Προς το περιεχόμενο

Wind Vision, αποκαλυπτήρια για την τηλεοπτική πλατφόρμα της Wind με κόστος από €9.90


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, kundi είπε

cosmote τους γλεντας ολους απλα..... netflix ελα ασ γελασω τωρα.!

ναι ειδικα τωρα που εκοψε τα discovery και εβαλε την μαλακια το viasat..πολυ γλεντι

 

26 λεπτά πριν, bstefos είπε

Απλά δίνεις κάτι τις παραπάνω και παίρνεις αυτό εδώ. https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod430051 όλα δηλαδή αυτά που λες τα τέλεια ντοκιμαντέρ. Τα συνδυαστικά πακέτα είναι λεπτομέρειες. Σήμερα όλοι μας όλο και <<κάτι>> έχουμε στο σπίτι μας από πλευράς ίντερνετ. Εγώ προσωπικά είμαι πελάτης της wind και έχω και 50 vdsl. Το άλλο πακετάκι είναι δορυφορικό με τα ίδια σχεδόν χρήματα. Φυσικά και περίμενα την πρόταση της wind απλά δεν με κέρδισε αυτή.

ναι απλα το δορυφορικο δεν το λες και ευκολη εγκατασταση και σιγουρα οχι τοσο φορητη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Μια υπηρεσία μόνο για όσους δεν την έχουν "πατήσει" ακόμα με την Wind...

Όσοι τη πάθαμε, θεωρώ ότι μάθαμε και δεν ξανα-ακουμπάμε Wind.

 

Ναι ναι, χαλια μαυρα μεγαλε... Παρε ιντερνετ απο τον Elon Musk εσυ.

image.png.0790b3ecf847807d360c4cca373e9b91.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δν κάνανε την υπηρεσία πιο ευέλικτη? Εγω ας πούμε που έχω box να παω να πλερωσω ενα Α ποσό (και με τον μήνα ακόμα καλύτερα) να μη με δεσμεύει με 24 μήνες συμβόλαιο ποινές κ βλακειες. Θα σε αφήνει να δεις εκτος box αλλά δε θα θέλει ρουτ κτλ. Ασε μας κυρα wind

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα έχει επιλογή να κατεβάσεις το app και να έχεις wind tv on the go στο tablet ή στο κινητό με ταυτόχρονη θέαση σε 3 συσκευές. Ποια άλλη εταιρεία σου δίνει on the go υπηρεσίες (έστω αυτές) σε τρεις συσκευές ταυτόχρονα; Δεν θα αργήσει να βγει και η sideload εφαρμογή για να τη βάλεις ενδεχομένως κι εσύ στο πονεμένο σου box και να γλυτώσεις τα 25 ολόκληρα ευρώ της ενεργοποίησης που απαιτεί η wind... Ενώ το δικό σου box στο χάρισε κάποιος; Νομίζω ότι κάποτε παραπονιόμαστε μόνο για να παραπονεθούμε..

Μα έχει επιλογή να κατεβάσεις το app και να έχεις wind tv on the go στο tablet ή στο κινητό με ταυτόχρονη θέαση σε 3 συσκευές. Ποια άλλη εταιρεία σου δίνει on the go υπηρεσίες (έστω αυτές) σε τρεις συσκευές ταυτόχρονα; Δεν θα αργήσει να βγει και η sideload εφαρμογή για να τη βάλεις ενδεχομένως κι εσύ στο πονεμένο σου box και να γλυτώσεις τα 25 ολόκληρα ευρώ της ενεργοποίησης που απαιτεί η wind... Ενώ το δικό σου box στο χάρισε κάποιος; Νομίζω ότι κάποτε παραπονιόμαστε μόνο για να παραπονεθούμε..

 

Εγώ δεν έχω καταλάβει και πολύ θα ήθελα να ξέρω αν η υπηρεσία είναι διαθέσιμη σε πελάτες που δεν είναι στη wind.

Επεξ/σία από mourouzis2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nyne είπε

Χλιαρο το πακετο...Δηλαδη για 10 ευρω ακομα εχεις και καποια καναλια οπως το fox κ τα discovery.Ισως με μια ενιαια  καλη τιμη κατι να επιανε αλλα ετσι δεν αξιζει.ΠΧ ενα πακετο στα 30 ευρω με vdsl ,τηλ,τηλεοραση κατι να εκανε.

Αιθεροβατείς. Αυτά παλιά η Νόβα (γι'αυτό βάρεσε κανόνι). Ο τζάμπας πέθανε. Τώρα θα βάλετε το χέρι στην τσέπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα τα πακέτα της Wind, αλλά βασικά το μόνο που με ενδιέφερε και θα πλήρωνα ήταν για να βλέπω την Euroleague, οπότε περίμενα να δίνει και κάποιο πακέτο μόνο με τα αθλητικά και περίμενα μια τιμή κοντά στα 12 ευρώ για να έχω ελληνική περιγραφή. Στα 25 που είναι με δέσμευση και πέναλντυ θα παραμείνω στο Euroleague Tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά ας τα κάνανε 20 χρόνια νωρίτερα.. καλήμερα πείτε τους τώρα ο κόσμος χρησιμοποιεί roku 

4 ώρες πριν, SiLeNtOne-- είπε

Ναι ναι, χαλια μαυρα μεγαλε... Παρε ιντερνετ απο τον Elon Musk εσυ.

image.png.0790b3ecf847807d360c4cca373e9b91.png

Στην ίδια την εικόνα που ανέβασες φαίνεται πως οι χρήστες βαθμολογούν την wind με 2 αστεράκια επειδή εσένα έτυχε και σου έκατσε καλά (αν και πάλι δεν έχεις και τόσο καλή σύνδεση αφού μιλάμε για vectoring)  δεν σημαίνει κάτι... ειναι χάλια εταιρία κυρίως απο θέμα οργάνωσης customer care κτλ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να πω οτι εξεπλαγειν, με την τιμολογηση... Και η Βονταφον το νοβασπορτς τοσο τα παει. Το 25αρι παει προσθετα στο double play οποτε εχεις 50ρικο για ενα σπορτς πακ ουσιαστικα... Να θυμισω οτι παρα πολλοι ειχαν παρει το φουλ πακ της νοβα στα 43 οποτε δεν την λες και τρομερη ευκαιρια... Βεβαια εχει πραγματακια αρκετα χρησιμα οπως τα πανελαδικα καναλια (ναι αν και ειμαι Αθηνα εχω θεμα με το σημα) και το προγραμα που πηγαινεις πισω, που ειναι πολυ χρησιμο. Αν ειχα wind θα το σκεφτομουνα, ΟΜΩΣ σε καμμια περιπτωση δεν ειναι τοσο ελκυστικο ωστε να σε κανει να αλλαξεις εταιρια. Εξαλλου απο οσες εταιριες εχω δοκιμασει (σχεδον ολες) η wind (σε μενα) ηταν η δευτερη χειροτερη (με χειροτερη την ανεκδιηγιτη ΟΝ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε Εurosport, ούτε Discovery, ούτε κανάλια με ταινίες έχουν, 
Kαι θέλουν 25 ευρώ για να βλέπεις κάτι ντοκιμαντέρ του 2000 που βάζουν τα Viasat
Mε τα ίδια χρήματα βάζεις nova η κοσμοτέ και έχεις πολύ περισσότερες επιλογές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υλοποίηση είναι εξαιρετική και το να βλέπεις Netflix σε αυτό απόλαυση γιατί έχει όλες τις άδειες από τη Netflix και το μενού του δεν έχει σχέση με το app που έχει στο playstore.

Άδειασε από χοντρούς και άσχημους δεκτές το επιπλάκι της TV και έχω μόνο ένα box που κάνει τα πάντα.

Η ποιότητα είναι full hd στα περισσότερα κανάλια και κλειδώνω στα 11.

Τώρα η αλήθεια είναι ότι στο full pack καλό θα ήταν να είχε κάποια κανάλια με ταινίες έστω και τύπου novalife,TCM,Sundance  κλπ αλλά έχει τα ίδια ντοκιμαντέρ με τον ΟΤΕ και ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο μουσικό πακέτο της ελληνικής συνδρομητικής αγοράς.

Όποιος δεν το έχει καλό είναι να μην πετάει ατάκες και μεγάλα λόγια ... Για κάποιους που " αγοράζουν" δε θα σχολιάσω γιατί είναι πρόσφατο το κλάμα με το κλείσιμο των σέρβερ στη Βουλγαρία που έκλαιγαν στα σάιτ.

Δεν τη θεωρώ κι εγώ φθηνή,τη θεωρώ όμως δίκαιη τιμή για ένα τόσο  πρωτοποριακό πακέτο. Άσε που αν δε μπορείς να έχεις πιάτο και καλώδια στο σπίτι είναι μονόδρομος... 

Υγ. Επίσης το app για android τα σπάει... Και για να χαλάσω το θάψιμο σας, παίζει και έως 3 συσκευές ταυτόχρονα χωρίς περιορισμό. 

Ξέρω,η κοσμοτε τους γλεντάει για αυτό δώστε ταληρακι για δεύτερη συσκευή ή επιλέξτε νόβα που παίζει μόνο σε μία... Έλεος πια,όλοι κρίνουν τα πάντα χωρίς καν να τα έχουν πιάσει στα χέρια τους.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mourouzis2005 είπε

Μα έχει επιλογή να κατεβάσεις το app και να έχεις wind tv on the go στο tablet ή στο κινητό με ταυτόχρονη θέαση σε 3 συσκευές. Ποια άλλη εταιρεία σου δίνει on the go υπηρεσίες (έστω αυτές) σε τρεις συσκευές ταυτόχρονα; Δεν θα αργήσει να βγει και η sideload εφαρμογή για να τη βάλεις ενδεχομένως κι εσύ στο πονεμένο σου box και να γλυτώσεις τα 25 ολόκληρα ευρώ της ενεργοποίησης που απαιτεί η wind... Ενώ το δικό σου box στο χάρισε κάποιος; Νομίζω ότι κάποτε παραπονιόμαστε μόνο για να παραπονεθούμε..

Μα έχει επιλογή να κατεβάσεις το app και να έχεις wind tv on the go στο tablet ή στο κινητό με ταυτόχρονη θέαση σε 3 συσκευές. Ποια άλλη εταιρεία σου δίνει on the go υπηρεσίες (έστω αυτές) σε τρεις συσκευές ταυτόχρονα; Δεν θα αργήσει να βγει και η sideload εφαρμογή για να τη βάλεις ενδεχομένως κι εσύ στο πονεμένο σου box και να γλυτώσεις τα 25 ολόκληρα ευρώ της ενεργοποίησης που απαιτεί η wind... Ενώ το δικό σου box στο χάρισε κάποιος; Νομίζω ότι κάποτε παραπονιόμαστε μόνο για να παραπονεθούμε..

 

Εγώ δεν έχω καταλάβει και πολύ θα ήθελα να ξέρω αν η υπηρεσία είναι διαθέσιμη σε πελάτες που δεν είναι στη wind.

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός η δεν εχω καταλαβει εγω καλά. Εχει εναν τιμοκατάλογο με μια συγκεκριμένη τιμή (δεν εξετάζουμε καλή η κακή). Εγω θα προτιμούσα να μου πουλήσεις την υπηρεσία όπως νομίζεις με το δικό σου box (παρεμπιπτόντως έχει και dvt2 δέκτη) αλλά να μου πουλήσεις με ευνοϊκότερη τιμή την υπηρεσία χωρίς κουτί εφ όσον βγάζεις apk στο playstore που σημαίνει οτι μπορεί να τρέξει και αλλου οχι μόνο στο technicolor κουτί της. Είμαι συνδρομητής wind εχω τρία box ξαι και για να εχω την υπηρεσία πρέπει να παρω κ τέταρτο το οποίο η θα το πληρώνω 24 μήνες (τι περιεχόμενο θα χει τοτε κανείς μας δε ξέρει) η θα φαω μια ωραιοτατη ποινη κ θα πρέπει να επιστρέψω εξοπλισμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, sgatzo είπε

 

Υγ. Επίσης το app για android τα σπάει... Και για να χαλάσω το θάψιμο σας, παίζει και έως 3 συσκευές ταυτόχρονα χωρίς περιορισμό. 

Ξέρω,η κοσμοτε τους γλεντάει για αυτό δώστε ταληρακι για δεύτερη συσκευή ή επιλέξτε νόβα που παίζει μόνο σε μία... Έλεος πια,όλοι κρίνουν τα πάντα χωρίς καν να τα έχουν πιάσει στα χέρια τους.

Tα κανάλια novasport τα έχει το app?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...