Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, mech35 είπε

Απότομο fud με poloniex. Λένε δεν περνάνε τα withdrawals και υπάρχει θέμα με ακυρωμενα orders  που δεν ξαναπιστωνονται τα funds

Ναι κατι διαβαζω στο twitter να λενε, ολα τα fud μαζι ετσι πρεπει γιατι ο καλος ο καπετανιος.. Lending και margin trading μονο μάγκες, ετσι παίζεται το τοπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το hellascoin που αναφέρθηκε είναι μια προσπάθεια που είχε ξεκινήσει από τα αμφιλεγόμενα κατοχικά νέα. Είχα την εντύπωση ότι είχε εγκαταλειφθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, ADHD είπε

Lending και margin trading μονο μάγκες, ετσι παίζεται το τοπι.

Σε απλά ελληνικά τι θα πει αυτό;; εγώ για την ώρα απλά κάνω hold :)

Μέσα 6 ώρες το ΝΕΟ έπεσε στα 90 δολάρια και τώρα έχει 140.... Χοντρά παιχνίδια. 

Επεξ/σία από morpheous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MakeGreeceSexyAgain είπε

Πωπω έπεσε το ETH €610 σήμερα; Χαμένη ευκαιρία :/

ναι καπου εκει κατα τις 18.00 το απόγευμα να σου πω την αλληθεια πιστευα θα πεσει κ αλλο , εριξα μια ματια κ στο μπιτκοιν κ αυτο στην αντιστοιχη ωρα ειναι 1500 ε πανω 18,00 -23,00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοδος 1 μέρα κράτησε η πτώση για να δούμε που θα φτάσουν τώρα. Από 450 μέσα Δεκέμβρη πήγαν 1070 και σήμερα 453 τώρα είναι στα 600. Σε 10 μέρες το έχω περάσει το 1000αρικο στο νερό εδώ θα είμαστε. Στα 2000 τραβάω ακόμα 200 και βλεπουμε. Κάθε χρόνο η ίδια φάση τέτοιες μέρες δεν ξέρω γιατί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα είμαι από αυτούς που είδαν φως και μπήκαν τις τελευταίες εβδομάδες.Μια ερωτησούλα γιατι σε όλες τις σελίδες που διάβασα δεν βρήκα κάτι.Τα ripple σας που τα κρατάτε ; Να τα αφήσω στο binance ή είναι επίφοβο ; Δεν είναι κανένα τεράστιο ποσό αλλά οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Xanou96 είπε

Θα ξαναρωτησω...Υπαρχει καποιος που να εχει ADA στο binance?Συνεχιζουν να μην αφηνουν το withdraw.

Δεν ξερω αν σε βοηθησει η απάντηση μου καθότι νεος στο άθλημα  , πάντως ουτε σε gate.io αφήνουν deposit και withdraw σε ada, και xrp που έχω κάτι λίγα

Επεξ/σία από nasmania
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...