Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μπει σε κάποια P&D groups σε Telegram και Discord και στο ένα από αυτά θα κάνουν P&D σε 4 ώρες. Για να δούμε πως δουλεύει το πράγμα...

Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν προλαβαίνει κάποιος να αγοράσει και να πουλήσει τόσο γρήγορα, ώστε να μην «μείνει» τελευταίος (ή αλλιώς ο μ@λ@κ@ς της υπόθεσης :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, ADHD είπε

Scam ειναι κατα 99% αυτα τα groups, ελπιζω να μην πληρωσες για να μπεις.

Όχι βρε. Κάτι τζαμπαντάν είναι όλα. Δεν μπαίνω σε VIP. Προς το παρόν μόνο θα παρακολουθώ να δω αν όντως δουλεύει το πράγμα.

Στο ιστορικό συνομιλιών που είδα και μετά έκανα cross-check στο coingecko φαίνεται όντως να γίνεται δουλειά. θα δείξει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.ccn.com/china-restrict-cryptocurrency-otc-trading-mining-no-definite-plans-yet/

Εχει να κανει με αυτό λετε....??

 

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο Binance πως κάνουμε το google account verified... μου λέει να κατεβάσω την εφαρμογή που την έχω είδες κατεβασμένη .. μου δίνει κωδικό 16 ψηφίο αλλά εκεί στο τέλος δεν ξέρω τι να βάλω μια βοήθεια για την διαδικασία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, panagiotisspu είπε

Παιδιά στο Binance πως κάνουμε το google account verified... μου λέει να κατεβάσω την εφαρμογή που την έχω είδες κατεβασμένη .. μου δίνει κωδικό 16 ψηφίο αλλά εκεί στο τέλος δεν ξέρω τι να βάλω μια βοήθεια για την διαδικασία 

Στην εφαρμογή βάζεις το κλειδί που σου δίνει, όνομα λογαριασμού ό,τι θες. Μετά θα σου βγάζει κωδικούς μιας χρήσης.

Γίνεται και με σκανάρισμα του qr code αλλά δεν το έχω κάνει.

Επεξ/σία από zio10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Έχω μπει σε κάποια P&D groups σε Telegram και Discord και στο ένα από αυτά θα κάνουν P&D σε 4 ώρες. Για να δούμε πως δουλεύει το πράγμα...

Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν προλαβαίνει κάποιος να αγοράσει και να πουλήσει τόσο γρήγορα, ώστε να μην «μείνει» τελευταίος (ή αλλιώς ο μ@λ@κ@ς της υπόθεσης :P )

99.9% εχουν αγορασει το νομισμα πολυ πιο χαμηλα καιρο πριν, μπαινεις στο σινιαλο αγοραζεις ανεβαζεις τη τιμη και τα κανουν dump επανω σου.

Κλασσικη περιπτωση. Αν δεν εισαι νεος σε ηλικια ειναι ακριβως οτι εκαναν οι εφημεριδες την εποχη του χρηματιστηριου.

Αναφερουν σε ποιο νομισμα; Αν οχι ειναι μουφα 100%.

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panagiotisspu είπε

Ωραία πέρασε αναμένουμε για έγκριση!!! Τώρα από την Coinbase πως θα μετάφερω τα εθεριουμ στην Binance????

Στο binance θα πατήσεις deposit στο ethereum και θα σου βγάλει μια διεύθυνση πορτοφολιού. Αυτή τη διεύθυνση θα τη βάλεις στο coinbase στο send. Πρόσεχε μη κάνεις λάθος, μόνο eth διεύθυνση και να είναι σωστή!

 

Τραγική μέρα, πρέπει να έχω χάσει και 60% των κερδών μου! Άντε να περάσει και μη χειρότερα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσα χρήματα θα περάσεις στο binance? Να ξέρεις ότι για να τραβήξεις κάθε νόμισμα από το binance στο δικό σου πορτοφόλι θα χρειαστεί να έχει ένα minimum ποσό. Πχ αν θες να αγοράσεις NEO μετά για να το βγάλεις από το binance χρειάζεται να έχεις τουλάχιστον 1 NEO (που κάνει αυτή τη στιγμή γύρω στα 100 ευρώ). Αλλιώς θα μείνει στο binance.

 

Edit: κάθε νόμισμα έχει διαφορετικά minimum withdrawal στο binance.

Επεξ/σία από Lelouch
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

99.9% εχουν αγορασει το νομισμα πολυ πιο χαμηλα καιρο πριν, μπαινεις στο σινιαλο αγοραζεις ανεβαζεις τη τιμη και τα κανουν dump επανω σου.

Κλασσικη περιπτωση. Αν δεν εισαι νεος σε ηλικια ειναι ακριβως οτι εκαναν οι εφημεριδες την εποχη του χρηματιστηριου.

Αναφερουν σε ποιο νομισμα; Αν οχι ειναι μουφα 100%.

Όχι, πάντα το αναφέρουν μόλις ξεκινάει το PUMP. Μόλις έδωσαν σινιάλο για ZSC, αλλά αντι να ανεβαίνει το βλέπω να πέφτει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κοιτάτε κάθε μέρα πως πηγαίνουν τα coins και σε κάθε μείωση φέρνετε τον πανικό! Και πέρσι είχε γίνει αυτό που γίνεται τώρα και πρόπερσι. Η συγκεκριμένη αγορά έχει άπειρα σκαμπανεβάσματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Lelouch είπε

Πόσα χρήματα θα περάσεις στο binance? Να ξέρεις ότι για να τραβήξεις κάθε νόμισμα από το binance στο δικό σου πορτοφόλι θα χρειαστεί να έχει ένα minimum ποσό. Πχ αν θες να αγοράσεις NEO μετά για να το βγάλεις από το binance χρειάζεται να έχεις τουλάχιστον 1 NEO (που κάνει αυτή τη στιγμή γύρω στα 100 ευρώ). Αλλιώς θα μείνει στο binance.

Edit: κάθε νόμισμα έχει διαφορετικά minimum withdrawal στο binance.

Δηλαδή για κάθε ποσότητα νομίσματος που τραβάς κρατάει ένα ''τεμάχιο''; Πχ ένα XRP, ένα ETH, ένα NEO κλπ;

4 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Όχι, πάντα το αναφέρουν μόλις ξεκινάει το PUMP. Μόλις έδωσαν σινιάλο για ZSC, αλλά αντι να ανεβαίνει το βλέπω να πέφτει :lol:

Που τα βλέπεις αυτά; Είναι κάποιο site;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Όχι, πάντα το αναφέρουν μόλις ξεκινάει το PUMP. Μόλις έδωσαν σινιάλο για ZSC, αλλά αντι να ανεβαίνει το βλέπω να πέφτει :lol:

Παντως γνωστος που ειχε ασχοληθει αρκετα με το θεμα(και σχετικος αρκετα με cryptos) μπηκε θεωρητικα σε "ψαγμενο" group, τον αφησαν 1-2 φορες με σωστο signal να βγαλει λεφτα, ειχε τρελαθει απο τη χαρα του μεχρι που φυσικα τα εκαναν dump στα μουτρα του.. :P

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...