Προς το περιεχόμενο

Athenacard πρόβλημα


B0mbas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 209
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 14/6/2018 στις 10:04 ΜΜ, Kostas93 είπε

Για τους φαντάρους που δικαιούνται δωρεάν μετακινήσεις υπάρχει κάποιου είδους κάρτα; 

Με την ταυτότητα στρατιώτη μετακινείσαι δωρεάν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι το ξέρω αυτό. Αυτό κάνω κιόλας όταν είμαι σε άδεια. Αλλά δεν υπάρχει πάντα κάποιος εκεί να ανοίγει για να περάσω. Μου είπαν για αυτούς που μένουν Αθήνα υπάρχει μια πρόβλεψη, δε ξέρω ακριβώς αλλα για τους υπόλοιπους τιποτα σε φάση πχ κάρτας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έβαλα κανονικά το πρώτο μου κόμιστρο προχθές. 

Πρώτα μπαίνεις στο idika πατάς ενεργοποίηση κάρτας και κάπου πιο κάτω γράφει κάτι για ανεργίας. Το πατάς και αυτό για να ενεργοποιηθεί και η ανεργία στην κάρτα. Περιμένεις 5-6 μέρες και μετά πας σε μηχάνημα να την ενεργοποιήσεις. 

Γι αυτό σου λέει πως δεν υπάρχει προϊόν επιδότησης. Ενεργοποιείς και την κάρτα και την ανεργία που γράφει πιο κάτω. 

Επεξ/σία από lek88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έφτιαξα κι εγώ τελικά στην ηδικα ήταν το νούμερο της παλιάς κάρτας που έχω χάσει την ακύρωσα συνδέθηκα και έβαλα τον νέο αριθμό της κάρτας μου και έγινε ανανέωση στην εφαρμογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2018 στις 10:04 ΜΜ, Kostas93 είπε

Για τους φαντάρους που δικαιούνται δωρεάν μετακινήσεις υπάρχει κάποιου είδους κάρτα; 

Ναι, πηγαίνεις σε εκδοτήριο με το χαρτί που σου δίνουν και βγάζεις προσωποποιημένη κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Ειμαι ανεργος και εχω βγαλει προσωποποιημενη καρτα. Εκανα την ενεργοποιηση και στην συνεχεια πηγα στο μηχανημα και επελεξα "επιδοτηση". Ολα καλα για 30 μερες. Τωρα που πηγα να κανω ξανα "επιδοτηση" μου βγαζει " δεν βρεθηκε προιον επιδοτησης". Πηγα στο γκισέ δεν ηξεραν τιποτε...
Τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thomas1982 είπε

Γεια σας! Ειμαι ανεργος και εχω βγαλει προσωποποιημενη καρτα. Εκανα την ενεργοποιηση και στην συνεχεια πηγα στο μηχανημα και επελεξα "επιδοτηση". Ολα καλα για 30 μερες. Τωρα που πηγα να κανω ξανα "επιδοτηση" μου βγαζει " δεν βρεθηκε προιον επιδοτησης". Πηγα στο γκισέ δεν ηξεραν τιποτε...
Τι πρεπει να κανω?

Αυτό στο λέει γιατί έχεις βάλει ήδη επιδότηση που ίσως ειν ενεργή ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Αυτό στο λέει γιατί έχεις βάλει ήδη επιδότηση που ίσως ειν ενεργή ακόμα 

Μα εληξε πριν 2 μερες... 

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lek88 είπε

Δοκίμασες σε άλλο μηχάνημα; 

Οχι αυτο δεν το εκανα... θα παω αυριο το πρωι να δω! Θα κοιταξω να δω τι θα μου πει και στις πορτες!  Την Τριτη μου ελεγε πως εχω ακομα 8 ωρες... οποτε στανταρ εχει ληξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thomas1982 είπε

Οχι αυτο δεν το εκανα... θα παω αυριο το πρωι να δω! Θα κοιταξω να δω τι θα μου πει και στις πορτες!  Την Τριτη μου ελεγε πως εχω ακομα 8 ωρες... οποτε στανταρ εχει ληξει!

Τότε έπρεπε να σου την ανανεώσει κανονικά! Ίσως είχε κάποιο πρόβλημα το μηχάνημα ή το σύστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lek88 είπε

Τότε έπρεπε να σου την ανανεώσει κανονικά! Ίσως είχε κάποιο πρόβλημα το μηχάνημα ή το σύστημα 

Πιστευω πως δεν δουλευουν και τοσο σωστα! Την Δευτερα με αφησε να μπω αλλα οχι να βγω! Εχεις την εφαρμογη στο κινητο σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...