Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά παίδες!

Καλοτάξιδο το site! Σε μια μελλοντική αναβάθμιση, προσθέστε αν θέλετε και την επιλογή σκούρου θέματος για να γίνει και πιο ευκολοδιάβαστο για εμάς τους λίγο σιτεμένους στα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, grand techie είπε

Παιδες καθε αλλαγη εχει τις δυσκολιες τις και λογικο να υπαρχει resistance to change. Πιστευω οτι προβληματα υπαρχουν θα επιλυθουν και ολοι μας θα συνηθισουμε την νεα μορφη του site. Εμενα περα απο το οτι πρεπει να γινει pio dark το θεμα γιατι μου βγαζει τα ματια το λευκο μου φαινεται γενικα σαν μια καλη αλλαγη. Ειναι πιο οργανωμενο. Θελουν διαφορα πραγματα διορθωσεις (οπως το οτι δεν μπορεις να δεις πλεον σε ξεχωριστο section αγγελιες ζητησης) αλλα πιστευω με την παροδο του χρονου και με την συνδρομη μας θα φτιαχτουν. Μην κανετε σαν γεροι ;) θα το μαθετε πως λειτουργει το νεο site! Συνηθεια ειναι ολα!

resistance to change δεν νμζ οτι υπαρχει...και αν υπαρχει ειναι το 1% αλλα εδω παραπονιουνται το 50% αν οχι παραπανω...και αυτο διοτι αλλαξανε πολλα πραγματα και κανεις δεν εξηγησε τιποτα και δεν ειναι σε εμφανη θεση κιολας,η λειπουν καποια προς το παρον.
Για την ασπριλα δεν εχουμε να πουμε καιτ...το Site λεγεται Insomnia... οχι wake up early.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μπλαμπλα δεν έχει πλοήγηση προς τα προηγούμενα επίπεδα, για να πας οπουδήποτε αλλού πρέπει να βγεις έξω, να πας στο κεντρικό μενού και να πατήσεις Φόρουμ για να ξαναπεράσεις από όλα τα στάδια

Επεξ/σία από McNerd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το dark theme έβαλα ένα από αυτά που δίνει ο τύπος εδώ και στάνιαρα κάπως.

 

Επίσης έχω κάνει 70% το ζουμ για να μη στραβώνομαι από όλα τα τεράστια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους, ομολογώ ότι δεν έχω ξετρελαθεί με τις αλλαγές, οπτικά είναι κουραστικό, ειδικά από κινητό. Ένα feature που δεν βλέπω να υπάρχει είναι το να μπορείς να αφήσεις αξιολόγηση σε κάποια αγγελία, περιμένω να διορθωθεί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, grand techie said:

Παιδες καθε αλλαγη εχει τις δυσκολιες τις και λογικο να υπαρχει resistance to change. Πιστευω οτι προβληματα υπαρχουν θα επιλυθουν και ολοι μας θα συνηθισουμε την νεα μορφη του site. Εμενα περα απο το οτι πρεπει να γινει pio dark το θεμα γιατι μου βγαζει τα ματια το λευκο μου φαινεται γενικα σαν μια καλη αλλαγη. Ειναι πιο οργανωμενο. Θελουν διαφορα πραγματα διορθωσεις (οπως το οτι δεν μπορεις να δεις πλεον σε ξεχωριστο section αγγελιες ζητησης) αλλα πιστευω με την παροδο του χρονου και με την συνδρομη μας θα φτιαχτουν. Μην κανετε σαν γεροι ;) θα το μαθετε πως λειτουργει το νεο site! Συνηθεια ειναι ολα!

Το οτι το home ειναι πλέον η χωματερή του site ευθύνονται οι επισκέπτες μας λες δηλαδή? Δεν θα αναφερθώ καν στα υπόλοιπα προβλήματα, καθώς άμα δεν ειναι καλο το πρωτο πραμα που βλεπει ενας επισκεπτης, τι να συζητάμε τα υπόλοιπα

Μαλλον τα ετσουξες με το νεο ετος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, McNerd είπε

Το μπλαμπλα δεν έχει πλοήγηση προς τα προηγούμενα επίπεδα, για να πας οπουδήποτε αλλού πρέπει να βγεις έξω, να πας στο κεντρικό μενού και να πατήσεις Φόρουμ για να ξαναπεράσεις από όλα τα στάδια

κοιτα πανω δεξια :P (στο μπλα μπλα εννοω)

Επεξ/σία από Spect~
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Spect~ είπε

κοιτα πανω δεξια :P (στο μπλα μπλα εννοω)

Δεν βλέπω κάτι. Ενώ όταν είμαι πχ. εδώ στα Νέα, βλέπω πάνω αριστερά (για αυτό το μενού μιλάω) Αρχική > Forums > Ειδήσεις > Νέα, και πάω όπου θέλω. Στο μπλα πρέπει να βγω εντελώς έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι γαμημένες ρυθμίσεις γιατί άλλαξαν; όλο email δέχομαι για νέα posts ενώ τα έχω επενεργοποιησει εδώ και χρόνια!!!!! 

Τι είναι αυτά τα πράγματα; έχω γεμίσει με πόσα email. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, McNerd είπε

Δεν βλέπω κάτι. Ενώ όταν είμαι πχ. εδώ στα Νέα, βλέπω πάνω αριστερά (για αυτό το μενού μιλάω) Αρχική > Forums > Ειδήσεις > Νέα, και πάω όπου θέλω. Στο μπλα πρέπει να βγω εντελώς έξω.

Είναι δεξιά από τις ανακοινώσεις στο μπλα μπλα τέρμα επάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vforvendetta85 είπε

Οι γαμημένες ρυθμίσεις γιατί άλλαξαν; όλο email δέχομαι για νέα posts ενώ τα έχω επενεργοποιησει εδώ και χρόνια!!!!! 

Τι είναι αυτά τα πράγματα; έχω γεμίσει με πόσα email. 

καλα μην μας παθεις και τιποτα μερες που ειναι,πανε και απενεργοποιησετες  απο τις ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Άρα κατά την άποψη σου δεν υπάρχει η έννοια του αντιαισθητικού?!

Συνήθεια σε τι? Στο αντιαισθητικό?

Μεγάλη συζήτηση, αλλά το ωραίο και το καλαίσθητο είναι υποκειμενικά. Αυτό που εσένα σου φαίνεται άσχημο, σε άλλους αρέσει και σε άλλους είναι αδιάφορο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα σχεδόν τα πάντα, έγραφα σχεδόν τίποτα, συμφωνώ σχεδόν με όλα  τα παράπονα, προτιμούσα την παλιά μορφή. Καλή χρονιά σε όλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλη χρονια.

γιατι εχω λιγοτερες αξιολογησεις μετα την αναβαθμιση. απο 122 επεσα στις 83.

Επεξ/σία από constantinos_rho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...