Προς το περιεχόμενο

Wind Vision, αποκαλυπτήρια για την τηλεοπτική πλατφόρμα της Wind με κόστος από €9.90


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισως γιαυτο επιτρέπουν και μέχρι 3 συσκευές τατυτόχρονα. Χωρίς κανάλια με ταινίες, χωρίς κανάλια με αθλητικά, κατ'εμέ δεν έχουν και τόσο πολύ νόημα οι τρεις συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1 μηνα που το εχει ο πατερας μου, εχω να πω οτι ειναι μεγαλη ΠΑΤΑΤΑ! Καταρχας περα απο αργο, κρασαρει που και που σε καποιες εφαρμογες απο play store.Σου ζηταει κωδικο «γονικου ελεγχου» ο οποιος δεν βγαινει με τιποτα. Θα μπορουσανε να επενδυσουνε σε πολυ καλυτερη συσκευη. Επισης εχει μια θυρα usb και υστερει απο micro sd θυρα. Ειναι της πλακας. Αξιζει μονο για οσους θελουνε να βλεπουνε τους αγωνες. Κλεινοντας να αναφερω οτι και 6mbps να εχεις, μπορει να στριμαρει απλως η ποιοτητα εικονας ειναι αθλια, με λιγα λογια με μια τυπικα καλη συνδεση «εως 24» μπορεις να δεις χωρις κοψιματα, απλα οσο πιο υψηλο κλειδωμα (6 και πανω) τοσο και καλυτερη εικονα θα εχεις.

Επεξ/σία από papajohnnnn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμαι παλιος χρηστης Wind (πρωην Tellas) και εδω και χρονια δεν εχω κανενα παραπονο, πριν 1 μηνα με επελεξαν πιλοτικα ως χρηστη και μου δωσαν δωρεαν το κουτι, τη συνδεση, και ολο το φουλ πακετο για 6 μηνες, απο βδομαδα ενεργοποιειται και η 100αρα fiber στη περιοχη/γραμμη μου και ειμαι jet! ανυπομονω να δω επιτελους το φως το αληθινο στην 4k Oled, μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ευχαριστημενος, το app ηταν μανα εξ ουρανου για να παρακολουθω απο παντου μεσω tablet! και πλεον οι επιλογες πολλες μια και εχω συνδρομη και Netflix, ο κοσμος πλεον εχει περισσοτερες επιλογες απο ποτε για να προσαρμοστει αναλογα με τις αναγκες του

Επεξ/σία από Odyss3us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σε όλα τα μυνήματα για τη Wind, υπάρχουν κάποιοι που μπαίνουν και κράζουν χωρίς λόγο και ουσία. Μπορεί να είναι μπάχαλο αλλά και οι υπόλοιποι δε πάνε πισω.. Πχ στον αγαπημένο ΠΟΤΕ την τελευταια φορά που χρειάστηκα την τεχνική υποστηριξη εκλεινε τη γραμμή λογω φόρτου εργασίας. Τελικά τους πετυχα μετά από 2 μέρες στις 1 το βράδυ..

Στο θέμα μας, η υπηρεσία ακούγεται ενδιαφέρουσα ειδικά για λιγότερο εξοικιωμένους με τη τεχνολογία που απλά θέλουν να βλέπουν κάτι γρήγορα και ευκολα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Odyss3us είπε

ειμαι παλιος χρηστης Wind (πρωην Tellas) και εδω και χρονια δεν εχω κανενα παραπονο, πριν 1 μηνα με επελεξαν πιλοτικα ως χρηστη και μου δωσαν δωρεαν το κουτι, τη συνδεση, και ολο το φουλ πακετο για 6 μηνες, απο βδομαδα ενεργοποιειται και η 100αρα fiber στη περιοχη/γραμμη μου και ειμαι jet! ανυπομονω να δω επιτελους το φως το αληθινο στην 4k Oled, μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ευχαριστημενος, το app ηταν μανα εξ ουρανου για να παρακολουθω απο παντου μεσω tablet! και πλεον οι επιλογες πολλες μια και εχω συνδρομη και Netflix, ο κοσμος πλεον εχει περισσοτερες επιλογες απο ποτε για να προσαρμοστει αναλογα με τις αναγκες του

Βύσματίας μου ακούγεσαι... και έχεις πρόσβαση σε fiber και σε επιλέξανε πιλοτικά κτλ.. ποιον ξάδερφο έχεις στην wind ? Γιατί αυτοι ούτε στον άρρωστο νερό δεν δίνουν :P 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, savvas15 είπε

Ισως γιαυτο επιτρέπουν και μέχρι 3 συσκευές τατυτόχρονα. Χωρίς κανάλια με ταινίες, χωρίς κανάλια με αθλητικά, κατ'εμέ δεν έχουν και τόσο πολύ νόημα οι τρεις συσκευές.

Το πρωί που μίλησα με εξ πελατών το 3 έχει γίνει 2.Αααα και 25€ τέλος ενεργοποίησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού έκαναν την παρουσίαση αυτή και προτείνουν σύνδεση τουλάχιστον 6 mbps μπορούν να μας ενημερώσουν το ποσοστό των πελατών τους που πιάνουν την ταχύτητα αυτή πραγματικά; γιατί να δίνουν νέες υπηρεσίες μια χαρά, να αναβαθμίσουν καμιά υπηρεσία και καμιά ταχύτητα τίποτα. σου λένε πως φταίει το καλώδιο του ρούτερ ή για τις συνεχείς αποσυνδέσεις κάνουν την πάπια.

η νόβα αυτή τη στιγμή το μόνο δυνατό προϊόν που έχει είναι η euroleague και τα HBO. το netflix το παίρνεις και από αλλού, εάν ενδιαφέρεσαι μόνο για αυτό. δυστυχώς σε λίγο καιρό όλα τα συνδρομητικά παρόμοια προϊόντα θα τα καταπιούν οι μεγαλοκαρχαρίες (πχ άμαζον) γιατί

1/πολλοί ενδιαφέρονται για ταινίες και σειρές on demand και πλέον όλο και περισσότεροι μπορούν να παρακολουθήσουν ταινίες χωρίς υπότιτλους

2/οι υπηρεσίες από το εξωτερικό είναι(ή θα είναι) πιο φθηνές, έχουν δικό τους περιεχόμενο πολύ ανώτερο από τα ελληνικά και το μόνο που μπορεί να σε κρατήσει για συνδρομή στην Ελλάδα είναι τα αθλητικά και τίποτα άλλο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, TopicStrarter said:

Βύσματίας μου ακούγεσαι... και έχεις πρόσβαση σε fiber και σε επιλέξανε πιλοτικά κτλ.. ποιον ξάδερφο έχεις στην wind ? Γιατί αυτοι ούτε στον άρρωστο νερό δεν δίνουν :P 

 

δεν ειπα οτι εχω προσβαση σε fiber...  εμπαινα τακτικα στην online φορμα της Wind και τσεκαριζα αν ενεργοποιηθηκε στη περιοχη μου, οταν ηρθε πριν λιγες μερες, το επιβεβαιωσα και απο το καταστημα και προχωρησα στην αιτηση

 

1 hour ago, james01gr said:

αφού έκαναν την παρουσίαση αυτή και προτείνουν σύνδεση τουλάχιστον 6 mbps μπορούν να μας ενημερώσουν το ποσοστό των πελατών τους που πιάνουν την ταχύτητα αυτή πραγματικά; γιατί να δίνουν νέες υπηρεσίες μια χαρά, να αναβαθμίσουν καμιά υπηρεσία και καμιά ταχύτητα τίποτα. σου λένε πως φταίει το καλώδιο του ρούτερ ή για τις συνεχείς αποσυνδέσεις κάνουν την πάπια.

 

η DSL μου πιανει 7Mbps και τα καναλια της wind-tv ειναι τζαμι, οριακα μπορω να βλεπω και youtube παραλληλα

 

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...