτηκε παλι το ιδιο βγαζει σε εσας φτιαχτηκε παιδια? κανατε καποαι ενεργεια στον εφκα η στον ικα?

Εγώ προσωπικά Κώστα τίποτα. Δηλαδή πήγα δυο φορές και με διώξανε από τον ΕΦΚΑ και λόγω δουλειας δεν κατάφερα να πάω ΙΚΑ.

Έχω κανονικά ένσημα όμως, δεν ξέρω για την περιπτωσή σου αν ισχύει κάτι ή τι γίνεται με τον ΟΑΕΔ. Από την ανακοίνωση του υπουργείου αναφέρει ότι θέλει τουλάχιστον ένα μήνα ένσημα, (δεν είμαι εφοριακός όμως, ότι διάβασα στην ναυτεμπορική σου λέω).

Πάντως υπάρχει μια περίπτωση να ενημερώνεται τώρα το σύστημα γιατί εμένα χθες το βράδυ δεν εγκρίθηκε. Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις ξανά απόγευμα. Αλλά αν δεν έχει διορθωθεί εώς αύριο καλύτερα να πας στο ΙΚΑ στον ΟΑΕΔ κάπου να μάθεις περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα εφκα με διωξανε οτι νανε  δεν ηξεραν καν πως να το κανουν αυτο που τους ειπαν απτα κεντρικα μαζευτηκαν 10 κοπελες πανω απτον υπολογιστη και @@ πωπω τι κρατος ειναι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, rus είπε

Πρεπει να κανεις πολλα ψηφια λαθος για να γινει ιβαν αλλου, ποιος ξερει ποσοι δισεκατομμύρια συνδυασμοι μπορουν να γινουν σε ενα 15ψηφιο νουμερο. Βεβαια στου Αυτια το σαβ/κο ελεγαν ότι υπαρχουν παρα πολλοι που εβαλαν λαθος ιβαν και πηγαν τα χρηματα σε αλλους...

καλά να πάθουν! δεν γίνεται να μην μπορείς να κάνεις ένα copy-paste, έλεος κάπου με την ασχετοσύνη μερικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

καλά να πάθουν! δεν γίνεται να μην μπορείς να κάνεις ένα copy-paste, έλεος κάπου με την ασχετοσύνη μερικών...

Γιατί τόσο μένος φίλε μου?Υπάρχουν συμπολίτες μας που δεν έχουν ιδέα .Θα δώσω ένα τρανταχτό παράδειγμα είμαι από μια περιοχή που το ρεύμα πήγε το 1991 δεν έχω απαίτηση από τους 50-60 να έχουν e-banking ώστε να κάνουν copy paste που λες. Άρα το βάζουν με το χερί και ξέρεις πολύ καλα ότι στο data entry υπάρχει ποσοστό σφάλματος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, kormo είπε

Γιατί τόσο μένος φίλε μου?Υπάρχουν συμπολίτες μας που δεν έχουν ιδέα .Θα δώσω ένα τρανταχτό παράδειγμα είμαι από μια περιοχή που το ρεύμα πήγε το 1991 δεν έχω απαίτηση από τους 50-60 να έχουν e-banking ώστε να κάνουν copy paste που λες. Άρα το βάζουν με το χερί και ξέρεις πολύ καλα ότι στο data entry υπάρχει ποσοστό σφάλματος .

και ηλεκτρονικη αιτηση πως κανουν αυτοι που δεν ειχαν ρευμα μεχρι το 91?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormo είπε

Γιατί τόσο μένος φίλε μου?Υπάρχουν συμπολίτες μας που δεν έχουν ιδέα .Θα δώσω ένα τρανταχτό παράδειγμα είμαι από μια περιοχή που το ρεύμα πήγε το 1991 δεν έχω απαίτηση από τους 50-60 να έχουν e-banking ώστε να κάνουν copy paste που λες. Άρα το βάζουν με το χερί και ξέρεις πολύ καλα ότι στο data entry υπάρχει ποσοστό σφάλματος .

οκ, τότε να μην γκρινιάζουν που δεν θα πάρουν επίδομα. 3 πεδία έχει να συμπληρώσει ο καθένας ΑΜΚΑ, ΑΦΜ και IBAN. Άμα δεν μπορούν να τα βάλουν σωστά να πάρει άλλος τα λεφτά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, vairass είπε

Μάγκες μπήκαν σε κάποιον τα λεφτά μήπως σήμερα; 

Πριν λίγο που κοίταζα στο i-bank για κάτι άλλα, όχι δεν είχαν μπει

Επεξ/σία από Oscar_Mike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

Πριν λίγο που κοίταζα στο i-bank για κάτι άλλα, όχι δεν είχαν μπει

Όπα σιχαμαικ κι εσύ μέρισμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...