Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αυτο δεν ειναι στησιμο πρωτης σελιδας.

Το πρωτο που θελω να κανω οταν μπαινω ειναι να βγω γρηγορα.

Ειναι σαν να εκανε ο browser καποιο περιεργο text reflow και να τα σκορπισε ολα χυμα.

e.PNG

Επεξ/σία από azuli
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Είναι δεξιά από τις ανακοινώσεις στο μπλα μπλα τέρμα επάνω 

Θα με τρελάνεις; Δεν είναι! :o

Αντίθετα στις άλλες ενότητες της Ψυχαγωγίας είναι στην ίδια θέση αριστερά, Home>Αρχική>Φόρουμς>Ψυχαγωγία

Μιλάω για desktop πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει παρα πολυ το καινουργιο look and feel του site! Πολυ καλη δουλεια και καλη χρονια Κωστα και σε ολους τους mods και τα μελη με υγεια και χαρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, McNerd είπε

Θα με τρελάνεις; Δεν είναι! :o

Αντίθετα στις άλλες ενότητες της Ψυχαγωγίας είναι στην ίδια θέση αριστερά, Home>Αρχική>Φόρουμς>Ψυχαγωγία

Μιλάω για desktop πάντα

 

Capture.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

καλα μην μας παθεις και τιποτα μερες που ειναι,πανε και απενεργοποιησετες  απο τις ρυθμισεις.

Εξυπνοπουλι εσύ, χρονιάρες μέρες.... Αντε μην σου πω καμιά κουβέντα χρονιάρες μέρες...... 

Απενεργοποιημενο είναι, πανέξυπνε αλλά σε κάθε θέμα που παρακολουθώ έχει ενεργοποιηθεί και η αποστολή email και πρέπει να πάω χειροκίνητα να το απενεργοποιησω σε κάθε ένα από αυτά, εξυπνοπουλι... χρονιάρες μέρες. 

Για κάθε νέο θέμα που παρακολουθώ από εδώ κι εξής, έξυπνε, χρονιάρες μέρες, δεν μου έρχεται email. 

Κι αν είναι να πάθω κάτι, θα πάθω από το αρνί που τσάκισα κι όχι από το insomnia και τα εξυπνοπουλια.... Χρονιάρες μέρες. 

Update : Τουλάχιστον έχει μαζική επιλογή για απενεργοποιηση των ειδοποιήσεων, οπότε γλιτώνω από τα email.... 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vforvendetta85 είπε

Εξυπνοπουλι εσύ, χρονιάρες μέρες.... Αντε μην σου πω καμιά κουβέντα χρονιάρες μέρες...... 

Απενεργοποιημενο είναι, πανέξυπνε αλλά σε κάθε θέμα που παρακολουθώ έχει ενεργοποιηθεί και η αποστολή email και πρέπει να πάω χειροκίνητα να το απενεργοποιησω σε κάθε ένα από αυτά, εξυπνοπουλι... χρονιάρες μέρες. 

Για κάθε νέο θέμα που παρακολουθώ από εδώ κι εξής, έξυπνε, χρονιάρες μέρες, δεν μου έρχεται email. 

Κι αν είναι να πάθω κάτι, θα πάθω από το αρνί που τσάκισα κι όχι από το insomnia και τα εξυπνοπουλια.... Χρονιάρες μέρες. 

πω πω καποιου του μπηκε στραβα το 18, εμενα δεν μ ερχεται παντως τιποτα και ολα καλα...θα ειναι Bug της αναβαθμισης. Ωστοσο ο τροπος σου δεν ειναι σωστος. Ωστοσο μπορω να υποθεσω και το γιατι,και του χρονου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Spect~ είπε

 

Εγώ με zoom 90% βλέπω αυτό

(καιετσι κι αλλιώς εκεί στα δεξιά που το βλέπεις εσύ είναι λάθος, η πλοήγηση πρέπει να είναι στο ίδιο σημείο σε κάθε σελίδα, όχι τη μία δεξιά την άλλη αριστερά...)

Screenshot.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@McNerd Οτι πρεπει να ειναι αριστερα το ξερω, και θελω να πιστευω οτι θα το διοθρωσουν συντομα, τωρα για το οτι δεν στο δειχνει εσενα δεν ξερω. Δεν ξερω τι οθονη/αναλυση εχεις. Εγω πρεπει να τ ο παω στο +150% για να δω τη σελιδα οπως φαινεται στο Screenshot σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανεφερα στο bugs. Ετσι μου εμφανιζεται. Στον @McNerd δεν εμφανιζεται καθολου.

18 ώρες πριν, mary είπε

Το breadcrumb στο sub-forum αλλά και σε οποιοδηποτε θέμα του μπλα-μπλα κοβεται στη μέση. Εκανα hard refresh. Σε firefox + chrome

insomnia.thumb.png.c32d2c9b8508daec682986b12a1e4356.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία χρήσης του site με iPhone προς το παρόν είναι αρκετά έως πολύ αργή!

Σε κάθε ξεκίνημα για scrolling υπάρχει αθσθητο lag και είναι ακόμα χειρότερα όταν θέλεις να κανεις μεγαλύτερο scrolling. Λευκή οθόνη και περιμένεις να φορτώσει/rendάρει το περιεχόμενο.

 

Μακαρι να είναι θέμα optimization και να στρώσει γιατί έτσι δεν παλεύεται.

 

καλη χρόνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά το πρώτο σόκ εξακολουθεί μήν μου αρέσει το νεο ύφος όσο αφορά την εμπειρία από σταθερό υπολογιστή, από κινητό όμως το θέμα αλλάζει μου αρέσει αρκετά και τό βρίσκω πολύ χρηστικό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το G2 μια χαρά είναι σε μένα, μπορώ να πω καλύτερα από πριν, τώρα για τα θέματα από pc, με δεδομένο ότι το φόρουμ ακόμα φτιάχνεται, λογικά θα λυθούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...