Προς το περιεχόμενο

Με επίσημη πλέον παρουσία το Netflix στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, πόσο τριτοδευτεροι είμαστε εμείς στην Μυτιλήνη..? ο καφές μας πάνω από 4€ δεν κοστίζει πουθενά..

Τί κάνουμε λάθος κ σεις πίνετε με 10-12€ καφέ..?

Εδώ στην Αθήνα που λές για να πιεις ένα καφεδάκι λίγο πιο μακρια απο το σπίτι σου χρειάζεται και κάτι που λέγεται έξοδα μετακινησης! Οταν λέμε κοστίζει οσο ενας καφές εννοουμε και ολα τα λοιπά έξοδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι συνδρομητής και με αμερικάνικο και με ελληνικό λογαριασμό. Όταν ανοίξει όλο το περιεχόμενο που κάποια στιγμή θα ανοίξει τότε θα μπορέσετε να δείτε την γκάμα του Netflix.  Μερικοί εδώ μέσα γράφουν για 2 με 3 € όταν δίνουν στον ΟΤΕ και στην Nova 15 € για 2 με 3 σειρές και κάνα 2 καινούργιες ταινίες. Η δικιά μας κουλτούρα δεν έχει πολλές σειρές αλλά να καθίσω ένα βράδυ να δω μια ταινία και τέλος. Εκεί δεν μπορεί να σε παίξει το Netflix και πιθανόν καμιά τέτοια υπηρεσία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πόσο τριτοδευτεροι είμαστε εμείς στην Μυτιλήνη..? ο καφές μας πάνω από 4€ δεν κοστίζει πουθενά..

Τί κάνουμε λάθος κ σεις πίνετε με 10-12€ καφέ..?

Αν έχεις συνεταιρικο λογαριασμό πάει 3€/μήνα άρα ναι ένας καφές

 

Αν δεν έχεις γίνε πιο κοινωνικός, αλλιώς ούτε για καφέ πας :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη υπηρεσία και για όσους έχουν παιδιά, εχω σωθεί! 10 ευρω το μηνά ειναι ένας καφές, για όσους το σκέφτονται αξίζει!

Εγώ που δεν πίνω καφέ τι να κάνω; Ούτε καπνίζω.

 

 

 

Αν έχεις συνεταιρικο λογαριασμό πάει 3€/μήνα άρα ναι ένας καφές

 

Αν δεν έχεις γίνε πιο κοινωνικός, αλλιώς ούτε για καφέ πας :P

Θα γραψεις για αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γραψεις για αυτό;

Δεν υπάρχουν πολλά να πει κανείς  επί του θέματος

 

Η πιο ακριβή συνδρομή (των 12€) προβλέπει 4 users

 

Μπαίνει στο όνομα του ενός και οι άλλοι του τα δίνουν στο χέρι, εγώ δίνω ένα 20αρι το 6μηνο στο φίλο μου (18 βγαίνει αλλά δεν θα κάτσουμε να ψάχνουμε τα ψιλά..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφτηκα δεν βρήκα όσα ήθελα, μπήκα με vpn είδα επιλογές στο αμέρικα ... είχε walkling dead όμως δε με άφησε να το ανοίξω ..... αυτό και άλλα. Προφανώς ο λογαριμασμός έπρεπε να ανοιχθεί με vpn εξαρχής.. Απέσυρα την εγγραφή μου μετά δυο ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφτηκα δεν βρήκα όσα ήθελα, μπήκα με vpn είδα επιλογές στο αμέρικα ... είχε walkling dead όμως δε με άφησε να το ανοίξω ..... αυτό και άλλα. Προφανώς ο λογαριμασμός έπρεπε να ανοιχθεί με vpn εξαρχής.. Απέσυρα την εγγραφή μου μετά δυο ώρες.

Αρχικά όταν είχε πρωτοερθει οι vpn δούλευαν απροβληματιστα ακόμα αλλά πολύ σύντομα σταμάτησαν να λειτουργούν

 

Και εκείνη τη στιγμή το δικό μας περιεχόμενο ήταν πολύ φτωχό οπότε η διαφορά ήταν γιγάντια

 

Τώρα έχει εμπλουτιστεί αρκετά το ελληνικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στην Αθήνα που λές για να πιεις ένα καφεδάκι λίγο πιο μακρια απο το σπίτι σου χρειάζεται και κάτι που λέγεται έξοδα μετακινησης! Οταν λέμε κοστίζει οσο ενας καφές εννοουμε και ολα τα λοιπά έξοδα.

Sux to be you then!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεν ειναι ακομα πολυ πλουσιο σε ταινειες ομως και με ομαδικο δεν μιλαμε για κοστος 4-5 ε και οσοι εχουν αξιολογες τηλεορασεις και ενισχυτες ειναι μονοδρομος,πραγματικη Hd και 4κ εικονα ,dolby digital kai atmos σε καποιες σειρες e giayto δεν το κοβω με τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πόσο τριτοδευτεροι είμαστε εμείς στην Μυτιλήνη..? ο καφές μας πάνω από 4€ δεν κοστίζει πουθενά..

Τί κάνουμε λάθος κ σεις πίνετε με 10-12€ καφέ..?

 

τόσοι εδώ μέσα είπανε ότι το έχουν 2 ή 3 ή 4 άτομα μαζί και το μοιράζονται. Just do the math!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Wind μεχρι τον φεβρουαριο θα λανσαρει IPTV ..Εαν η συνεργασια με το Netflix ναυγησει θα ανταχθει στην Cosmote TV σαν υπηρεσία VOD με μια εχτρα χρεωση στην συνδρομη Cosmote TV για οσους το επιλεξουν και θα ενισχυσει κατα πολυ πλεον το κοματι ταινιων και σειρων εναντι της Nova..

Αυτό είναι δικιά σου εικασία ή ξέρεις κατι?Γιατί έβαλα Netflix πριν καμμιά εβδομάδα και σκέφτομαι πλέον σοβαρά να κόψω το cosmote full pack.Αν είναι όμως όπως τα λες θα ήταν καλό να ενσωματωθεί αλλά αν είναι να δίνω τα λεφτά του full pack συν netflix τότε κρατάω μόνο το netflix.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι υποστηρίζετε ότι όλα σχεδόν έχουν υπότιτλους, παρακολουθείτε Netflix μέσω laptop? Γιατί εγώ στην εφαρμογή της Samsung δεν βρίσκω σε κανένα υπότιτλους και τα βλέπω όλα με αγγλικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγάλο πακέτο κοστίζει 12€ τον μήνα και υποστηρίζει UHD ανάλυση και 4 συσκευές ταυτόχρονα.

12/4=3€ ανά συσκευή τον μήνα, ένας καφές.

 

Έχω και εγώ συνδρομή.

Μοναδικό παράπονο: έκανα συνδρομή για το Star trek και τελικά εδώ και 3 εβδομάδες δεν έχει βγάλει νέο επεισόδιο, το επόμενο επεισόδιο σύμφωνα με το IMDB θα βγει 7 Ιανουαρίου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...