Προς το περιεχόμενο

Με επίσημη πλέον παρουσία το Netflix στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθόλου παιδικά έχει; Γιατι χωρίς παιδικά.... δυστυχώς το NAS /kodi/Plex είναι μονοδρομος για εμενα

ναι, έχει αρκετά. μπες για ένα μήνα να δεις αν σε ενδιαφέρουν. Εμένα πάντως έχουν "κόψει" το nickelodeon. (είναι 10 και 12 χρονών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι ένα χρόνο συνδρομητής. Πέρα από το ότι είμαι πλήρως ικανοποιημένος να σημειώσω πως η βελτίωση της υπηρεσίας είναι απλά αλματώδης. Δεν θυμάμαι άλλη υπηρεσία που να πληρώνω 10€ το μήνα και να διπλασιάζει αυτά που μου προσφέρει κάθε 3-4 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου αρέσει ( νομίζω ) ... 

δεν νομίζω να έχει τις σειρές του abc, abc family , cbs , fox, nbc ,  κλπ (tv land comedy network ) 

 

δηλαδή μόνο φετος : kevin can wait, big bang theory, the goldbergs, the middle , 9JKL, superior donuts, dr ken , superstore, mom, speechless,  fresh off the boat, blackish 

 

( και το  cancelled - last man standing ) 

 

συν επαναλήψεις των tv land  και λοιπών :  whos the boss, golden girls, family matters, family ties, alf, growing pains, cheers, frasier, everybody loves raymond, king of queens, according to  jim ,  και πολλα άλλα που δε θυμαμαι . 

 

τωρα για τα netflix originals ok ...  αλλά μόνο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμάς τους δυσμοιρους Έλληνες της διασποράς, δυστυχώς δεν προνόησε η νετφλιξ.

Μένεις Γερμανια; Άαα, κρίμα. Θα βλέπεις αναγκαστικά ΜΟΝΟ γερμανικούς υπότιτλους, άντε αγγλικούς.

Και οκ, εγώ δεν έχω προβλήμα. Η γυναίκα και τα παιδιά όμως γιατί να μη μπορούν να δούνε κάτι με ελληνικούς υπότιτλους;

Από τη στιγμή που υπάρχουν στη database τους, τι κώλυμα υπάρχει;

Άκου τί θα κάνεις.

Θα δώσεις το account σε φίλο/η που μένει Ελλάδα. Θα συνδεθεί μια φορά στον κύριο λογαριασμό,και θα ενεργοποιήσει τα ελληνικά και θα δει μια ταινία/σειρά κάτι για λίγο.. και έτοιμο,θα βλέπεις και συ Γερμανία με ελληνικούς.

Έτσι έχουμε κάνει με φίλο που μένει Γερμανία και βλέπει με ελληνικούς υπότιτλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το έχω εδώ και κάτι μήνες. Με χαλάει μόνο το ότι κάποιες σειρές, προφανώς λόγω δικαιωμάτων, δεν έχουν όλους τους κύκλους. 
Παρακολουθούσα κάποια σειρά και αναγκάστηκα να κατεβάσω τον τελευταίο κύκλο και αισθάνθηκα σαν να γυρίζω πίσω στη σπηλιά. Ψάξε υπότιτλους, δεν ας είναι οκ, βάλε τα σε στικάκι...

Για μένα, αξίζει απόλυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το έχω εδώ και κάτι μήνες. Με χαλάει μόνο το ότι κάποιες σειρές, προφανώς λόγω δικαιωμάτων, δεν έχουν όλους τους κύκλους. 

Παρακολουθούσα κάποια σειρά και αναγκάστηκα να κατεβάσω τον τελευταίο κύκλο και αισθάνθηκα σαν να γυρίζω πίσω στη σπηλιά. Ψάξε υπότιτλους, δεν ας είναι οκ, βάλε τα σε στικάκι...

Για μένα, αξίζει απόλυτα.

Σωστος Brooklyn 99 και walking dead τα ιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλό βήμα για το ελλάντα μας!

 

Πέρα από την πλάκα,

έχω ενεργή συνδρομή εδώ και 6 μήνες και είναι άψογο... Ελπίζω να το καταλάβουν και άλλοι και να πάει μπροστά με τον καιρό.

Και για να μιλάω στην ίδια γλώσσα που όλοι καταλαβαινόμαστε: "Ένας καφές είναι η συνδρομή!"

Που τον πίνεις αυτόν τον καφέ που κοστίζει 12€ να πάω και εγώ? Ζήλεψα....

Επεξ/σία από jd-chalk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω διότι τα χρήματα που χαλάς σε καφέδες, μπύρες, ποτά, φαγητά έξω είναι δαπάνες πλήρως ελαστικές. Κόβεις κάτι από ένα και κάνεις κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω διότι τα χρήματα που χαλάς σε καφέδες, μπύρες, ποτά, φαγητά έξω είναι δαπάνες πλήρως ελαστικές. Κόβεις κάτι από ένα και κάνεις κάτι άλλο.

Ναι ρε συ το κατάλαβα, απλώς εγώ δεν πίνω καφέ xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι καλύτερο αυτή την στιγμή στην Ελλάδα για ταινίες - ντοκιμαντέρ - σήριαλ, ειδικά αν δεν ενδιαφέρουν κάποιον τα αθλητικά.
Με 10 ευρώ έχεις fullHD ποιότητα, σε δυο οθόνες, (κινητό τάμπλετ) βλέπεις ότι θέλεις, όποτε το θέλεις.
Τα 8 στα δέκα έχουν πλέον υπότιτλους αν και προσωπικά προτιμώ να τα Αγγλικά.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...