Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω δεν το δικαιουμε για 200€ πανω απο το οριο. 

Εχω καπου 3600€ απο μισθωτη εργασια

2500€ απο επιδομα ανεργιας

Συν το αυτοκινητο μου βγαζει συνολικο ατομικο εισοδημα 9250€, ενω φορολογειτεο εισοδημα εχει 7036€. Αλλα ετσι ειναι μερικες φορές χάνεις.

Το θεμα ομως που εχει η μανα μου δεν λυθηκε με τα ενσημα και δεν μπορεί να προσθεσει το ανηλικο.

Επεξ/σία από Liverpool89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Liverpool89 είπε

Εγω δεν το δικαιουμε για 200€ πανω απο το οριο. 

Εχω καπου 3600€ απο μισθωτη εργασια

2500€ απο επιδομα ανεργιας

Συν το αυτοκινητο μου βγαζει συνολικο εισοδημα 9250€. Αλλα ετσι ειναι μερικες φορές χάνεις.

Το θεμα ομως που εχει η μανα μου δεν λυθηκε με τα ενσημα και δεν μπορεί να προσθεσει το ανηλικο.

Ρε συ εγώ πέρυσι το έχασα για 60-70 ευρώ τι να λέμε... Το σύστημα είναι ένοχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει. Ετσι το καναν, δεν αλλαζει.

Αλλα δεν μπορω να διορθωσω της μανας μου. Στην δικια μου αίτηση μπορώ να βαλω τεκνο να αλλαξω αριθμο λογαριασμού, στις μανας μου κατευθείαν πετάει μυνημα απορριψης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Δεν πειραζει. Ετσι το καναν, δεν αλλαζει.

Αλλα δεν μπορω να διορθωσω της μανας μου. Στην δικια μου αίτηση μπορώ να βαλω τεκνο να αλλαξω αριθμο λογαριασμού, στις μανας μου κατευθείαν πετάει μυνημα απορριψης

Ναι κατάλαβα, πιθανόν να μπορούν να βοηθήσουν εδώ κάποιοι θα περιμένουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση,εγώ έβαλα λογαριασμό iban εξωτερικού leupay  θα μπουν τα χρήματα έτσι? 😆

23 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Δεν πειραζει. Ετσι το καναν, δεν αλλαζει.

Αλλα δεν μπορω να διορθωσω της μανας μου. Στην δικια μου αίτηση μπορώ να βαλω τεκνο να αλλαξω αριθμο λογαριασμού, στις μανας μου κατευθείαν πετάει μυνημα απορριψης

ξαναπροσπάθησε συχνά,το διόρθωσαν το πρόβλημα αλλά αν βλέπεις συνεχίζει να πάει μια βόλτα ΙΚΑ για ένσημα κτλπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, scarface5323 είπε

να κάνω μια ερώτηση,εγώ έβαλα λογαριασμό iban εξωτερικού leupay  θα μπουν τα χρήματα έτσι? 😆

 

πιστευω ανα ζηταγες να σου στειλουν Paysafe θα ηταν πιο γρηγορο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδώ και μισή ώρα πάντως δεν μπορώ να μπω στην εθνική ούτε από web ούτε από την εφαρμογή.

 

edit: μπήκα και μπήκαν και τα χρήματα

Επεξ/σία από vanni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Δεν πειραζει. Ετσι το καναν, δεν αλλαζει.

Αλλα δεν μπορω να διορθωσω της μανας μου. Στην δικια μου αίτηση μπορώ να βαλω τεκνο να αλλαξω αριθμο λογαριασμού, στις μανας μου κατευθείαν πετάει μυνημα απορριψης

Το ιδιο προβλημα εχω και εγω με την αιτηση της θειας μου, βγαζει με την μια μη εγκριση (ακομα και στην επαναξιολογηση) λογω 5ετους παραμονης και δεν με αφηνει να κανω τιποτα (ουτε καν να συμπληρωσω IBAN. Πιστευω οτι το ζητημα ειναι τεχνικο αλλα δεν μπορω να βγαλω γραμμη στο τηλεφωνο που εχουν δωσει ετσι ωστε να το επιβεβαιωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Πέσανε όλοι στο ebanking της εθνικής. Εμείς που δεν παίρνουμε μέρισμα και απλά θέλουμε να μπούμε στο ebanking τι φταίμε 😅

ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΜΟΝΟ !!!

θελω να κανω μεταφορα τα λεφτα και ΔΕΝ μπαινει ελεος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιως δεν μπηκε τπτ ακομα.Ελπιζω να μην εβαλα λαθος iban και ειναι και ξενα τα χρηματα,θα μου βαλουν οδοντογλυφιδες στα νυχια και βραστα αυγα κατω απο τις μασχαλες οι δικαιουχοι αν εκανα καμια μλκια.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, skoulas είπε

Εμενα εκανε 1-2λεπτα για να μπει...αλλα αξιζε η αναμονη....οποτε ειναι γεγονος οτι μπηκε το μερισμα...

Μπήκε αλλά έχω υπερβεί το όριο και δεν μπορώ να τα βγάλω... Έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LouCi4er είπε

Πειραιως δεν μπηκε τπτ ακομα.Ελπιζω να μην εβαλα λαθος iban και ειναι και ξενα τα χρηματα,θα μου βαλουν οδοντογλυφιδες στα νυχια και βραστα αυγα κατω απο τις μασχαλες οι δικαιουχοι αν εκανα καμια μλκια.😁

Ωντως στην Πειραιως τιποτα ακομα, εν αναμονη λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...