Προς το περιεχόμενο

Technicolor TG788v v3


koskappas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Δεν έχουν πρόσβαση στο password σου και γι'αυτό δεν μπορούν να κάνουν configure το νέο router με το παλιό. Αν έχεις το παλιό username/password δοκίμασέ τα. Εγώ τα έχασα πριν κάτι χρόνια.

Στο Wind Fiber 100 δίνουν το 789.

ναι αλλα γιατι δεν εχω προσβαση στο νετ αφου το λαμπακι του νετ αναβει πρασινο πως γινεται αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mples είπε

ναι αλλα γιατι δεν εχω προσβαση στο νετ αφου το λαμπακι του νετ αναβει πρασινο πως γινεται αυτο ?

Αυτό γιατί κάνει connect, αλλά όχι login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Αυτό γιατί κάνει connect, αλλά όχι login.

μολις ξαναμιλησα χειροκινητα λεει δεν γινεται θα με παρουν τηλ αργοτερα θα με τρελανουν φιλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, mples είπε

μολις ξαναμιλησα χειροκινητα λεει δεν γινεται θα με παρουν τηλ αργοτερα θα με τρελανουν φιλε 

Μάλλον έπεσες σε διαμάντι. :) Κάνε λίγο υπομονή και θα παίξουν όλα. Το 789 είναι καταπληκτικό σε σχέση με το 788.

Μόνο χθές κοψοχώλιασα που με τις διακοπές ρεύματος στα Νότια Προάστια, κόπηκε το Internet σε μένα. Νόμιζα πως τα έπεξε το router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Μάλλον έπεσες σε διαμάντι. :) Κάνε λίγο υπομονή και θα παίξουν όλα. Το 789 είναι καταπληκτικό σε σχέση με το 788.

Μόνο χθές κοψοχώλιασα που με τις διακοπές ρεύματος στα Νότια Προάστια, κόπηκε το Internet σε μένα. Νόμιζα πως τα έπεξε το router.

ναι φιλε το 789 ειναι κλειδωμενο στα 4999 οταν το βαζω  ενω το 788 κλειδωνει στον γαμο του καραγκιοζη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mples είπε

τιποτα ακομα περιμένω το εχουν δωσει βλαβη λεει  

Πάρε τους τηλέφωνο και πες τους πως πήρες νέο modem. Το παλιό έσκασε και δεν έχεις το username/password για internet πρόσβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Πάρε τους τηλέφωνο και πες τους πως πήρες νέο modem. Το παλιό έσκασε και δεν έχεις το username/password για internet πρόσβαση.

Μου είπε ότι αν το κάνουμε έτσι  σε δύο μέρες θα έχω το ίδιο προβλημα θα ξαναπάρει λέει το ρούτερ το παλιό user μόνο του φίλε θα με τρελάνουν 

Επεξ/σία από mples
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mples είπε

Μου είπε ότι αν το κάνουμε έτσι  σε δύο μέρες θα έχω το ίδιο προβλημα θα ξαναπάρει λέει το φούτερ το παλιό user 

Ποπό μπλέξιμο! Εμένα με 10-15 λεπτά στο τηλέφωνο μου το είχαν φτιάξει. Κράτα και το παλιό username και πες τους να σου κάνουν reset το password. Αν αλλάξει το username, βάζεις το παλιό και καθάρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμαρτον, τι τραβάμε με το support, και είναι τα δικά τους routers...

Θεωρητικά αν μίλαγες με έναν τεχνικό, θα έκανε απλά push τα settings και θα τα έπαιρνε αυτόματα επιτόπου, τουλάχιστον έτσι γίνετε, τώρα αν μιλάς με τηλ εξηπηρέτηση, αντε γεια...

που είναι οι καλές μερες που έπαιρνες την οτενετ και μίλαγες με τεχνικούς κατευθείαν 24/7 , τα zero knowledge μας φάγανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν πανε να μαμηθουν κιολας κουραστηκα με τα οργια αστους ειναι δηλωμένο και βλαβη που σημαίνει καθε μερα που περναει θα μου πιστώνουν και εναντι στον λογαριασμο ε μα αφου δεν χαμπαριαζουν νετ ετσι και αλλιώς εχω με το παλιο ρουτερ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spectaculator είπε

Ποπό μπλέξιμο! Εμένα με 10-15 λεπτά στο τηλέφωνο μου το είχαν φτιάξει. Κράτα και το παλιό username και πες τους να σου κάνουν reset το password. Αν αλλάξει το username, βάζεις το παλιό και καθάρισες.

φιλε μου μολις τους εκραξα στο φεισμπουκ με πηραν τηλ μου εδωσαν τα user και ολλα οκ τωρα με παιδευουν 2 μερες για εναν κωδικο ελεος δηλαδη 

υγ μια ερωτηση το ρουτερ εχει πανω δεξια απο τα φωτακια  ενα κουμπι που ειναι για να αναβει και να κλεινει  το wifi  εμενα δεν λειτουργει εσενα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mples είπε

φιλε μου μολις τους εκραξα στο φεισμπουκ με πηραν τηλ μου εδωσαν τα user και ολλα οκ τωρα με παιδευουν 2 μερες για εναν κωδικο ελεος δηλαδη 

υγ μια ερωτηση το ρουτερ εχει πανω δεξια απο τα φωτακια  ενα κουμπι που ειναι για να αναβει και να κλεινει  το wifi  εμενα δεν λειτουργει εσενα ??

Το κρατάς για λίγο πατημένο. Είναι για να μην το πατήσεις κατα λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, spectaculator είπε

Το κρατάς για λίγο πατημένο. Είναι για να μην το πατήσεις κατα λάθος.

το κανω το κραταω πατημενο αλλα δεν κανει τιποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mples είπε

το κανω το κραταω πατημενο αλλα δεν κανει τιποτα 

Αυτό μπορεί να γίνει μόνο όταν κανένας δεν χρησιμοποιεί το WiFi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...