Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, V3NDETTA είπε

Αγοράστε όσο προλαβαίνετε γιατί σε μερικούς μήνες θα είναι αργά. 

Τι πρόβλεψη υπάρχει; Αν υπάρχει.

3 ώρες πριν, panos2171 είπε

To ETN υπάρχει μόνο στο cryptopia; 

Ναι αλλά γράφεσαι αμέσως αν θες.

 

Καλά πάνε πάλι, να δούμε με πόσα θα ξυπνήσουμε! :lol:

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, ADHD είπε

Η FA σου λεει τι να αγορασεις, η TA σου λεει ποτε να αγορασεις. Τουλαχιστον αυτη ειναι η δικη μου οπτικη και οπως εχω δει το btc ειναι αρκετα technical.

Αυτό ακριβώς, συν ότι μέσω της ΤΑ προσδιορίζεις και κάποια επίπεδα για ρίσκο/απόδοση.

Το Ζικλ έφαγε ξύλο σήμερα, αργεί και το fork, για να δούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ως προς τι τα αξιολογεί;

Αν θα αντέξουν στον χρόνο; Αξία; Πλάνο και όραμα του δημιουργού;

Αναφορά σε κείμενο

They are said to be based on a model that analyzes thousands of data points on each coin’s technology, usage, and trading patterns. Besides enabling cautious investors to better assess the risks associated with an instrument they wish to invest in, ratings also define what trades many fund managers are allowed to take part in.

“Many cryptocurrencies are murky, overhyped and vulnerable to crashes. The market desperately needs the clarity that only robust, impartial ratings can provide,” said Weiss Ratings founder, Martin D. Weiss, PhD. “We’re proud to be the first to bring that benefit to investors — to help them cut through the hype and identify the few truly solid cryptocurrencies. Our ratings are based on hard data and objective analysis. But they’re bound to create controversy, including some grades that may come as a surprise to some people.”

https://news.bitcoin.com/u-s-rating-agency-to-issue-bitcoin-and-cryptocurrency-grades-wednesday/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Στο Κρακεν για να κανεις αναληψη χρηματα σε ευρω ζηταει διευθυνση τραπεζας.  The physical address of your bank's branch, including the country.

Tι ακριβως πρεπει να συμπληρωσουμε εκει περα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ως προς τι τα αξιολογεί;

Αν θα αντέξουν στον χρόνο; Αξία; Πλάνο και όραμα του δημιουργού;

Καλά οι τύποι δεν παίζονται. Εδώ δεν έχουν καταλάβει καλά καλά τι τους γίνετε και πως λειτουργεί η τεχνολογία και θα αρχίσουν και αξιολογήσεις τρομάρα τους από πάνω.

Για να καταλάβουμε ότι κάτι που υπόσχεται ένα νόμισμα απέχει μίλια φωτός από αυτό που μπορεί να κάνεις δείτε εδώ τα epic tweet πέρι IOTA. Διαβάστε τα όλα γιατι είναι 3-4 :P

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καποιος γραμμενος σε hitbtc?

προσπαθω να κανω αναληψη καποια απο αυτα στο πορτοφολι μου και ενω κανω τις διαδικασιες οπως πρεπει, μου ερχεται email επιβεβαιωσης κανονικα και παταω το συνδεσμο, η μεταφορα δεν εχει γινει και στο balance μου υπαρχουν κανονικα τα νομισματα, σαν να μην εγινε ποτε.

στο activity την δειχνει ακυρη χωρις να βλεπω τον λογο.

εχει καποιος καμια ιδεα η να του εχει συμβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chek2fire είπε

Καλά οι τύποι δεν παίζονται. Εδώ δεν έχουν καταλάβει καλά καλά τι τους γίνετε και πως λειτουργεί η τεχνολογία και θα αρχίσουν και αξιολογήσεις τρομάρα τους από πάνω.

Για να καταλάβουμε ότι κάτι που υπόσχεται ένα νόμισμα απέχει μίλια φωτός από αυτό που μπορεί να κάνεις δείτε εδώ τα epic tweet πέρι IOTA. Διαβάστε τα όλα γιατι είναι 3-4 :P

Δεν θα επηρεαστεί η τιμή και η αγορά όμως ακόμα κι αν δεν ξέρουν τι ακριβώς είναι;

Το iota δε λέγανε ότι είναι επαναστατικό και λύνει όλα τα προβλήματα;

 

Filips εγώ είναι γραμμένος αλλά δεν έχω κάνει ανάληψη. Κατάθεση μόνο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...