Προς το περιεχόμενο

Dark, Netflix


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβαλα να δω το πρώτο και έφαγα βραδιάτικα κόλλημα.

Θα το ξημερώσουμε...

Update: Πωωω! Σειράρα! Respect! 9/10 χαλαρά. 

Επεξ/σία από MakeGreeceSexyAgain
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 450
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο φαίνεται απο το "σήμα" στις πόρτες, τεσσερα κενα εχει οχι τρία 

αυτο που δεν έχω καταλάβει ειναι ποιοι οι κακοι και ποιοι οι καλοι, κλαουντια-ζονας ή νοα-χελγκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειωσα χθες τον πρώτο κύκλο και έχω ανάμεικτα συναισθήματα. Σίγουρα καλοφτιαγμένη, ερμηνείες φοβερές, απίστευτη φωτογραφία αλλά νομίζω ότι στο storytelling κάπου χωλαίνει. Έχουν μια έτσι κι αλλιώς μπερδεμένη ιστορία που την μπερδεύουν ακόμα περισσότερο πετώντας κομμάτια του παζλ διάσπαρτα μέσα στα επεισόδια. Αν είχε μια ροή λίγο πιο στρωτή (χωρίς να πειράξουν την ιστορία) θα βλεπόταν πιο ευχάριστα κατά τη γνώμη μου. 

Αναρωτιέμαι μέχρι να βγει ο δεύτερος κύκλος τι θα θυμόμαστε από τον πρώτο! :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, katergaris79 είπε

 

Αναρωτιέμαι μέχρι να βγει ο δεύτερος κύκλος τι θα θυμόμαστε από τον πρώτο! :lol:

Τα ονόματα, με την καμία :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

 

Δεν διαβαζω τα σχόλια γιατί δεν εχω δεί την σειρά και δεν θελω spoilers. Οπότε συγνώμη αν εχει ήδη απαντηθεί. Η σειρά από όσο γνωρίζω είναι στα γερμανικά. Επειδή με κουραζει να βλεπω σειρες/ταινιες με υποτιτλους.... ακουσα ότι στο netflix εχει επιλογή για ήχο στα αγγλικά.

 

Αληθευει;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρω πασα απο την αναφορα και ανεφερω οτι εβαλα για λιγο τη μεταγλωτιση στα αγγλικα οταν το εβλεπα και ηταν οτι περιμενα να ηταν. Αθλια. Ολη η ατμοσφαιρα και η αυθεντικοτητα χανεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, overpower said:

Δεν με χαλασε εμενα στα αγγλικα

Εγώ είδα μέχρι το 4 επ στα αγγλικά, αλλά μου την έδωσε που δεν συγχρονιζε σωστά πολλές φορές το στόμα με τον ήχο, ήταν σαν τα παλιά μεξικάνικα ένα πράμα. 

Νομίζω ήταν καλύτερα στα γερμανικά, αλλά οκ όπως βολεύει τον κάθε ένα, γούστα είναι αυτά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...